IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
19. pro 2009

😀 to je jak u nas v kolbence, furt jsme na něco nadavaly, ale když mělo přijít na věc tak nikomu nic nevadilo 😝 ale další den už zas tlamovaly 😠

lenkacar
19. pro 2009

nadi tady chodíš ráno o hodinu dřív uklízet ten svinec a nikdo ti to neplatí tak jsem řekla že max. o půl hodiny půjdu

nadis.h
19. pro 2009

Meduš a byla jsi to prodiskutovat na tom úřadě?

nadis.h
19. pro 2009

Leni já měla teda placené vše každou minutu co jsem tam strávila. Ale nestálo to fakt za to. To bylo o dršku pak v té zimě. Kdybych mohla v prosinci odjet a vrátit se třeba v únoru tak jim takhe budu makat dál. Ale ta zima byla šílená s těma levotama.

meduna
autor
19. pro 2009

jo přesně Dadoušku to je u nás,jen já jdu a řeknu a to mi pěkně komplikuje život,jenže já jiná nebudu,nedokážu nadávat jen tak a pak být zticha.jsem řekla šéfce svoje a jak to dopadlo?nic se nezměnilo ale viděla ,že jsem fakt na sračky,tak přišla a pomohla mi pár pokojů 😀 😀

lenkacar
19. pro 2009

medu to je hnus velebnosti když práci potřebuješ ..

dadous
19. pro 2009

😀 no neke, tak to není zas tak hrozna 😀 😀

lenkacar
19. pro 2009

holky nehty mě ještě neupadly ,ale už to neni žádná parádička a já na nový jít nechjci ,viděla jsem u hole ty zničenýá nehty tak nevim jask to bude dál ,asi mi narostou pařáty který někde ulomim

nadis.h
19. pro 2009

Medu já jsem taky taková a taky jsem si tolikrát nakakala do bot tím. 😀 Ale zas díky téhle tlamě jsem si vykecala to místo ředitelky. 😉 Je to lepší než být puťka.

dadous
19. pro 2009

to je přesně vono, ona ví že ty si nemužeš dovolit dat vypověd tak toho zneužíva, mrcha jedna, fuj až se z toho mládě probudilo 😅

lenkacar
19. pro 2009

dadu kope?

nadis.h
19. pro 2009

Leni proč nechceš na doplnění? Ale drží rýžojedský co? 🙂 Já chodila na doplňován vždy až tak po měsíci.

lenkacar
19. pro 2009

jo drží jak židovská víra ,včera jsem prst nevim proč narvala do dveří 😕 😕 😕 při odemykání ..já se bojim toho broušení ..

dadous
19. pro 2009

leni kope tak že mě rano vzbudilo, a kopalo dokud jsem nevstala 😀

lenkacar
19. pro 2009

dadu kdoví cos mu přilehla chudinkovi a co je to teda?

nadis.h
19. pro 2009

Leni to už pak necítíš to doplňování. Máš vrstvu toho sajrajtu na nehtech a brousí jen ten vršek.

meduna
autor
19. pro 2009

jde o to,když dám výpověď tak mi daj na pracáku,tři měsíce hovno,já potřebuju výpověď dostat,ale jak to udělat??????
jo tak nehýtky si nech doplnit,když už je máš,je škoda se na to vysrat

dadous
19. pro 2009

leni ted už to broušení nebude tak hrozny, uvidíš a kdyby nějak moc ryla, tak jí to normalně řekni at je opatrna, to kdybys viděla mě, jsem vždycky ty holce nadavala at jako trochu brzdí, pže mam dooost citlivou kuži 😀

lenkacar
19. pro 2009

viděla jsem u holek ty nehty zničený slaboučký ,bolí je to a na to doplnění musí ,páč by zdechly bolestí a to se mi nelíbí ,že něc musim

dadous
19. pro 2009

jo leni, to ještě nikdo neví, až po novym roce, snad se ukaže 😅

meduna
autor
19. pro 2009

pěknej pupíček Dadoušku,teď jsem teprve jukla 😕

lenkacar
19. pro 2009

jinak se všem moc líbíé to jo,zbrousila jsem si ty přechody co odrůstaj a dala jsem si tam bezbarvej lak

lenkacar
19. pro 2009

no pěkná kozatka je z dadouška

dadous
19. pro 2009

jo leni to si zbrušuj, vono to pak vypada hnusně 😅
no medu 74kilo 😝

lenkacar
19. pro 2009

dadu o 10kilo víc a máš tady mě 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
19. pro 2009

a co máš furt ty zelený kalhotky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
19. pro 2009

74kg,tak to bych neřekla,pupíček je tak akurátní 😵

meduna
autor
19. pro 2009

Fufina tady kapánek chrápe,dneska trošku omrzla 😕

dadous
19. pro 2009

😀 😀 jo taky jsem si říkala, že to vypada že jiny nemam 😀 😀 😀 😀 jenže to zrovna tak vyšlo 😀

lenkacar
19. pro 2009

tak já jdu holky ,vladís čumí na roboty a skláda puzzle ..tak se mějte berušky .dobrou noc všem a lipánkovi posílam pusinku