IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
3. pro 2009

jo coko ja taky, jen at si to těhotenství užijou 😀
nadi my jsme taky musely začínat od začatku 😀 kdyby se ti mimi narodilo o 4 dny dřív, tak by jsme spolu slavily narozky 😅

nadis.h
3. pro 2009

Coko jsi zlatá. 😀

Dadu no Karel taky dneska na fotku z utz...Jee to je tak malý jo?Vždyt tam nic nevidim. 😀 Taky by asi bral aby to bylo rovnou komplet mímo. 😀

coko.joko
3. pro 2009

nadi,ale neboj ono to utece rychle 😉 ja jsme taky porad rikala teprve 7tt a koukej jak jsem uz daleko 😀

nadis.h
3. pro 2009

Coko no to jo.Zrovna u tebe jsem si toho dnes všimla.Jak Ti to poskočilo.
Hlavně to pak bude letět až to budou miminka.Vidím to u mojí ségry malé.Ještě před chvilkou jsem jí chovala v porodnici jako 10i hodinovou a ted už jí je 12. 😝

coko.joko
3. pro 2009

nadi to je fakt ja to visim u brachy ma Kubina a vidim ho jen v lete a utika to a on tak hrozne za ten rok vyroste 😀 pristi rok jde do skoly 😎 proto si ted musime vse pekne uzit 😀

nadis.h
3. pro 2009

Coko však joo. Já se i na to vstávání v noci těším. Teď už trénuju. Přítel má vyrážku na rukou z léků co bere a já ho pořád hlídám,aby se nedrbal.. 😀 Tak jakmile slyším v noci ten známý drbací zvuk tak jsem hned vzhůru a napomínám ho... 😀

coko.joko
3. pro 2009

no to mas pekny trenovani.....to ja budu asi porad vzhuru a hlidat toho spunta 😀

nadis.h
3. pro 2009

Však ono nás tohle brzy přejde. A pak budeme nadávat a prosit pána boha,aby mimča trochu chrupla. 😀

coko.joko
3. pro 2009

no ja myslim,ze nase deti budou ty nej hodny 😀 ani o nich nebudeme vedet 😀

nadis.h
3. pro 2009

Jojo připomeneme si to na jaře a v létě ano. 😀

coko.joko
3. pro 2009

jo to bude veselo pristi rok...... 😀 😀 uz se na to tesim...... 😉

dadous
3. pro 2009

no musíme mít hodny dětičky, aby jsme si taky mohly pokecat na koníku 😀

nadis.h
3. pro 2009

Dadu to se nebojím,že si nenajdeme čas. 😀

dadous
3. pro 2009

no to jsem na to zvědava 😀 v zimě možna ale v letě?

nadis.h
3. pro 2009

Dadu musíš mít pořádný displej v mobilu velký,aktivovaný internet v mobilu a není problém koníkovat z lavičky. 😅 😀

dadous
3. pro 2009

😀 aha, tak to budem muset nějak vošefovat 😀

nadis.h
3. pro 2009

Však co myslíš,že jak to dělám já. Koníkuju i při jízdě autobusem. 😀

coko.joko
3. pro 2009

teda to budou ucty pristi rok na mobil 😀 jeste,ze ja nemam pc v Cr a mam mobil na kartu to bych zrujnovala manzela 😀 😀

dadous
3. pro 2009

no jo coko, ale zas chlapi musej připustit že tady řešíme duležity věci 😅 😀

nadis.h
3. pro 2009

Coko já to mám za 40,- na týden.Neomezeně.Takže sehr gut. 😉

dadous
3. pro 2009

holky jdu ordinovat 😅

coko.joko
3. pro 2009

dad,to mas pravdu ja jsem dnes sama a tak mam klidek a neposloucham porad,uz zase jses na tom koni 😀 😀
nadi,ale ty mas pausal vid 😉

nadis.h
3. pro 2009

Já chtěla taky ordinovat.Ale musela bych do ložnice. Pan domácí si pustil nějakou chujovinu s letadlama. 🙄

coko.joko
3. pro 2009

jo jen ordinujte ja nemam kde namam cr telku,takze nevim co budu delat 😉

lucifirek
3. pro 2009

Holky sorry,že sem lezu. Jen chci napsat Nadish ty jdeš zítra na utz. vid. Držím moc moc pěsti.
Ahoj Coko.joko.
Já mám dnes potvrzené těhu,máme teda jen jednu bublinku,ale i tak jsme štastní. Fotečka je přidaná

nadis.h
3. pro 2009

Luci já jsem byla už dneskaaa. 😀 A mám také potvrzeného jednoho prdelku i se srdíčkem. Takže gratuluji nazpět Tobě. 🙂 Bylo to dojemný že??

coko.joko
3. pro 2009

jeee ahoj luciferku moc velka gratulka to je uplne super 😉 ze se to povedlo 😉 a fotecka moc krasna...tak ted uz si uzivej tehulkovani se vsim vsudy 😎

lucifirek
3. pro 2009

Jé nadish a já myslela,že až zítra. My měli také vidět srdíčko. Manža byl trošku zklamaný,že jenom jedno. Ale i tak spokojený. 😀 Bylo to fakt dojemný a drsný sledovat jak tomu drobečkovi bije srdíčko. Byla tam vidět i bublinka po tom druhém,ale byla strašně malinká. Takže říkal,že zaniklo.

lucifirek
3. pro 2009

Jé ty máš krásnou fotečku. A kdy jdeš na poradnu? Já už za čtrnáct dní 17. Tak jsem zvědavá. Já bych ted měla být začátek 7tt.

nadis.h
3. pro 2009

Luci já měla jít zítra do CARu,ale v pondělí mi volala sestřička zda bych mohla přijít až v pondělí,protože jedou doktoři na nějaký kongres. 🙄 A začalo mě dost divně bolet břicho včera,tak jsem zašla dnes už se vetřít. A můj byl taky celkem "smutný" že nejsou dvojky.Až mě to hodně překvapilo.Nečekala bych,že by dvojky bral.Nikdy se nijak nevyjádřil. Ale ze mě trochu úleva spadla že je jen jedno.Přece jen je to velká starost.
U mě doktorka hledala celkem dlouho zda nenajde ještě druhé,ale ani náznak,tak asi tam fakt není. To by byl mazec,kdyby mi v pondělí v CARu řekli,že tam to druhé je. 😀
Já jdu v pondělí do CAR na ten ofiko utz a pak by mě měli vyšoupnout k mému doktorovi nejspíš.Takže až pak se objednám tam.