IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
22. lis 2009

blaženko prdelko ...ty jsi naše sluníčko ,brzy bude lépe .. 😉

coko.joko
23. lis 2009

Teda kde je kdo 😉

lenkacar
23. lis 2009

já tu som

lenkacar
23. lis 2009

tady je tma jak v prdeli ...

coko.joko
23. lis 2009

Ahojda leni,tady je taky tma jak v prdeli a fouka vitr a je tam pekna kosa.......brrrrrrr 😖

lenkacar
23. lis 2009

tak jsem se vyspršila a vyrvala si milion vlasů a už drobet vypadam jako člověk .. 😀 😀 😀 co ty děláš někde?

coko.joko
23. lis 2009

To jsi teda rychla ja jsem jen stacila po snidat 😉 zatim nic........ja nedelam jak se tomu tady rika"Zena v domactnosti" 🙂 Ja si ted vybiram duchod a pak umru v praci 😀

lenkacar
23. lis 2009

jo takhle ,no já asi taky ..ale nedobrovolnej důchod 😀 😀 😀

lenkacar
23. lis 2009

ted jsem koukala na net jak se dělaj silikonový pany do postele .. 😀 😀 😀 některý jsou kočky ,ale by mě zajímalo jak z nich to semeno pak dostávaj ..tam maj asi něšjakej šuflík ne?

coko.joko
23. lis 2009

no ja bych sla do prace,ale tady to neni tak jednoduchy...protoze na 8 mesicu me nikdo nevezme a na cerno delat nemuzu 😉

coko.joko
23. lis 2009

no to tam zadny suflik neni 😀 to pak musis poradne umejt a nebo si vzit gumicku 😀

lenkacar
23. lis 2009

jen bud doma ,ještě se napracuješ až tě to mrzet bude ,já bych snad ani maldá bejt nechtěla když si představim ty leta do důchodu 😝 😝 😝 a čim ty jinak seš?

coko.joko
23. lis 2009

No,ale kdyz uz jsi doma delsi dobu,tak te to neba 😉 v lete jo to jsem u rodicu a pohoda.....ja jsem cukrarka,servirka a kucharka v jednom..... 😀

lenkacar
23. lis 2009

no to je fakt tak si jí pak pro změnu vem,e do vany a tam jí dirku vyštourá hadrem 😀 😀 😀

lenkacar
23. lis 2009

čoko no ty seš ferda mravenec ..to je hezké ...já jsem taky dlouho doma .. a klidně bych byla dýál ,ale prachy jsou třeba

coko.joko
23. lis 2009

no to by taky slo,ale to musi mit teda mega vanu,aby se tam sni vesel..... 😀 😀

lenkacar
23. lis 2009

ty jí máš doma?že seš tak informovaná kdyby nebyla tak drahá tak jí vladísovi koupim a měla bych klid 😀 😝

coko.joko
23. lis 2009

no nevim jestli ferda 😉 ja mam porad zbaleno a muzu ti rict,ze me to uz zmaha a nebavi me to porad cestovat 😀 ale kdyz jsem se na to dala,tak musim vydrzet 😅 ...........jo prachy to me povidej......to asi potrebuje kazdy

lenkacar
23. lis 2009

a ty jako kam furt jezdíš ,následuješ manžela ?

coko.joko
23. lis 2009

😀 ne nemam,ale kamos v lete slavil 30 let,tak jsem mu ji koupila a prodavacka nam to ukazovala,tak vim jak to vypada 😀 ale Vladis by to nechtel urite 😀

lenkacar
23. lis 2009

no ale nemyslim takový ty hnusoby co vypadaj jak 14dní staré mrtvoly vylovené z vody ,myslim fakty napodobeniny ženských ..fešandy ..

coko.joko
23. lis 2009

no manzel dela u hokeje tady v nemecku a tak pres zimu jsem tu a v lete jsem zase v CR a porad dokola,jeste ke vsemu to je hrozne daleko,takze ty cesty me uplne nici 😉 a uz to jezdime 8 let...takze mam dve domactnosti. 😉

lenkacar
23. lis 2009

aler víš co aspon máš změnu ..ono sedět na zadku je taky otrava ..

coko.joko
23. lis 2009

no nas ta pana stala okolo 2000kc........a byla krasna cernovlaska,a mela i krasnou bambirici 😀 ale jestli to vyzkousel to fakt nevim.....bych se ho musela zeptat 😉

coko.joko
23. lis 2009

jo to mam zmenu 😀 a velkou.....jeste,ze sem za mnou jezdi kamosky a moje mama 😀

lenkacar
23. lis 2009

fakt jo?já viděla za 15tis. kč 😝 😝 😝

coko.joko
23. lis 2009

To je nejak moc 😉 ne?To neni mozny mrkni na net....

lenkacar
23. lis 2009

beztak by to ani nepoznal kdybych to v noci dala do postele ,já jsem taky jak mrtvola .. 😀 😀 😀

lenkacar
23. lis 2009

a jak se tro jmenuije? jo juknu a čim se to nafukuje normální pumpičkou jo?

coko.joko
23. lis 2009

ja jsem nasla odkaz ti ho poslu jestli chces 😀