IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
18. pro 2009

teeda ty jsi ale pod dozorem 😅 no jdu si dat vitamínovej talířek 😀 pak ještě juknu 😵

coko.joko
18. pro 2009

no ja taky nechapu,proc tam porad chodim,ale jsem rada,ze vidim prcka a slysim i srdicko a jsem pak tech 14 dni v klidu... 🙂

coko.joko
18. pro 2009

ja jdu k telce.....mej se a pa........

verdule
18. pro 2009

Ahojda holky, 🙂 připojuji se do debaty. Jsem už po druhém KETu, dnes jsem 11.tý den po transféru dvou embr., ale od 8.dne krvácím ☹ , když jsem volala do centra, řekli mi, ať pokračuji s léky a 14.tý den se mám dostavit na krev, je to šílené, každým dnem ztrácím naději 😢 . Zajímalo by mě, jestli někdo to má, nebo měl podobně a pak byl výsledek pozitivní. Asi bych to už vzdala, ale bolí mě prsa a mám zvláštní pocity v podbříšku u klasické MS je to jiné. Přemýšlím, jestli není šance, že by se jedno uhnízdilo a to druhé se vyplavovalo krvácením ven. To člověka napadnou teorie, když se ocitá na dně. 😅

dadous
18. pro 2009

verdule ahoj, no jo to je těžky, u každy je to jiny, ale jak ja říkam, bolavy prsa jsou dobry znamení 😵

verdule
18. pro 2009

Dadous, moc Ti děkuji, každá odpověď mi teď dost pomáhá 🙂 . Už aby bylo pondělí a bylo jasno, nebo se zblázním...

dadous
18. pro 2009

a dělala sis testík?

verdule
18. pro 2009

Dělala včera, to byl 10.tý den. a byl negativní ☹ .

dadous
18. pro 2009

aaa fotečka 😵 to ještě nemusí nic znamenat, prostě zatni zuby a vydrž na krev

verdule
18. pro 2009

Ten obrázek se mi nelíbil, ne že by toto bylo to pravé ořechové, ale lepší 😀 . Zuby mám zatnuté, jen vydržet. 😒 . Bojím se, že budeme mít pokažené vánoce, ale co by se dalo dělat, příroda má mocnější zbraně. zbraně

dadous
18. pro 2009

no jo někomu to trva dyl, vím že to je těžky, ale jsou tu holčiny, ktery si tím prošly třeba šestkrat a nevzdavaj to 😵 ještě nemaš žadny děti?

verdule
18. pro 2009

Mám šestiletého syna Matýska, ale z předešlého manželství, o to je to teď doma těžší, můj muž žárlí, že spolu nemáme dítě, vše se točí kolem Máťi, on je hrozně ješitný 😉 . Spolu jsme přišly o mimi ve čtvrtém měsíci těhotenství, loni před vánoci. Mám jen jeden vaječník bez vejcovodu, jinou možnost než IVF nemáme.

dadous
18. pro 2009

no tak aspon vas matysek trošku rozptylí 😵

verdule
18. pro 2009

Jo ten jo 😀 . Chodí a všude vypráví, jak bude mít doma dva sourozence 😵 .

dadous
18. pro 2009

😀 no tak když to říka, tak se musí zadařit 😀

verdule
18. pro 2009

😵 kéž by.. 😵

dadous
18. pro 2009

když ja furt říkam, že to mimi příjde až jemu se bude chtít 😅

verdule
18. pro 2009

Taky si to myslím 😵 , ale už by se mu mohlo začít chtít 😀 .

dadous
18. pro 2009

neboj ono zatouží, a bude to raz dva 😀 odkud jsi?

verdule
18. pro 2009

Z Pardubic.

dadous
18. pro 2009

tak to taky chodíš do Sanusu?

verdule
18. pro 2009

Už jsem docela unavená, půjdu si lehnout, tak Ti děkuji za pokec, zase zítra k tomu sednu, tak si ještě písneme, přeji krásnou dobrou noc. 😵

dadous
18. pro 2009

ok dobrou 😵

coko.joko
19. pro 2009

Ahojda,
koukam vcera debata byla dlouha...ja jsem hned vytuhla a ve 2 rano jsem opet cumakovala 😀 ted musim jit na nakup....
medu v utery jede ten muj z hokejem k vam,tak snad nejsou ubytovany u vas na hotelu...to by byla sranda.... 😀 😀

dadous
19. pro 2009

čau coko, ty jo to by byla dobra prdel až by tady medu nadavala 😀

coko.joko
19. pro 2009

cau dad,to by byla teda prdel....by nadavala na hokejovy team a ja bych ji pak rekla,ze to jsou kluci od nas 😀 😀 ale oni jsou taky prasatka a ne malicky 😠
jsem byla na tom nakupu a je tam teda pekna klada....me malem zmrzli usi 😀 😀 asi budu muset najit nejakou cepku....

dadous
19. pro 2009

no taky jsem si říkala že si letos nějakou pořídím, ja jinak čepice nenosím 😝 ma vždycky spoceny čelo 😀 jsme tady rano měli -11 a ted už to jde dolu je jen -7 😀 copak jsi pokoupila?

coko.joko
19. pro 2009

no tady prave nikdy snih nebyl a klamaradka co za mnou jezdi,tak ted nadavala,ze nemame zimni botky,jen takove slupky 😀 takze je zimnich veci moc nemam,ale na cepice jsem ujeta mam jich hrozne moc 😀
koupila jsem jen kureci maso,testoviny,chleb a odpolko musim jeste s Vratou jet nakoupit poradne....se me stim nechtelo tahat.... 😉 😉 ted tady delam kureci spiz a polevku knedlickovou 😀 😀

verdule
19. pro 2009

Ahojda holky, tak nastal 12.tý den a já to nevydržela, vůbec jsem nemohla spát, tak jsem si ráno dělala test....a nic ☹ , už se nebudu užírat, musím nabrat sílu do dalšího pokusu a být funkční doma, pojedu po nákupech, abych začala myslet taky na něco jiného 😵 .

nadis.h
19. pro 2009

Ahoj berundy, 😵

Tak co nového?

Daduš kam půjdeš rodit?

S tou čepicí jsem stejná. Nikdy jsem žádnou nenosila,ale včera mi málem odpadly uši z té klendry,že jsem se nad čepkou vážně zamyslela. 😀

U nás na hotelu v Praze často spala repre hokejová. A tam byli kluci zlatí! Navečeřeli se a po 10é jsme o nich ani nevěděli.