IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
23. lis 2009

plotny to je svinstvo 😒

lenkacar
23. lis 2009

já tady žvejkam banán...dam si eště jeden ,mám málo .. 😝 😝 😝

lenkacar
23. lis 2009

to je venku vítra jak svinák ,zase vypadává satelit ..

lenkacar
23. lis 2009

za chvíli bude vyřazování ze superstar ,chytáš to medu?

meduna
autor
23. lis 2009

ne nechytám,ale já na to stejně nekoukám.tuhle jsem se začuměla na popstar tasy a to je trapárna,ty furt brečej,objímaj se,pomlouvaj se,jsem měla dost 😝 jeden banán je jako prd 😀

lenkacar
23. lis 2009

je vid ..to je simulace kuřby ..asi si ho sežeru v kuchyni aby si vladís od toho něco nesliboval 😕 😕 😕 😕

meduna
autor
23. lis 2009

no vítr je jako kráva,jsem šla s Romanem z OBI a málem mě to vyvrátilo,ještě že jsem měla ten batoh na zádech.Jako mám plný květináče mini mušek,ale fakt plný,nevím jak to dostat pryč,jsem chtěla koupit něco do hlíny a pani mi doporučila něco za 20Eur,tak jsem jí poděkovala a šla do prdele,si dělaj prdel dvacku tolik peněz 😠 😠 😠

meduna
autor
23. lis 2009

no bacha na to,oni jsou hned připravený,tohle ho rozparádí a už ho nesetřeseš 🙄

coko.joko
23. lis 2009

Zdar a silu preje coko...... 😀 jdu jen mrknout a zase jdu...... 😀

dadous
23. lis 2009

tak jsem tady, ale jen na chvilku, páč jak ma dadouš raní tak se moc u poče nechytam 😝
medu to je parada, se těším za tebe, to nas asi budeš pěkně zanedbavat, a budete holčičku furt muchlovat 😀

meduna
autor
23. lis 2009

😀 😀 😀 prej holčičku 😀 ty už jsi jak ten Roman,ten už tomu řekl,naše chlupaté děcko 😕 😕 a obleček jsem dneska koupila,jen tak pro prdel,sobíka 😀 😀

meduna
autor
23. lis 2009

tak jdu do pelechu,dívala jsem se na film o teroristech,to byl hnus velebnosti,co je zla v lidech-fuj 😝 😝

meduna
autor
23. lis 2009

Dadoušku,ne nebudu vás zanedbávat,to by jsem pak bylo smutno 😢

lenkacar
24. lis 2009

čus ženský ,to je jasný medu dá na kolena ručník pod něj igelit a chlupatou holčičku zapojí do koníkování .. 😀 😀 😀 co se v mládí naučí .. až budeš stará bude tě vodit k pc .. 😝 😝 😝 ,hele medu já měla na ty mušky takový lepivý papírky se píchali do květníku,levný to nebylo ,ale ne tolik co ti paní nabízela ,asi máme jinej druh moušen .. 😕 😀 😀 😀 😝

lenkacar
24. lis 2009

ty jo dneska mi ten pc sere ,přeskakuje mi obraz a já mám z toho nevolnost ,asi si půjdu vzít na koníkování kinedryl 😝 😝 😝 ,nemohla bych dělat třeba autoškolu na trenažéru ,bych blila hned .. 😝

dadous
24. lis 2009

😀 😀 uplně vidím, jak starej pejsek, taha starou medunku za zastěru směrem k pc 😀

coko.joko
24. lis 2009

Ahojda,
medu a jak bude ta psi pani velka,aby se ti vesla na klin 😀

dadous
24. lis 2009

😀 no nevím jestli ji na stary kolena unese 😀

coko.joko
24. lis 2009

dadu myslis?????Oni si holky poradi 😀

dadous
24. lis 2009

no nevím, medu s těma svejma páratkama 😕 😀 jak je u vas?ja abych věděla co k nam zase příjde za sr...y 😅

coko.joko
24. lis 2009

no vcera teda hnus...foukal vitr a prselo jako prase a ja jsem v tom nejhorsim sla a tak jsem byla jak slipka 😠 ale ted je sucho a i teplo,takze v pohode......no ja cetla,ze k vam ten vitr mel prijit vcera v noci......

dadous
24. lis 2009

tady začlo pršet navečer, ale větry byly už od neděle 😝 ted malinko mrholí ale nějak se vyjasnuje 😕

dadous
24. lis 2009

jdu píglovat ty okna 😝 😝 😝

coko.joko
24. lis 2009

to je dobre aspon bude zase chvilku krasne.. 😉 ted tady jezdi popelari a je to sranda je pozorovat jak to maji namakany.....popelnice v rade a uz jedou....... 😀 😀 a ty krasny oblecky jak ladi......

lenkacar
24. lis 2009

všichni mejou okna ,mě snad omejou 😝 😝 😝 😝 já pověsila třetí pračku a ted si peru bundu ,aby mi voněla 😵 😵 😵

coko.joko
24. lis 2009

okna to bych taky mela,ale nechce se me a ani nemuzu,takze mam smulu.....ja tridim pradlo a odpolko jdem prat....... 😉
ahoj leni.......taky sikovna a pracuje uz od rana 😅

lenkacar
24. lis 2009

když bude psina větší než medu ,může starou medunku vozit na hřbetě do krámu pro rohlíky ,ona je medu jak z kozy duch .. to pes ani neucítí nějakou zátěž 😀 😀 😀

lenkacar
24. lis 2009

tady je zase tma jak v prdeli ...měla bych vladísovi napsat nějakej liebes brief...to je každodenní povinnost ,nevim proč to ode mě očekává ..dyž mu stejně prd sdělim ,páč nic nového nevim ,když jsem nikde nebyla .. 😕 😕 😕

coko.joko
24. lis 2009

leni to ho bude muset nejdriv naucit....ho osedla jako kone 😀 a pojedou.......ty pises dopisky Vladiskovi teda........to je zajimave 😎

lenkacar
24. lis 2009

to neni zajímavé ,to je otravné .. 😝 😝 😝