IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
25. pro 2009

no i princezna se zlatou hvězdou,je to hnus velebnosti.Ale němci maj klub Popelky,strašně to žerou a každé vánoce se slezou a ženský maj přesně ty šaty a vlasy udělaný jako naše Libuška

koblichzek
25. pro 2009

Jéžiš, Gertrudy jako Popelky, to musí být prča. No ona se natáčela v Německu, tak asi proto mají k ní takový vztah.

meduna
autor
25. pro 2009

jo dadoušek taky tvrdla,tak žádný strachy

meduna
autor
25. pro 2009

no, Gertrudy za Popelku a chlapi za Trávníčka,čuměla jsem jak jantar,když to bylo v bedně

koblichzek
25. pro 2009

Jsem to právě četla, je to pěknej hnus 😝

meduna
autor
25. pro 2009

jdu se naložit do vany,ať mi povolej záda 😝

koblichzek
25. pro 2009

Jasnačka, tak zatím pá a já jdu udělat to samé.

meduna
autor
25. pro 2009

a zase dej novou fotečku pupíčku 😵 Dadoušek i Coko už maj

meduna
autor
25. pro 2009

nadi taky jsem koukala 😉 😉

nadis.h
25. pro 2009

Holky mě břicho bolí už 3 den. Docela hodně nepříjemně. 😒

Medu ježiš popelka v němčině joo?? 😅 To musí být divný.

coko.joko
25. pro 2009

medu presne tak dneska popelka na nemecky stanici a manzel rika,to je hrozny ten hlas Mensika a je to hrozny vubec se to nehodi k nemu....a ty jejich kluby to je taky sileny...kazdy rok to ukazuji a porad do kola... 😀 takze koukam,ze se to nelibi vic lidem 😉
nadi,me to bricho boli uz 14 dni...........
ahojda kobli.......

nadis.h
25. pro 2009

Coko no nevim co to je zas za bordel v tom těle. I mi je tak zvláštně celkově.Hlava mě bolí.Ach jo. 🙄
Ty jo chudák ten můj zlaťouš.Ráno odjel před 7 a už jim protáhli prac dobu do 20i.To bude doma tak v půl 11: 😨

coko.joko
25. pro 2009

nadi,me rekl dr.a vim,to i od holek,ze kdyz te poboliva podbrisek,tak se ti roztahuje deloha,aby se tam vesel prcek,takze to pry trochu boli,ale nesmi porad.....jinak ja jsme sama az do zitra do noci,protoze dnes me odjel a zitra hrajou....ach jo........to je zase den....

meduna
autor
25. pro 2009

Coko,tak to taky viděl jo 😀 já na to raději nekoukám a pustím si to česky z DVD,jinak bych brečela,je mi líto těch herců jak jim kur..j hlas

meduna
autor
25. pro 2009

jů,tak jste samice samotinké 😢 😢 jdu si pohrát se psem,nějak prudí a nedá pokoj 😖 tak jí snad trochu utahám,je nějaká tvrdohlavá,Roman je krapet drzej,prej jako já 😀 😀

meduna
autor
25. pro 2009

Nadi a kdy jseš na další UTZ?

nadis.h
25. pro 2009

Coko já vím no.To mi taky říkal mudr. Ale právě že já mám ten hnusný pocit už 3 dny dá se říct bez přestávek.Je to úplně takový to poslední bolení než se spustí mrcha. 😝 Snad to nic není.

Medu já takhle nebyla schopná koukat na německou Pretty Woman. 😀 Jak jsem zvyklá na tu českou a české hlášky tak v té němčině jsem to vypnula.To se nedalo.

nadis.h
25. pro 2009

Meduš v úterý ted.

coko.joko
25. pro 2009

medu jo koukal,dneska a zitra ji davaji znova a pak znova je to hrozny na kazdym programu je popelka.....a popravde hrozny,hrozny a hrozny.......
nadi,no nesmi te to bolet neustale jako me....ja jdu v pondeli k dr.a reknu,ze chci udelat testy na mocak...protoze muzu mit zanet...je to pry v tehu uplne normalka....a pred 4 dnema jsem nemohla ani do schodu a uz jse mse rozbrecela.....takze se necham vysetrit...at me daji kdyz tak tabletky 😉 ale tim t enechci strasit....ja se o sebe moc bojim 😀 a hlavne pro svuj klid......

nadis.h
25. pro 2009

Coko no já to snad dám do toho úterý aniž bych musela na ambulanci do špitálu. 😝 Není to nijak velká bolest,ale spíš nepříjemná jak jsem psala. 😠 Kdybychom mohly mít utz doma co? 😀

coko.joko
25. pro 2009

nadi tak to bych na nem byla napojena porad na tom UTZ 😀 😀 😀 ale me to staci jednou za 14 dni a jdu v pondeli a hned v utery jdu na velky UTZ,tak se hrozne tesim,az uvidime spuntika a doufam,ze nam to nahraje na flesku..... 😉 😉 😉

nadis.h
25. pro 2009

Já jdu po týdnu taky 2x na utz.V úterý poradna a 6.1. NT to zas budou lepiky. 😝

coko.joko
25. pro 2009

no to se mas jak ja... 😀 ja chodim porad taky k dr.to nechapu proc....jsem tam jak doma.....

pavcahola
25. pro 2009

Já se dívala na slovencké bathory a taky to není ono,protože když už jsem to jednou viděla v češtině tak mi ty hlasy k těm hercum nepasují.

A do jakého CARU jste chodili?

nadis.h
25. pro 2009

Coko lepší tak určitě než se nervit třeba měsíc. 😝

Pavco já do Gennetu v Liberci.

nadis.h
25. pro 2009

Mě takhle nikdy nesedí jiný hlas k Julii Roberts,když jí dabuje někdo jiný než ta z Prety woman.

Holky dlouho už nechci br salát vidět. 😝 😀

coko.joko
25. pro 2009

nadi,tak ja ted salat vyhodila a mam tu jeste chlebicky,ale ty pujdou taky....fakt jsem uplne totalne prezrana..presne ja jse mmoc rada,ze muzu chodit kazdych 14 dni.......
pavco ja jsem chodila 2 roky do Brna a pak jsem presla do Kostelce nad Orlici kde se nam podarilo otehotnet....

nadis.h
25. pro 2009

Coko já ted snědla asi 12ý chlebíček za dnešek a ještě jich tam 8 mám. A salátu mám ještě půl hrnce. 😝 Dostane ještě drahý k večeři,max já zítra k obědu a letí taky do koše. 😝

pavcahola
25. pro 2009

coko a kam v Brně?

Já zatím takovýhle problémy s přežráním nemám,protože jsme doma,ale zítra jedeme na návštěvu k manželovým rodičum a tam to bude horší.Ale musím se držet jinak bych byla tlustá jak kotel.

coko.joko
25. pro 2009

no tak to ja uz nechci videt zase salat a chlebicky pekne dlouho 😀 😀 😀 nevis jestli davaji dnes ULICI... 😉