IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
25. pro 2009

Ty wogi Medu to si děláš prdel ne?? 😲 Tak to bych vyfotila taky a omlátila mu to o dršku. 🙄 No fuj.

Holky a do sklepa bych nikdy nešla a to se mě drželo taky dlouho!! Možná že ani ted bych do sklepa nešla. Pro mě sklep naprostá zbytečnost. Fuj.

Coko guma byla super skákat!!! Tu bych si klíďo skočila i teď,ale asi bych si rozbila hubu. 😀

meduna
autor
25. pro 2009

zeptej se jsem zvědavá kde byl,znám tady všechny hotely.no fakt nasral,ten z recepce byl tak rozzuřenej,říkal,že to je dobytek největší.Ale mě už nic nepřekvapí,jo ještě jsem nenašla mrtvolu,tak to by mě fakt vykolejilo 😕

coko.joko
25. pro 2009

no nadi to ja uz ani nevim poradne jak se to skace......ale hrozne me to bavilo.....cvicky a uz jsem jela,to slo nejlepe....a honzo vstavej jasne super hra....nebo chodi pesek okolo,nedivej se na neho atd.......a pak jeste cukr,kava,limonada caj rum bum bac...... 😀 😀 😀

nadis.h
25. pro 2009

A židové zas se vykadí a strčí to do podhledu ve stropě! 😝 🙄

Holky a chodily jste na prolejzky? Dělat takový ty toče a tak. 😀
Stejně když si vzpomenu namé dětství a že to není moc let zpátky jak jsme si vyhrály s holkama jen třeba na klepadle,nebo s tou gumou třeba..Ve 14 jsme jezdily ještě s panenkama..A ted? I 12i letá vypadá víc jak na 18. 😲

meduna
autor
25. pro 2009

Nadi,jsem si to představila jak skáčeme gumu 😀 😀 tak já bych u toho skonala,stopro by mi upadla nějaká část těla 😀

coko.joko
25. pro 2009

medu zeptam se....jezdi tam pokazdy kdyz hrajou u vas 😉
nadi to mas pravdu me bylo 13 a ja mela kocarek a hrozne jsem machrovala s panenkou a ted ty smradi uz huli,chlastaji a buchvi co.....a bude to horsi....maji jen pocitace a telku a nemaji zadny zajem o nic.....

meduna
autor
25. pro 2009

cukr káva limonáda čaj rum bum,jůůů to bylo dobrý
no tak já ve dvanácti 😀 😀 😀 😀 jako kluk

nadis.h
25. pro 2009

Medu jáse tady ted telim. 😀 Jsem si představila tu naší partičku odsud jak jdeme skákat. 😀 😀

Joo a pořád dokola jsme hráli KENT s kartama. To nás taky bavilo a nebo autobus. 😀

To byla stejně paráda takové dětství. 😵

coko.joko
25. pro 2009

medu tak by si skala panaka to bylo taky super .........no mladi nekdy si rikam,ze bych se vratila do takovejch 9 let.....a udelala vse uplne jinak......

meduna
autor
25. pro 2009

Coko,oni hrajou tady na staďáku u Hitlerárny určo,to je deset,nebo patnáct minut od nás

coko.joko
25. pro 2009

ja medu umela bejt taky klukem k vanocum jsem dostala tenkrat kopacky a hrala jsem fotbal,nebo luk a sipy a do lesa hrat si na vojaky a porad odrena...a pak me zase bavilo bejt chvilku holkou a hrat si s panenkama..... 😀

meduna
autor
25. pro 2009

nebo jsme si hráli s vlnou-přebíračka

coko.joko
25. pro 2009

jo prebiracka to byla hra....to jsem milovala taky...no jestli mate jen jeden stadion u vas tak jo......ja nevim neznam to tam,takze ti nepovim...ale zjistim vse a pisnu ti....

meduna
autor
25. pro 2009

tak fotbal jsem neuměla,ale na vojáky to jo,ruskej byl hodnej a německej ten zlej 😀

nadis.h
25. pro 2009

Přebíračka. 😀 Holky kurnik vždyť jsme mladý holky a vzpomínáme tady jako naše babičky. 😀 😀

Já jsem běhala věčně v takových červených teplákách s vytahanýma kolenama. A na kluka jsem byla pořád protože jsem chytla ve škole vši. 😝 😀

meduna
autor
25. pro 2009

tak jo,vysonduj to 😎 tak jdu na ten gaučink,možná ještě juknu a kdyby ne,tak zítra večer určo.Už abych měla víc času a mohla ho trávit zase s váma tady.po novým roce jdu k dokymu,nechám se hodit marod,už toho mám plnou prdel

nadis.h
25. pro 2009

Jo a největší dobrodrůžo bylo když jsem šli na smeťák. Ten byl daleko za městem. 😀 A babička na hapině nás vyčíhala a jezdila pro nás. 😀 Tam jsme nesměli.

coko.joko
25. pro 2009

me to bavilo a horzne i atletika porad jsem byla nekde na zavodech,nasi pak semnou chodili i k dr.ze nejim a jsem hrozne posedla jen sportem a jen hubnu...pak jsem sla na intr a tam jsem se zkazila a bylo to hned....par kil nahoru a to me zustalo do ted.... 😀 😀
fotbal byl dobrej lepsi nez hokej 😉
no vidis a ty si byla urco porad nemec a tak se ti to zalibilo,ze tam jsi 😀

meduna
autor
25. pro 2009

tak sme´ták,to byla kapitola v mojem životě 😀 😀 za městem byl a obr,to bylo hledání a ty poklady 😵

nadis.h
25. pro 2009

Já jdu smažit řízky. A taky zalehnu k telce.A dojdu dočíst knížku od Ježucha.

Tak hezký večer holky. 😵

meduna
autor
25. pro 2009

co ti daj Ježuch za knígu?

meduna
autor
25. pro 2009

taky Nadi a Coko pěkný večer vám oběma 🙂 🙂 🙂

coko.joko
25. pro 2009

tak u nas nedi smetak nebyl.....to neznam ☹ skoda........
medu jasne zitra vse zjistim v noci a dam vedet.......tak si uzij telku.....a hod maroda a ser na ne idioti posrany....to az reknu tomu memu,jaky jsou prasatka lidi.....
ten muj jde z pokoje a ma i ustlano a naklizeno jako kdyby tam nikdo nebyl pres noc......no hold je videt,ze je cech 😀 😀 a ne prase......

coko.joko
25. pro 2009

jo vam taky holky.... super pokec hned jsem vesela a den me opet utekl rychleji..........ted pouti Dalibora Jandu na radiu a tak jsem se tak krasne zasnila.....ale radis jdu do ty vany 😀 tak ahoj zitra mrknu taky......

dadous
25. pro 2009

koukam že jste vzpomínaly na mladí, tak my ještě hrali školku, s mičudou o zeď a šipkovanou 😅

lenkacar
25. pro 2009

a my skákaly gumu a přes švihadlo ve vytahanejch teplákách .. 😝 😝 😝

dadous
25. pro 2009

😀 teplaky dole na gumičku 😀

pavcahola
26. pro 2009

Ahoj pěkně jste tady včera vzpomínaly ne dětská léta,my jsme se taky hodně vyblbly,ale dnešní děti sedí jen u televize a nebo u počítače.

dadous
26. pro 2009

čus kočky,tak mě se dadouš včera tak strašně vožral 😀 blil celou noc i když už neměl co 😅 tak doufam že neoslepne, pže chlastali nějakou palenku v hospodě 😠

pavcahola
26. pro 2009

Tak to jsi si sním užila co?