IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. lis 2009

hele mrkni na to albíčko tomašek je tu, na hlavní straně, to je tak hezky čisty miminko 😅

coko.joko
29. lis 2009

jo mrknu na to......asi se s tebou rozloucim,protoze me to fakt nejak blne 😒 ja taky vzdy jim u pc a pak mam okolo chlivek 😀

lenkacar
29. lis 2009

tak jo holky ,je to fakt citlivější asi všechno ,taky jsem to předpokládala ,že si musim zvyknout proto jsem šla dneska a ne zítra ,večer zítra si to jdu zkusit na hodinu do krámu ..studuju tady ty matroše ..medu s tim nábytkem a nehtama jsi mě rozesmála ,já vim ,že je to bolest já takhle jak mě přerostly moje ubohé drápky jsem hodně drhla o zed ..nevim jak se mi to povedlo ,ale normálně jsem vrazila pravidelně hnátu do zdi .. a taky jsem uchcíkla 😀 😀 😀 ,ted jsem si sundavala ponožky a nadávala jsem a vypadalo to jako ,,doprdele ponožky posraný ,, tak jsem to pak musela vysvětlit ,že fusky jsou gut ,čistý ,ale nejdou mi sundat 😀 😀 😀 😀 jak mi bolí ty nehty .. 😝 ,nějakou výzdobu vladís vyhrabal ,já neriskovala ,tak jsem cosi rozvěsila a roztahala po bytě a už se těšim až to uklidim 😀 😀 😀 😝 ,nějak mě ty kýče vánoční dobře prudí ..ale patří k tomu no já vim.. a jak jsem věšelas věnec na dveře ven ,tak šla kráska z kolbenky z čoklem ,kruhy pod očima a ještě byla drzá ,za dveřma se smála ,beztak mejm pokydanejm teplákům, od marmelády ,nebo že jsem neměla práskačku ..mrcha jedna ..tu kolbenku jí přeju ,jo a to nevíte že mi zase v pátek prozváněla ..

coko.joko
30. lis 2009

Dobre ranko vsem,ja uz od 7hod.strasim po byte 😉 dneska jsem nemohla spat porad jsem se budila a budila...manzel ted chrupka ´,tak musim bejt potichu at se aspon vyspi on..
vcera me ten pc vyhodil uplne a ja uz nemela naladu ho nahazovat zpatky 😀 tak jsem sla k telce a usla jsem jak jinak....
leni teda mela jsi rusny vecer.....no ja taky nemam rada kyce,ale venec na stul to staci.....jinak ta sousedka,at si pinda co chce...ja taky doma chodim v teplakach a vycandanym tricku a muze kazdy vis co.... 😉

meduna
autor
30. lis 2009

Ahojte všici,dnes jsem dorazila docela lidsky domu,ale zítra,pozítří jdu ráno i večer 😠 Asiati zasraný,je jich plnej hotel a ten chlív co nechaj po sobě,bych je mušela zabít 😀 Tak Léňa je už v práci dneska?nebo jsem za bloncku a blkbě jsem to pochopila?Výzdobu už mám skoro hotovou,sedí mi tady samej huhulák doma,světýlka svítěj,no a jak říká Lenka,už aby to bylo zase v prdeli 😝 Nějak ty vánoce nemám ráda,jako kdo to vymyslel,že to jsou svátky klidu???hahaha,když skoro každá byby je po vánocích zralá na pobyt v psycho léčebně 😀 No a doma taky chodím v teplákách a vytahaným triku,proboha přece se tady nebudu vznášet v robě u vaření a vysávání 😀

lenkacar
30. lis 2009

čauky holky tak se mit o blíží půjdu do krámu na zkušenou ,dneska jsem tam frajerka dorazila jako že pro smlouvu a tam holčina ,neřikej ,že neseš špatnou zprávu ,že nenastoupíš ,my s tebou počítáme ..i na víkend 😀 😀 😀 ,tak jsem tam byla asi hodku a ptala se na ty materiály ,tak jsem to tak zběžně prohlídla a většinu z toho znám z netu ..tak dobrý ..

meduna
autor
30. lis 2009

každá byby určitě nééé,ale každá baba,jsem chtěla napsat 😉

meduna
autor
30. lis 2009

tak dobrý ne?těšíš se?

lenkacar
30. lis 2009

jinak jsem tam šla naprosto zbytečnš páč se smlouva nekoná a já nemohla nic vyřídit ,když se konečně šéfko po obědě se smlouvou přisral tak na ní chyběl podpis ,mi šlehne ,takže já zítra až jí dostanu ,tak ráno vstanu asi v 5hod. aby ch se mohla připravit do práce a pak letět na pracák a pak do práce 🙄

meduna
autor
30. lis 2009

počkej ten fičák teď před těma svátkama klidu 😀 😀

meduna
autor
30. lis 2009

no nic nemůže fungovat normoš,proč to dělat jednoduše,když to jde tak krásně složitě 😀

meduna
autor
30. lis 2009

jdu něco uklohnit,ať je tady na zítřek,sice ještě nevím co,no ale hovnovězí už mám vyndané,tak něco z toho

lenkacar
30. lis 2009

no fakt..má štěstí že je to takovej fešák ..mu to možná i odpustim

lenkacar
30. lis 2009

já udělala na palčinky a dala do lednice až přijdu po 18hod. abych mohla smažit ..za chvíli táhnu do práce 😉

lenkacar
30. lis 2009

sem to nechtěla smažit ,abych tam nešla za smažku 😀 😀 😀 😀,tak jsem dneska pověsila i světla do okna ...na zítřek mám sekačku a bude bambol

dadous
30. lis 2009

ahooj, světylka nam už taky svítěj 😵 leni tak tfuj tfuj at se ti tam líbí 😵

lenkacar
30. lis 2009

hm eště nevim z čeho jsou rukavice 😀 😀 😀 😀 a kde maj záchody 😀 😀 😀 ,jinak jsem se stavěla do minulé práce kde na mě mávala ta holčinka co se mnou nastupovala a řikala ,děs běs a že při tom hledá jinou práci ,že dostala 8čistýho ..že se nestydí . a taková buzerace

dadous
30. lis 2009

no tak ještě že si tam skončila

meduna
autor
30. lis 2009

Bublá mi to tady na kamnech,Romča si šel zaskotačit do posilovny,že se mu chce,nechápu

dadous
30. lis 2009

ja se ted taky chystam vařit, rejže a vepř. platek 😅

meduna
autor
30. lis 2009

no já jsem uvařila,hovězí na houbách a rejži k tomu

dadous
30. lis 2009

ja taky chtěla dělat na houbach, ale houby už nejsou 😅

meduna
autor
30. lis 2009

no vidíš,mohla jsi přijít,dala bych ti 😀 😀 😀

dadous
30. lis 2009

to maš fuk, bude to bez hub, at jsou radi, že je vubec tepla večeře 😀 no jo Romča chce mít asi krasné tělo 😀

meduna
autor
30. lis 2009

😀 😀 😀 ,no to už ale nedožene 😀 😀

dadous
30. lis 2009

tak už mi to na plotně taky bubla a rejže je v troubě 😅

meduna
autor
30. lis 2009

rejži já až zítra.v troubě jí nedělám.jen dám do kastrolku máslo,na ní orestuju malinko tu rejži a zaleju vodou a za 15 min je hotová

dadous
30. lis 2009

když mě ta vařena příjde hrozně matlava 😅

meduna
autor
30. lis 2009

tahle neni,kupuju tu jasminovou v asijským krámu a ta je dobjotová 😵

dadous
30. lis 2009

aha tak tu neznam 😅