IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
6. lis 2009

Nadisku ty jsi jako moje kamarádka z práce ta se rozešla sklukem po 5 letech a s novím že by chtěli mimi ,ale už předtím už nic nebrala a dávali sai pozor a po 3 měsících do toho přišla a jelikož ví jak na tom jsem tak mi to ani nechtěla kvůli tomu říct

meduna
autor
6. lis 2009

jsem fakt zvědavá,jestli to vyjde a bude holčička 😵 😵 teta Ála si jí pak přijede pomuchlat 😵 😵 😵 😵

blazenkaa
6. lis 2009

Dadousku a co pohyby už jsou větší nebo to je lenoch stále

blazenkaa
6. lis 2009

a kdyby maminka dadouška dovolila tak teta bláža by si taky přijela pomuchlat

dadous
6. lis 2009

blaženko nemysli si , pro nas taky není lehky sem psat o těhulení, když víme jak na to dlouho čekate 😢 proto ani ja nikdy nezačínam psat jak je, ale čekam až se někdo zepta 😕

meduna
autor
6. lis 2009

ale my budeme muset přijet se psem asi 😕 😕 a to by ji Karel vojel 😠 😠 tak ho někde nechám toho našeho pejska

dadous
6. lis 2009

no ja doufam že by jste pomuchlaly i kluka ne? 😕 blaži občas se mi to tam lehce zabubla, ale žadny kopance ještě necítím 😅

nadis.h
6. lis 2009

Bláži já čekala od března už jen na stimulku.Do posledních dní jsem nevěděla zda se mi utvoří vlastní vajíčka. Kdyby ne, tak by to pro mě byla konečná,protože přítel děti chce strašně moc.Ale pouze vlastní.Takže buď bych musela zůstat s někým koho mám ráda a bez dětí a nebo bych si musela najít jiného chlapa,který by se mnou šel do vajíček darovaných. Takže věř že i já jsem to lehký neměla tak moc jak se zdá. 😖 A vždy když už to vypadalo nadějně tak se mi to kvůli FSH zhrotilo.

dadous
6. lis 2009

no medu to by asi ji chtěl vojet 😅

blazenkaa
6. lis 2009

tak to je teda pěknej leňoušek asi nybírá síli na poslední měsíce aby tě pěkně pokopal a brzo prokopnul a byl venku 🙂

meduna
autor
6. lis 2009

ale to není dobře,protože si tady máme pokecat o všem a to ,že jste těhotné a my ne,neznamená,že se nebudete radovat,protože to není fér.Vy jste si to přály zrovna tak jako my.A kdo to neunese,tak holt třeba chvilku nechodí,než ho ten bol přejde.Já jsem ráda,když píšete o miminkách,protože je to vaše nejkrásnější období.A máme tu pro sebe být v těhu i netěhu.

dadous
6. lis 2009

ale karel je šikovnej, on umí hodně štěnatek 😀

nadis.h
6. lis 2009

Já bych klidně i klučíka ňuňala.V práci mají šéfovi taky malého prdelku. V prosinci mu bude rok. Když jsem nastoupila tak byl tak roztomiloučkej maličkatej. A pořád se smál.Tak jsem ňuňala taky pořád. 😵

dadous
6. lis 2009

medu dík 😵 😵

meduna
autor
6. lis 2009

Nadi a je moc dobře,že to dopadlo jak dopadlo 😵 😵 😵

meduna
autor
6. lis 2009

já přijedu muchlat,čuchánkovat 😵

dadous
6. lis 2009

no jak jsem ted byla v kolbence, a kolegyně tam zrovna měla pulroční mimi, tak jsem ho taky furt očuchavala 😀

blazenkaa
6. lis 2009

medunka má pravdu ,alespoň mě to nevadí že píšete jakpak vám je spíš jsem ráda že se všechno daří tak jak má a vduchu si říkám že budu brzo taky i když si to říkám už přez dva roky,ale samozdřejmě jsou i velké chvíle kdy jsem si jistá že už nikdy nic nebude a to potom manžovi říkám že se chci rozvést ,aby aspoň on byl šťasný s nějakou jinou která mu to mimi dá a né jako já

nadis.h
6. lis 2009

Medu to si piš,že jsem šťastná. 😉 Karel měl smůlu. Jeho bývalá s kterou byl přes 12 let přišla o dělohu kvůli mrše endometrioze. Takže ten si to také zaslouží. Toho to málem položilo,když jsem mu volala že jsem přišla o vejcovody při laparce. 😒 Nevěděl o týhle možnosti...

meduna
autor
6. lis 2009

a jaký to bude krásný až tady budeme mít už miminka,zatím tady nemáme,ještě jsou v břichách.Vždyť jsme si tu začaly psát,těšit se a nadějovat,tak je moc fajn,že to vychází.

blazenkaa
6. lis 2009

když ono ty mimi tak krásně voňánkujou já taky očuchávám bývalé sousedky Jonáška

dadous
6. lis 2009

jako mě by ani ve snu nenapadlo, že někdy pujdu na uměly oplo 😕

blazenkaa
6. lis 2009

to mě dadousku taky ne když jsem otěhotněla minule myslela jsem že když to šlo jednou tak to půjde i podruhé

nadis.h
6. lis 2009

Bláži jak vidíš u mě tak bys to třeba ani nevyřešila,že by si měl Tvůj muž najít jinou,aby byl šťastný. Můj byl 12 let s holkou co přišla o dělohu...Pak byl 8 let bez vztahu...Našel si mě a já po 3 měsících vztahu přišla o vejcovody..Oni jsou s náma, protože nás mají rádi ať se děje cokoli. 😉

dadous
6. lis 2009

ale zas musíme bejt radi že to vubec nějak jde, a medicína jde hodně dopředu, takže třeba za pul roku budou zase větší možnosti 😉

nadis.h
6. lis 2009

Holky pojďme změnit téma. Nebo půjdeme spát všechny s depkou. 😅

blazenkaa
6. lis 2009

já vím Nadi ,ale prostě mě to chytne a štve mě to že on by chtěl a mě to nejde

meduna
autor
6. lis 2009

já mám hrozně ráda mojí sestřenku a ta má tři děti a nikdy nezapomenu,jak mi dala najevo,že mi věří a když kluk byl 6neděl musela odjet a všichni ho chtěli a ona řekla,ne nikdo jiný než Ála ho hlídat nebude,já byla tak šťastná.
Nadi,taky sis užila svoje.Je jedno,jestli si někdo přeje dítě rok,nebo deset,prostě pro každou je to strašný a dlouhý.Každá jste si prožila hnusné chvíle a teď je to pryč a je moc dobře,že už se povedlo a budou miminka 😵 😵 😵 😵 😵

dadous
6. lis 2009

nadi to mi povídej, ja mam v sobě dvě deci a v kombinaci s bouřlivejma hormonama se tu za chvíly rozbulím 😀

blazenkaa
6. lis 2009

Medunko v tomhle mám já zase oporu u sousedky taky jsem jako první hlídala Jonýska i když se jí nabízela její máma