IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
2. pro 2009

😀 no neke 😀 tak to ja to mam blíž do hor než na safari 😀 ale jen o kousek 😀

coko.joko
2. pro 2009

jo,jo tam jsem vyrustala do svych 18 let,pak jsem sla za pritelem do Hradce a nakonec jsem tady v nemecku 😀 😀 ale rada se tam vracim..je tam krasne...ja vim ty to mas jeste vic k tem horam,ale nasi bydli kousek od Safari a vidime krasne hory...takze vzdy pozname,ze je tam snih 😀 😀 😀

coko.joko
2. pro 2009

Tam jak bydlis ty tam se dobre parilo 😀 na jedny diskotece na namesti 😀 😀 😀 ale to uz asi neni 😀 😀

dadous
2. pro 2009

no jo tak to mate vychytany, jsme tam dřív jezdily na koupalko 😵

coko.joko
2. pro 2009

jo koupalko je ted udelany jinak a je super....ale ja tam nechodim.....je tam moc lidi a Safari je malicky mestecko a vsechny se znaji 😀 😀 takze se vyhybam 😀 😀

dadous
2. pro 2009

😀 myslíš Trutnov? tam je jen pod hradem, a mobidick ale ten už není 😕 jenže ja bydlím ještě 10 kilaku směrem na hory 😀

coko.joko
2. pro 2009

aha ja myslela,ze jsi z Trutnova..... 😀 😀

dadous
2. pro 2009

😎 jsem za tajňaka 😎 😀

coko.joko
2. pro 2009

to jsi teda tajemna 😀 ja jdu papat mam doma manzela 😀 pak se ozvu

dadous
2. pro 2009

dobrou chut 😵

coko.joko
2. pro 2009

tyjo....vubec me nesel kun....uz to zase blbne..... 😉

blazenkaa
2. pro 2009

Ahojky Kobylky jste tu některá nebo zase mám smolíka na vás
🙂

coko.joko
2. pro 2009

ahojda blazenko 😀 jak se mas?

dadous
2. pro 2009

taky mi nešel kun 😠

coko.joko
2. pro 2009

dad a to jsme od sebe takkkkkk daleko 😀 😀 a taky ti nesel......no ja mam doma uz manzela a tak budu muset vyklidit pole u natasku 😀 😀 😀 at se muze podivat na to svoje 😀 😀 😀 me porad rika,ze jsem zavislak na MK,ale asi ma pravdu

dadous
2. pro 2009

jo všechny jsme zavislačky 😀

coko.joko
2. pro 2009

to jo a dost velky 😀

dadous
2. pro 2009

ale třeba dadouš je zas zavislej na tom svym foru 😅

coko.joko
2. pro 2009

presne tak ten muj zase na sportovnich strankach a studuje to vse...a ja pak uz rvu,ze tam vysedi dulek 😀 😀 😀 a zavari pc......tak ja ho poustim vecer mrknu....snad bude volno 😀

dadous
2. pro 2009

ok ja jdu dělat buchtičky s kremem 😅 mam na ně chut 😵

lenkacar
2. pro 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš
tak dneska dorazil šéf osobně a řešili jsme to z oka do oka ..já tam celé dny posloucám od holek jak se tohle učit nemusim a támhleto je zbytečný mi ukazovat ,protože jsem tam jen na chvilku apod. takže šéf vytočenej a já tam ted budu za protekčního spratka za kterýho se dere šéfová i šéf ,ale zase si myslim ,že si to měli ošetřit jinak tohle .. neni to příjemný ..a jinak mi volali z lidlu a že pokud mi to tady nevyjde tak můžu okamžitě nastoupit ..dneska mi to uteklo přecenovalo se na zítřejší akce,prodává se docela dost,akorát jak řikam ,ty holky mě triochu deptaj ..oni se ke mě chovaj hezky ,ale s tim jak jsem tam na chvilku mě deptaj .. a šéfka řekla ,že tohle jim zatrhne ,že mě nemotivujou a že jim uteču ..

lenkacar
2. pro 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš
řekla jsem i šéfovi do očí ,že pokud to nemyslej vážně ,že mi měli dát smlouvu na brigádu ..a on že se mnou jedná na rovinu ,za což jsem mu poděkovala ,protože jsem aspon troškui v klidu ...at to dopadne jak chce ,já se prostě snažim ,kasa vychází ..už i sama prodávám,tak se naučit pracoat s pcdo detailu jako vyhledávat vše možné ..jinak se mi tam líbí ,dneska jsem si vzala brufen a jak mi to pěkně šlo ..

lenkacar
2. pro 2009

holčičky já vůbec nemám čas na pc ,zítra zase makam na socku vyřídit papíry kvůli práci ..šéfovi jsem prostě narovinu řekla ,že tim ,že jsem nastoupila jsem se vzdala rekvalifikace za 15tis.jinak nehty zatim drží ,akorát s nima nejde vše dělat 😝 tuhle mi zůstal palec v bubnu v pračce ,jsem prostě hovado já nevim co dělam.. 😀 😀 😀 ,tak se mějte kočičky moc hezky

meduna
autor
2. pro 2009

Ahoj holky,tak jsem konečně doma z pakárny.Leni,tohle je problém vždycky,když někam nastoupíš,tak ty ostatní se chovaj divně,než si tě očuchaj,to víš oni ted jako držej basu s tou co marodí

lenkacar
2. pro 2009

no jasně ..kdoví jak to dopadne ..ale co taky zkušenost ta se neztratí ..tak pa medu a pozdravuj fífu 😝

meduna
autor
2. pro 2009

jo,že děkuje za pozdravení 😀 zrovna se mi povaluje na klíně prudil jeden,tak dlouho na mě čuměla a kvíkala,až jsem jí vzala,no to to pěkně začíná 🙂

nadis.h
2. pro 2009

Ahoj holky,
Leni tyhle začátky jsou všude stejný. Každý čumí divně ze starých a zajetách na toho kdo příjde nový. Ale za týden už budeš taky ten starý mazák. 😉

Medu ahoj. Tak co holka jedna pracovitá? 🙂

liptonek
2. pro 2009

Ahoj nadi, utz se blíží, vid? 🙂

meduna
autor
2. pro 2009

Ahoj Nadi,no makám a makám,fuj,kdo by to kdy do mě řekl 😀 😀

dadous
2. pro 2009

baf, jsem tu 😎