IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
20. lis 2009

museli jsme jet na mallorku a ted čumí .. 😝

lenkacar
20. lis 2009

jak klobása ,normální jako papriková?

lenkacar
20. lis 2009

a odkapa ty jinak jako seš?

lenkacar
20. lis 2009

já dělam na vánoce čočkovou polévku a vepř. žízek a vladís má někdy file...

coko.joko
20. lis 2009

lenkar-vinna klobasa 😉 😀 to neznas?...a cockova polevka je u nas taky......a odkad jsem z Hradce Kralove 😉

lenkacar
20. lis 2009

jo tak ..vinná 😀 😀 😀 😀 no to u nás neděláme ,já už myslela jako na pouti ,papriková 😀 😀 😀 😀

lenkacar
20. lis 2009

vinnkovou občas koupim přes rok ,ale že by po ní vladís šílel to ne ..dneska bude koupená pizzda

lenkacar
20. lis 2009

asi půjdu lepit hajzlíkovýho kámoše anděla .. 😀 😀 😀

lenkacar
20. lis 2009

večer v posteli jsem se ptala vladíse co nosí anděl v rukách ..čert má vidle a pytel a mikulda berlu a košík ..prej mu mám udělat igelitku 🙄 🙄 🙄 🙄

lenkacar
20. lis 2009

ha vladís je doma ..ty jo překvápko... 😕 😕 😕 😕

coko.joko
20. lis 2009

no vinna....tu ja mam moc rada.....jo igelitku to jde taky.......to bude aspon zajimavejsi 😀 kdyz se te pak nekdo zepta co to ma v ruce.......tak pekne vytvarej a ja jdu delat obed mam nejaky hladik 😀

nadis.h
20. lis 2009

Taky děláme vinnou klobásku. 😝 Mnááám taky se těším. A na salát. Dělám ho občas i normoš v roce, ale prostě to není ono jako na Vánoce. 😀 A kapra nejíme naštěstí ani jeden.Fuj ten mi nejede. Nikdo od nás z rodiny kapra nemá rád a nedělá ho na Vánoce.

Leni přepadovka jo? 😕

dadous
20. lis 2009

ty jo ,už zas vanoce 😅 my taky dělame klobasku a řízek a ja ještě kousek kapra 😅

coko.joko
20. lis 2009

jo vinna klobaska je moc dobra 😀

dadous
20. lis 2009

a ještě musí bejt knedlíčkova polívka 😀

nadis.h
20. lis 2009

Polívka ne e.My polívkový nejsme.To už mám nějak nechuť co jsem byla malá. 😝 Holky já bych udělala salát už ted nejradši jakej na něj mám chut,když to tu píšeme. 😅

koblichzek
20. lis 2009

Zdar a sílu 🙂
Leni opravdu to nic nebylo, ani jsem to necítila

dadous
20. lis 2009

čau kobli 😵 tak se povaluješ 😅

koblichzek
20. lis 2009

Jo, jo, poctivě odpočívám. Až mě z toho bolí hlava, ale ta nuda, ta je nejhorší. Tak si říkám, že chvilka posezeníčka u kobylenky mi nemůže ublížit. 😉

dadous
20. lis 2009

no to v žadnym případě neuškodí 😀 ja se furt přemlouvam na ty okna, ia je tady dneska krasně modro, ale 😝 asi jen vyžehlím 😝
nadi mate taky modro?

dadous
20. lis 2009

kobli vy jste bylyi na 3d? už víš co čekate?

koblichzek
20. lis 2009

Jaký okna 😠 ? Ty jsi cvok? Jen žehli, okna ať udělají chlapi.
Tady je dost hnusně, ani mlha ještě neodtáhla.

coko.joko
20. lis 2009

je holky uz o tom nemluv te ja mam na to taky hroznou chut a hned bych si udelala salatek.. 😀

koblichzek
20. lis 2009

Já na Vánoce dělám houbovou plévku, řízečky (vepř i kuře) a vinná klobáska, ta chybět nesmí.

dadous
20. lis 2009

no jen tak trošku je vošmrdlam, až budu davat vyzdobu tak aby to šlo na čisty okna, neboj ja budu dělat pomaličku 😅

koblichzek
20. lis 2009

Zdravím coko joko 😉

dadous
20. lis 2009

coko na br salat, mam taky už hrozně dlouho chut, ale do vanoc už to vydržím 😀

koblichzek
20. lis 2009

Ty jsi koukala do albíčka? Jo dělal mi ho, ale potvůrka mělo pěkně nožičku přes nožičku, ale prý si myslí, že je to holčička 😵 .

dadous
20. lis 2009

😀 😀 je to jsou teda potvurky, vubec se nechtěj ukazat, ale tak nožku přes nožku to bude holka 😅 a vlastně z plodovky to budeš vědět na stopro 😵

dadous
20. lis 2009

kobli dyt nas znaš 😎 😎 😎 😎 😎 😀