IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
19. pro 2009

no to ja taky, jsem balila včera a když jsem měla zabalenej pro tchyni, tak jsem si uvědomila, že jsem tam nechala cenovku 😝 takže znova 😝

lenkacar
19. pro 2009

tak jsem si dala lahvoně ..chtěla jsem jít na pivo,ale nakonec bylo plno ,tak se uskuitečnil plán,,B,,odvézt mamce a kočce dárky a vyzvedli jsme lístky na pondělní kino ..,,stmívání,,2

meduna
autor
19. pro 2009

asi nás chtěj odrovnat,už jsem se tam zhryzala se šéfkou,tři maroděj,jedna se na to vysrala je to tam hrůza,ale neuděláš proti tomu nic,ani kdyby si se posrala.Ruce mám už do krve rozpraskaný na kloubech,jsem fakt kočka 😠 jo a dárky letos u nás nejsou 😢 😢

lenkacar
19. pro 2009

vlůadís děsně nenápadnej ,tak vim co bude pod stromkem ,,persil modrej ,persil zelenej a 4díly stmívání a vybrala jsem si velikej snář ,ten jsem chtěla

lenkacar
19. pro 2009

zítra tam asi budu i spát v práci ,dneska tam lidi lezly jak o život ,ale tržba žádnej zázrak 😝

dadous
19. pro 2009

medu u nas taky ne 😕 teda jen mladej něco 😅

liptonek
19. pro 2009

holky já nemůžu ☹ vůbec nevim, co mám dělat...jak zapomenout. nejde to. nic nejde ☹

meduna
autor
19. pro 2009

já jsem si dneska dala vínko,mám volno zítra.to je div,protože koukneš na plán a jásáš,že máš volno a když odcházíš dom,tak už ho nemáš,prostě jen tak lážo plážo ti ho vemou a pěkně bouchej ty debile 😠

lenkacar
19. pro 2009

včera mě tam seřvala jedna 3,14 zkurvená..měla jsem chutě vraždit ..asi myslela že k ní poběžim hned jak hejkne ..přitom jsem obsluhovala jiné lidi ..uf to byla mega kur..

dadous
19. pro 2009

lip, no to je jasny, na to přece nikdy nezapomeneš, jen to prostě musíš překonat a jít dal, ja vím to jsou rady na hovno, ale zvladnout to prostě musíš ☹

dadous
19. pro 2009

lip a co se vlastně stalo?

lenkacar
19. pro 2009

lipánku to ani od tebe nikdo nečeká že zapomeneš ..to ani snad nejde holčinko ..to už budeš v srdíčku nosit furt ..ale jednou bude líp a ta bolest nebude tak živá .. 😔

nadis.h
19. pro 2009

Liptonku na to je lék jedině čas. Jsem rozbitá z toho za tebe.Strašně moc. 😢

meduna
autor
19. pro 2009

Liptonku,nezapomeneš,to nejde a bude tě to dlouho bolet,jen to časem trošku jakoby odejde do ústraní,ale zapomenout to nejde.Breč,nadávej,musíš to ze sebe hlavně dostat,nech si čas pro sebe,pak cho´d ke kamarádkám,mluv o tom,piš si s náma

dadous
19. pro 2009

leni holt některy lidi jsou vysíráci 😝 budeš muset počítat do deseti 😅
medu tak se hod taky marod 😕

lenkacar
19. pro 2009

dadu budu počítat do 10 a pak dostane na držku ,páč já už nejsem malej smrad ,aby na mě kdejaká pinda zkoušela svoje náladičky 😝 ,celkově taky nemám ráda vínoce ,jdou na mě depky jako svině

meduna
autor
19. pro 2009

já bych ráda,ale jsem prostě blbá a neumím být svině vůči holkám co maj děti,musely by bouchat i za mě,už takhle mi dneska jedna ruska říkala,že neví co s ní je,že přijde domu,sedne a brečí,já vím proč,protože jsme vyčerpaný a nestíháme nic a kor ty s dětma

lenkacar
19. pro 2009

liánku přesně jak píše dadoušek ,hlavně to nenechávej v sobě ..hodně o tom mluv ,jinak skončíš ve cvokhausu ..

dadous
19. pro 2009

no jo leni, tohle je uděl prodavaček, šef si myslí že musíš bejt furt usměvava a víš jak, naš zakazník naš pan 😅

meduna
autor
19. pro 2009

Leni,proto jsem odešla z hospody,od tý doby nenávidím lidi a nemám na ně nervy.protože lidi jsou fakt hovada

lenkacar
19. pro 2009

dadu já jsem usměvavá 😉 ,ale tohle jsem čuměla jako puk ,bylo to neoprávněný 🙄

dadous
19. pro 2009

medu a kdyby se na to vysraly všichni?to mi řekni co by šefka dělala, kdybyste všechny omarodily?

dadous
19. pro 2009

leni to je jasny, ja to myslela tak že musíš bejt mila i ke sviním, rozumíš, 😅

lenkacar
19. pro 2009

medu ty máš volníka? je ty se máš ..mě by to ani nevadilo být v práci ,jsem tam z dobrou holkou a stejně to vypadá že tam dlouho nebudu ,tam jsou takové boje ,že mě brzy vyšachujou ze hry ,tak sio to užívam ..baví mě to moc ,fakt...ale tohle mě od tý ženský moc mrzelo ..

nadis.h
19. pro 2009

Já takhle odešla ze dne na den z toho hotelu na horách jak jsem makala. Peníze super že už těžko takové někdy dostanu,ale šéf byl hajzl a díky levárnám co dělal s rezervacema jsem to odsírala já od hostů a bylo to už moc.X krát jsem dostala málem po hubě,chtěli volat policajty...A šéf mi pak jen do telefonu řekl at ho neotravuju s takovýma kravinama. 🙄

dadous
19. pro 2009

no jo všude je něco 😝

meduna
autor
19. pro 2009

Dadoušku nevyserou,jsou to slepice bez mozků,nadávaj,ale pak jak řeknou tak běžej.včera jsem dělala ráno a odpo přišla zástupce,že mám jít i večer,tak jsem chytla takovýho nerva,ale takovýho,že jsem myslela,že dostanu infarkt,nešla jsem,řekla jsem,že jdeme na narozeniny Romana dcery,ale jinak musíš,jak tam je šéfka hlavní

lenkacar
19. pro 2009

jo nadi práce s lidma a penšězma je na hovno ..ale jsou to fakt debilní problémy ..hlavní je zdravíčko a já to tak beru ..a s lipánkem se mi to opět potvrdilo ..jakej má vše smysl ,kdž se prostě posere něco co nejde vrátit

meduna
autor
19. pro 2009

víš co mě sere,děláš za dvě,protože makám ráno už od 7,udělám 30pokojů,kolem 4 jsem doma a v 18 už zase běžím,nezaplatěj to,a pak jak není práce tak ti daj vybrat ty přesčas.hodiny a ještě ti berou tvojí dovolenou bez tvého vědomí,tak to tak nenechám

nadis.h
19. pro 2009

Leni to byl důvod proč jsem šla pryč. Dělala jsem pak 330 hodin měsíčně.1 den volna třeba za měsíc a půl. Od rána jsem lítala jako pošuk na všech místech a na Silvestra byla v takovým stavu že jsem chvílema nadávala a chvílema jsem chtěla brečet. Naši když mě viděli tak mě chtěli hned odvézt domu. Vydržela jsem to do 12ého ledna a 13ého už nepřišla. Cítila jsem, že nejsem daleko od kolapsu.