IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
24. lis 2009

to určitě čoko ..to by jí musel vyhrát ve sportce ..ale časem se musí ,je 3roky stará,ale jak nás oba často bolí záda ,neni dobrá ..musim mít nějaký lepší matrace 😉 ,helemese medu dorazila

dadous
24. lis 2009

čau medu, tak to mam teda radost 😝
coko asi se na silvestra ožeru 😀

meduna
autor
24. lis 2009

smažáček,dobrá volby,zítra si v Česku hned sýránek koupím

lenkacar
24. lis 2009

já se taky poslední dobou potim jak prase z nervozity proto chodim na půl nahá ,aby mi nebylo horko ..

meduna
autor
24. lis 2009

jen na chvilku,k večeru zase razím budovat říši 😠

coko.joko
24. lis 2009

leni-presne v 18hod.jite..........to mate nejaky rad doma....... 😀
medu jestli jsi nadana jako ja v nemeckem jazyku,tak to jsi hodne dobra 😀

lenkacar
24. lis 2009

na silvestra se vožeru že to svět neviděl a vladís dostane zase po kušně když bude zlobit ..takovej normální večer 😀 😀 😀

meduna
autor
24. lis 2009

já mám kombinace hrozný,je mi zima ale potím se jak prasut,nechápu

dadous
24. lis 2009

medu tak mě prozvon a ja ti brnknu a trošku pohovoříme 😵

meduna
autor
24. lis 2009

já ti nevím,někdy mám den,že jako nechápu,dokonce i mluvím,ale někdy 😕 😕 to ze mě lezou takový píčoviny,že to svět neviděl 🙄

lenkacar
24. lis 2009

jo to je dobrý znamení medu to se nám blíží klimakterium 😀 😀 😀 😀 ,no čoko většinou vařim na 18hod.když vařim chleba obloženej mám lehárko do 17:45hod. 😀 😀 😀

meduna
autor
24. lis 2009

včera mě zastavil chlap a ptal se mě jak se dostane na jednu ulici,tak vám říkám,že ten bloudí ještě dneska,zrovna jsem měla nadaný den na němčinu 😀

coko.joko
24. lis 2009

dadous taky bych se ozrala jako svin.....uz jsem dlouho nebyla 😀 a nebudu...
leni takze normalka vecer.......
medu-taky se potim.....to je ten vzduch jiny tady.......a ty jedes smer CR....se mas.......

meduna
autor
24. lis 2009

aha Leni,tak to jsi mě potěšila,stihnu ještě to oplodko vůbec 😕

lenkacar
24. lis 2009

medu ty taky? jestli nemáme nějakýho toxoplazma na mozku ,řikali to včera v telce že to brání myšlení ..ne fakt ,kolikrát se mi vladís msěje ..já mluvim,,nevíš kde je to..no to ..ta vysavač ..no jak debil .. a pak mluv z lidma ..

meduna
autor
24. lis 2009

jo pro toho psa,co mě bude vodit na starý kolena na koně a tahat mě pro rohlíky 😀

dadous
24. lis 2009

leni medu, ještě nemate splníno, takže žadny klimakterium 😀

dadous
24. lis 2009

no coko, dam si jednoho svařaka někde na kopci a budu ji mít jak z praku 😀

meduna
autor
24. lis 2009

no tak takhle jsem vylízaná já 😀 dneska jsem si nemohla vzpomenout jak se řekne kysané zelí,tak jsem to vysvětlovala rukama,jsem prostě zapoměla jak se to německy řekne 😝
jo Dadoušku prozvoním 😵

lenkacar
24. lis 2009

českýho psa to dá rozum ,aby medunce rozumněl ,přece si nepořídí nějakýho nácka .. 😀 😀 😀

dadous
24. lis 2009

😀 nacka 😀 😀

meduna
autor
24. lis 2009

😀 😀 😀 no ještě by měl autoritativní sklony

coko.joko
24. lis 2009

holky,ale hlavne,ze je sranda ne?
medu ja vzdycky rikam nerozumim a kdyz se me zeptaji jestli mluvim anglicky,tak rikam ne a vse v nemcine a vubec me nedojde,ze na ne vlastne mluvim nemecky,ale nerozumim 😀 😀 pak na me koukaji jak na debila...
no leni chleba to bych zacla az tak v 17.55hod......

lenkacar
24. lis 2009

medu ale já jsem na tom hůř já si kolikrát nevzpomenu ve vlastní rodné řeči ..asi mám švába na mozku 😝 ..

meduna
autor
24. lis 2009

hele a kdy začíná to klimakterium 😕

lenkacar
24. lis 2009

já myslim ,že mě začlo asi před 5lety 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😝

lenkacar
24. lis 2009

klima plus dementos hadros ..bych se ani nedivila kdybych měla nějakou roztroušenou sklerozu ..já jsem fakt debil k pohledání ..ale domu ještě trefim

meduna
autor
24. lis 2009

tak v češtině to mám taky tak,ještě se mi to zhoršilo tím,jak se mi to promíchává,takže kolikrát blekotám .Minule jsem chtěla říct,je to v růžové barvě a řekla jsem v růžové barfen-místo Farben,jsem si to kapánek počeštila a ta na mě koukala jak lojza

meduna
autor
24. lis 2009

hele,mě se někdy i klepe hlava,když mám nervy 😀

lenkacar
24. lis 2009

medu 😀 😀 😀 😀 asi založíme spolek inteligenčního kvokvocientu