IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
1. led 2010

pruda je to ,že mi bolí chrbát ..jinak by mi to ani tak nesralo ,pardon že jsem v roce 2010zase tak sprostá ,ale tenhle život posranej mi fakt jinou možnost zatím nedává .. 😀 😀 😀 😝 😝 😝

nadis.h
1. led 2010

Leni Karlik je na Lipně.Vrátí se až v neděli. 😀 😀 😀

lenkacar
1. led 2010

tak já mizim prdelky moje..zítra na vás juknu jestli přijdu v nějakou slušnou hodinu domu ..pozdravuju fifinky korek a mějte se moc hezky

lenkacar
1. led 2010

ale prosimtě tak z čeho tě bolí pacinky??????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 tak se opatruj a užívej si ,že se musíš start jen o hadici

nadis.h
1. led 2010

Leni pa dobrou a zítra nezdechni. 😉

lenkacar
1. led 2010

budu se snažit nezdechnout .. 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
1. led 2010

no poznám to protože se začne točit a čuchá u země 😀 ale taky ne pokaždý 😠 😠 jako dneska ráno,ale ta dostala 😕 no a já pak z toho byla celej den v práci v prdeli,protože mi jí bylo líto 😢
Leni ,Naděnka nehonila,Karlik neni doma 😉

lenkacar
1. led 2010

medu jen abys nelítala ven kvůli každýmu fifiny prdu .. 😀 😀 😀

lenkacar
1. led 2010

tak už fakt mizim kdybych nemusela do peří tak tu s vámi zase skejsnu ,to se ví ..tak páčko

meduna
autor
1. led 2010

tak ahoj a zítra přijď,pěkný sny v peří 😵

meduna
autor
1. led 2010

jen jestli Naďa netahala hadičáka z terárka,nebo jeho korek a proto jí bolej ruce,víš jakej korek ta hadice vysere? 😕

meduna
autor
1. led 2010

a kde je ten Dadoušek??tam se asi včera pěkně zapařilo a dnes se hajánkuje co 😀

meduna
autor
1. led 2010

jdu taky norníkovat,ať mám zítra sílu na ten chlív tam 😝 Dobrou noc všem 😵

venyska
1. led 2010

medu díky,je mi líto co se ti stalo,taky se toho všeho bojim.Dobrou

nadis.h
1. led 2010

Já zas drbala s mamkou až se mi vybil foun... 😀

Holky dobrou kdo jdete..Já nejdu... 😀

venyska
1. led 2010

Já také nejdu 😀

nadis.h
1. led 2010

Veny takl super. Aspon podrbeme. 😅 Tak mi něco pověz o sobě. 🙂

venyska
1. led 2010

Co by jsi chtěla vědět?Jsem v takových sračkách s prominutím s nervama že nevím jak normal přemýšlet abych nemyslela na oplodnění

nadis.h
1. led 2010

Piš na co máš chut. Je to v prd.. co?? A máš už něco za sebou? Já jsem takhle byla v nervech taky.V tom že ani nebyla jistota zda vyprodukuju nějaká svá vejce... 🙄 Pořád při menses na krev,čekání na výsledek který byl na hov.. a zase čekání měsíc do další krve... 🙄

venyska
1. led 2010

Takovýho čekání?To snad ne?A vám se povedlo na podruhé?

nadis.h
1. led 2010

Já byla na 1 konzultaci na začátku duibna a z HP mi zjistili vysoké FSH,v červnu 1 stimulka...stopli mi jí protože jsem nereagovala vůbec na injekce..pak zase furt HP každý měsíc a 2 pokus v říjnu a ten už naštěstí vyšel..Ale nercy až do OPU... 😖

venyska
1. led 2010

Co je opu?Zavedení?A FSH?Já mám HP ok,jen mám protilátky proti štítné žláze,ale prý to na stimulaci nebude mít vliv,ale stejně jdu za týden k endokrinologovi

nadis.h
1. led 2010

OPu je odběr vajíček.

a FSh je hormon vaječníků. Čím víc je nad 10 tím hůř. Značí že jdou vaječníky do přechodu...nebo už jsou..A tudíž mě nepomůže k vytvoření vajíček ani svěcená voda natož vysoké dávky injekcí... 🙄

venyska
1. led 2010

No vidíš,a přeci jsi těhu.Mě zatím nic nebrání,tak snad to půjde rychle když budu mít dárce

nadis.h
1. led 2010

No zaplatpanbuh za to.
A měli jste nějaký "problém" s tím, že je potřeba dárce?? Můj přítel je absolutně proti tomu. Je to sobecké od něj docela, ale na druhou stranu ho i chápu...

venyska
1. led 2010

Jako jaký problém myslíš?Manžel má azoospermii.Nemá nic,ani mrtvé ani živé 😢

nadis.h
1. led 2010

Já myslela tak jako že jestli jste s tím třeba hned nesouhlasili. Já vím že tenhle problém máte. 😢 Je to hrozný že tohle mudí být.

venyska
1. led 2010

Manžel si to rozhodl sám.Já byla proti operaci,on o ní uvažoval,ale z větší části nechce operaci proto,protože ty spermie bývají špatné,a je riziko postižených dětí.

nadis.h
1. led 2010

Tak to je skvělý od něho tenhle přístup!!! Ten můj by nejspíš zahodil raději náš vztah než by na to přistoupil. 🙄

venyska
1. led 2010

Nechtěli jsme ,to víš že nechtěli,ale teď se těšíme až uvidíme toho bobečka jednou na ultrazvuku.Víš,můj muž má moji dcerku jako vlastní.Šíleně ji miluje,když mu řekne:"Táto já tě miluju" má skleněné oči,on je skvělý táta,malá ho má i v rodném listě,a je prostě jeho.Pochytila jeho gesta,mimiku,chůzi,prostě je celá po něm.Ikdyž není jeho pouze biologicky.Každý má na to jiný názor,ale četla jsem dost názorů a příběhu holčin co mají mimčo díky dárci,a i to mě přesvědčilo že je to správná volba