IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
26. lis 2009

já mám jen jeden dárek a to ještě ho nemám ani doma .Mámě mám štěně a sobě telefon ale to má manža pro mě předčasnej dárek k vánocům jinak nic

koblichzek
26. lis 2009

Teď bysme s manžou nejradši tak na ty 3 roky Vánoce zrušili. S hypotékou a já na mateřské si fakt nemůžeme vyskakovat. Vůbec nevím, jak to zvládneme.

blazenkaa
26. lis 2009

tak to jsme na tom stejně já by jsem nejraději zrušila vánocena pořád je to na nic stejně

meduna
autor
26. lis 2009

Ahoj holky,tak jsem doma od zubaře,ještě mi to zrerntgeboval,znova zaplácnul a za 14dní necelejch mi to už snad zadělá úplně 😝 Jinak pejsek je zatím ok,včera nebékal,tak jsem zvědvá jak dnes v noci.V práci mě serou,jak jinak 😀 je to teď pakárna,ráno a večer,kapánek nic nestíhám 😠

koblichzek
26. lis 2009

Ahojky medu a jak se pejsek jmenuje?

blazenkaa
26. lis 2009

ahojky Medu taky tě zdravím.Teď vás ale na chvilku opustim du dát velkej kouř

koblichzek
26. lis 2009

Medu a ještě žádná fotečka?

meduna
autor
26. lis 2009

Jmenuje se Fufinka 😵

meduna
autor
26. lis 2009

no ještě ne v poči ale na foťáku jich je už plno,ale až to Roman stáhne,tak vložím

koblichzek
26. lis 2009

To je dobře, ať máme na co koukat. Fufinka je dobrý 😵 , takové roztomilé.
Fůj, k zubaři taky musím, kvůli razítku do těhu průkajdy, pořád to oddaluju, ale už tak budu muset. 😝

koblichzek
26. lis 2009

Tak kočenky, já zas mizím, něco do sebe natlačím a pak Ulice a Ordinačka - super večer 😉

blazenkaa
26. lis 2009

já se s váma taky musím rozloučit volala mi mamka a musím tam jed tak se tu mějte krásně a já jedu pááá

meduna
autor
26. lis 2009

tak pěkně ordinujte vy doktorky.A co ta Léňa?má práci?nějak jsem nedočítala,jsem tady s jazykem na vestě u toho ještě dělám,jsem fakt pako s tou uklízecí nemocí co mám,ale jak se toho zbavit?

nadis.h
26. lis 2009

Medu ahooj.Tak už je miminko doma? 😵 Jee já si pamatuju jak je to krásný.Měla jsem takhle 2x štěňulko.To nejde se od něj odtrhnout. 😵

dadous
26. lis 2009

tak jsem na chvíli tu, neže začne ordinačka 😵

dadous
26. lis 2009

😅 to říkam, medu, to budete mít místo televize 😀 co loužičky?

dadous
26. lis 2009

😕 tak nikdo tady není? 😢

nadis.h
26. lis 2009

Já tu jsem. 😅
Zrovna mě přes email zprdla šéfová,že nemám celý den pracovat. 😀 To je dobrý.

Taky čekám na Medunku na nějaký hlášení o miminku a nic. 😕 😅

dadous
26. lis 2009

😀 no tak nepracuj 😀

nadis.h
26. lis 2009

Ale tak to já se nepřetrhnu. 😀 Však celý den někde drbu a prací vyplním prázdné chvilky. 😀

Ty jo já začínám mít čím dál větší strach z té prasečiny. Už nebudu snad ani s košem chodit. 😕

dadous
26. lis 2009

dyt nikam nechodíš ne? a neboj u baraku ji nechytíš 😀

nadis.h
26. lis 2009

Ted byl ve zprávách hotel kde jsem dělala dloouho. 😵 Hned vedle letiště starého. 🙂 Jsem s zavzpomínala na party co tam v noci probíhalo místo nočních šichet. 😀

dadous
26. lis 2009

no jo zlaty časy 😀

nadis.h
26. lis 2009

Já se spíš bojím,že já nikam nechodím a hlídám se a pak jí přitáhne domů Karel. 😒 Přece jen od prosince to peklo začne a bude v práci ve styku s cizincema i čechama nemocnýma od pondělí do neděle x hodin denně. 🙄

To jo zlatý časy. 😀 Kdyby mohly zdi mluvit v tom hotelu tak by nikdo asi nevěřil z nadřízených co vše za ta léta tam proběhlo. 😀 😀 Se divím,že to nikdy neprasklo nějaké ty akce. 😀

lenkacar
26. lis 2009

ahoj holky tak jak je? já shánim hadry na sebe ,značkové ..palba ,tepláky za 800kč a neni na nich ani prd ,ani nápis,za tu cenu bych ocenila nápis přes celou prdel

dadous
26. lis 2009

😀 leni to by ti tu prdel zvětšilo 😀

lenkacar
26. lis 2009

já tam byla od rána a sepisovali se iniciály pro smlouvu a pak jsem vařila a vařila a pak s vladísem nakupovat a ted tady dřepěl x hodin vladís 🙄 ,medu co štěnísek?

lenkacar
26. lis 2009

dadu no ale jako takhle kdybych měla od čongů tak to nikdo nepozná

dadous
26. lis 2009

a ja furt nevím kam nastupuješ 😅

lenkacar
26. lis 2009

ah krám Alpine pro ..sportovní oblečení 😝 😝 😝