IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
19. lis 2009

Medu dobrou noc a hezké sny. 😵 Hlavně ať se Ti nezdá o tom Tvém dnešním úlovku... 😀 😀 😀

rosall
19. lis 2009

Ahoj holky, dnes jsem byla na Unice v Brně.
Půjdu také na ivf. Chtěla jsem se vás zeptat, nechaly jste si dělat tzv. asistovaný hatching?
Děkuji za odpověď

nadis.h
19. lis 2009

Ahoj Rossi,

já jsem hatching neměla. Ani prodlouženou kultivaci.

rosall
19. lis 2009

díky moc.
můžu mít ještě další dotazy?
transfér jsi měla s jedním nebo se dvěma embriy? jak jste se rozhodovali?

dadous
19. lis 2009

čus ros 😀 ja taky neměla 😵

rosall
19. lis 2009

jste tady měly dobré téma....o té věci v koši...:o))))))))))

dadous
19. lis 2009

😀 jo jo tady se furt probíraj dobry temata 😀

lenkacar
19. lis 2009

čus holky ..rosi my jsem AH taky neměli páč jsme měli ICSI a to prý stačí ,jako narušení a prodlouženou jsme měli ,ale to ti navrhuje embriolog ,to se nerozhoduješ ty ..

dadous
19. lis 2009

hele a s tím rozhodovaním, jestli jedno nebo dvě, to je těžky takhle říct. Ja když si to vemu zpětně, tak kdyby jsme se rozhodly pro jedno, tak co kdyby mi dali zrovna To, co zaniklo? musela bych jít na další pokus, na druhou stranu, když ti daj jedno, muže se stat že se rozdělí a budou dvojčata 😅 je to o tom , že když daj dvě , tak je větší šance na těhu 😵

dadous
19. lis 2009

no konečně někdo kdo tomu rozumí 😀

rosall
19. lis 2009

ahoj lenka....to mi taky navrhl...ICSI a dlouhý protokol...jestli prodlouženou kultivaci, to je otázka....
drahouš trochu dostal strach z dvojčat...tak mudrcuje...že kdyby provedli hatching na jednom...zvýšila by se pravděpodovnost uchycení....je to možné....

nojsme za dnešek plní dojmů...

čekám na zoufalé manželky, sledujete to taky?..:o)

jinak je mi 35...cítím se mladě....ale po dnešku...co na mě mluvil doktor, bych už si pomalu měla jít objednat hrobku...:o))

dadous
19. lis 2009

😀 taky čekam na manželky 😀

lenkacar
19. lis 2009

čus jsem vás dočítala a ještě že mám vložku ,páč tady ucikávám ..medu bezva nález ,mělas to dát do ztrát a nálazů ..jo a nadi taky si myslim ,že to prasečí rodinka dodnes používá a maj se dobře .. 😀 😀 😀 😀 ,no u nás ten AH je docela drahý a doky mi řekl ,že stačí ICSI tak jsme víc nevyhazovali než jsme museli ..

lenkacar
19. lis 2009

jinak jsem nepozdravila obě nové holky ,tak ahóooooj 😀 😀 😀 😀

rosall
19. lis 2009

lenkacar - a v jakém se nyní nacházíš stádiu?

rosall
19. lis 2009

dadousus:. jsi na rizikovém nebo ještě chodíš do práce?

lenkacar
19. lis 2009

zoufalá jsem dosti o mě by se taky mohlo z fleku něco natočit ,ted jsem před hodinou byla zoufalá u plotny ,nevím co mi napadklo ve 20hod. začít péct bábovku a to ještě nový recept ,proložená piškoty slepenýma marmoškou ,no ty volé piškoty vylezly hore a totál na prach ..tak jsem je furt chodila píchat dovnútra ..no jeblo by mě ..nakonec jsem to teda zdárně dopekla ,ale už to v životě nedělam znova .. 🙄 🙄 🙄

lenkacar
19. lis 2009

já se nyní nacházim ve stádiu té zoufalé manželky 😀 😀 😀 😀

dadous
19. lis 2009

ros ja se valím doma, nas stařenky už radši nechavaj na neschopence 😀 😀
leni tobě prostě chybí prace 😅

rosall
19. lis 2009

lenkacar: chachááááááááááááá...nové recepty miluji...takhle jednou letěl plech přes místnost...když jsem dělala roládu bez mouky......a vyšla z toho rohožka na boty..:o))

lenkacar
19. lis 2009

dadu já četla prase .. 😕 😕 😕

dadous
19. lis 2009

a ještě slepa 😀

dadous
19. lis 2009

a ja takfle jednou dělala medovník 😅 taky letěl 😠

rosall
19. lis 2009

dadous: já si taky už tak připadám...chápeš..v 35 pomalu na odpis..co mi ten doktor říkal.....:o)...ty máš 19 letého syna ..tak hádám 38...ale neodpovídej, když nechceš...:o)))....

dadous
19. lis 2009

tak tak 😀

dadous
19. lis 2009

my si tady na věk nehrajem 😅

lenkacar
19. lis 2009

dadu bud je to demence v pokročilém stavu,nebo počínající slepota a nebo strach z prasečí nákazy 😕 😕 😕 😀 😀 😀 ,rosi takhle umim péct taky jednou šel beránek i z formou do kontejneru ..je to pár let a od té doby jen kupuji.. 😀 😀 😀

dadous
19. lis 2009

leni to bude ten strach 😵

lenkacar
19. lis 2009

no nevim vidim to spíš na tu demenci 😀 😀 😀 😀

nadis.h
19. lis 2009

Leni tak mas opichanou babovku jo? A nespadla Ti tim jak jsi do ni bodala? 🙂
Nedelejte mi chute,jedna dela babovku,vedle na Gennetu se uz pece cukrovi. Mnaaam. 😝

Rossi ja nad tim neuvazovala vubec zda 1 ci 2. Pravdepodobnost dvojcat neni tak vysoka. A hlavne u me rozhodlo ze jsem to mela hodne na hrane,ze bych musela mit darkyni vajicek a s tim pritel naprosto nesouhlasi. Takze proc si jeste mensit sance. A druha... Pritel ma 40 a deti zadne,tak bychom to meli jednim vrzem. A jsem trochu skepticka,ze bychom meli stesti znova pak.