IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
31. pro 2009

jako koukala jsem na program v tv a davaj uplny ho..o 😠

coko.joko
31. pro 2009

no to davaji porad.......ja teda kdyz jsem v CR,tak ani telku nezapinam 😀 nic tam neni a nasi me dnes rikali,ze program na dnesni den je uplne o nicem 😉 tak budes muset pustit nejaky DVD 😉

coko.joko
31. pro 2009

kde mame dneska nadis.....je sama doma,tak at prijde mezi nas pokecat,aspon ji to utece......jako nam

dadous
31. pro 2009

no ja radši čumím do pc než na tv 😀 😀 nadis si určitě připravuje talířky s dobrutkama 😀
hele furt nakukuju do tematu "porod" a zjištuju, že si příznaky porodu vubec nepamatuju 😅 takže si pfakt připadam jak prvnička 😀 páč vubec nevím jak to poznam že už to přišlo 😀

coko.joko
31. pro 2009

no dad ja taky porad cumim na ty porody a jsem z toho docela v soku se toho bojim 😉 a ted me porad tvrdne bricho cim to je,ze me tvrdne.......hlavne vecer....

dadous
31. pro 2009

no nevím čím to je, ja to mam taky docela často a dr mi říkala, že když začne tvrdnout tak at si lehnu, jenže mě tvrdne i když ležím 😀

coko.joko
31. pro 2009

no to me prave taky,snad to neni nic zavaznyho,nechci zmatkovat,tak se ptam tady vas,at nejsem u dr.uplne za blba 😀 ale je to takovy neprijemny....najednou to zvrdne a za chvilku zase nic.....

dadous
31. pro 2009

no zvlaštní je že tvrdne i když jsem v klidu 😖 jako co jsem četla tak tvrdnutí břicha muže bejt příprava na porod 😀 ale to je docela brzo 😅 a hlavně by to ztvrdnutí muselo trvat asi delší dobu a ja to teda mam zatím tak 5 vteřin a je to zas dobry 😵 no v utery jdu do poradny tak se ji zas zeptam 😵 ale budme v klidu a žadnej stres 😵

coko.joko
31. pro 2009

no pockej porod a ja 😀 vzdyt ja mam jeste cas,ale je to teda zvalstni,ale nebudeme zmatkovat to mas pravdu....jsem se asi prejedla tema chlebickama 😝

dadous
31. pro 2009

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=5545 hele tady si počti, ale prej když to není víc jak 10x za den tak to nic není 😵

coko.joko
31. pro 2009

jo poctu dik...jeste,ze je MK........

dadous
31. pro 2009

to jo , ja jak něco nevím tak hned zadavam do vyhledavače a hledam dokud to nenajdu 😀

coko.joko
31. pro 2009

no ja taky hledam,ale nekdy fakt nemam sanci to najit,takze se radsi zeptam vas....ale jinak se taky snazim vse najit sama 😉

dadous
31. pro 2009

😀 😀 zase střílej venku rachejtle a karel se mi usadlil na židly 😀 takže tu sedíme tři na jedny židly 😀 jo a ještě se klepe takže to mame i s vibracema 😀

dadous
31. pro 2009

to jo to je obrovska vyhoda, dřív jsme věděly uplny hovínko a nebyla možnost se něco dozvědět, teda krom chytrejch knížek 😀

coko.joko
31. pro 2009

co mate za rasu?No doufam,ze mas nejakou pevnou zidlicku,at nejst na zemi 😀 no oni se boji......pockej o pulnoci to bude rachot......nasi maji dve fenky nem.ovcak a ta jedna kdyz slysi ranu tak je schopna rozkousat dvere,hlavne aby byla v bezpeci a ta druha je zase takova,ze by tu petardu jeste snedla 😀 😀

dadous
31. pro 2009

tříkilovyho jorina 😀

coko.joko
31. pro 2009

no to mas pravdu....vim jak segra pred 20 lety,to nic nebylo a hlavne to braly ty zensky jak to je a ted porad nekde neco ctem a hledame a pak jsme chytry jako radia 😀 😀 si pamatuju treba segra kdyz rodila prvni dite,tak prijela do porodnice a za pul hodky mela malou,druhy to same a treti asi za 2 hodky takze jsem rikala,kez bych to mela i ja tak.....

dadous
31. pro 2009

ježiš mě začla rust druha brada 😕 😝

coko.joko
31. pro 2009

druha brada? 😀 😀 😀 to se ti zda...jorka tak ten je malicky 😉 to je takovy psik na mazleni

dadous
31. pro 2009

no ja pravě přenašela, takže jsem měla nastup do porodky a vyvolavaly mi to 😠

dadous
31. pro 2009

no to se mi nezda, ted jak si tu podpíram hlavu tak jsem na to přišla 😀

coko.joko
31. pro 2009

to je taky na prd...vid...prenaset....

dadous
31. pro 2009

noo se mu nechtělo ven, tak jsem si dojela s igelitkou do porodky 😀

coko.joko
31. pro 2009

😀 tak ti to jde do brady,bud rada,ze ne do stehen a do zadku.... 😀 😀

dadous
31. pro 2009

😀 tam už to je davno a proto že už se tam nic nevejde tak se to rozlejza jinde 😀

coko.joko
31. pro 2009

s igelitkou 😀 😀 to je sranda....a kde budes ted rodit 😉 ty blaho tady pod nama bydli IND a ten je tak hlucny,ze me uz boli hlava....a ma tam nejaky mecheche...takze to bude vecer......

koblichzek
31. pro 2009

Ahojky všem. Přeji Vám spokojený, šťastný a úspěšný rok 2010. Všem nastávajícím maminkám přeji, aby vše dotáhly do zdárného konce a těm, které se budou v tom roce 2010 o mimi pokoušet přeji, aby to tentokrát již vyšlo 😉

coko.joko
31. pro 2009

dad ty prehanis 😀 😀

coko.joko
31. pro 2009

Kobli,tobe taky tak 😎 😵