IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
2. led 2010

medu,tak ja mu povim...na celo napsat COKO a ty se budes hlasit..... 😀 😀

meduna
autor
2. led 2010

jo a já si tam napíšu ten rest-joko 😀 😀 a ani nebudu muset promluvit a hned bude vědět 😀

coko.joko
2. led 2010

no to budete dvojka....to az vas uvidi hokejky a treneri,tak se pose*ou smichy 😀 😀 😀

lenkacar
2. led 2010

holky já nevim to se hází opřes centrální pc ta inveška ,mě je to fuk ..jo měla jsem hovor se šéfem ,tak mi přiznal že už mám dluh na nájmu přes 300tis. to je borec ledoborec ,což znamená už věděl když mě příjmal že je v hajzlu nechápu proč si některý lidi zahrávaj s osudem jiných ,no třebna ale budu mít větší šance se dostat zase dio hadrů..tam se nenadřu jak v potravinách ..ta inventura byla šílená ..já na to čuměla jak puk ..3prdele věcí jsem zkazila a opravovala...nechápala jsem systém..ale přežila jsem to hurá ..vladís mi šel naproti a koupili jsme společně pečivo a pak jsem si stoupla k plotně doted ..večer jdem na pivajse ,máme zapykaný místo a zítra upeču jen kačenu ,zelí a knedlíky mám uvařený

lenkacar
2. led 2010

co to píšu 😕 😕 😕 on má dluh ,ne já ..jsem pakoš

lenkacar
2. led 2010

jsem ráda že zítra nemusim do fachy a cv pondělí hlídat ten hangár na 5hodin ,vezmu si asi knihu

coko.joko
2. led 2010

leni ted to ctu,uz jsem myslela,ze ty dluzis......teda prej jak jsi to pisla....zitra upecu jen kacenu,zeli a knedlik 😀tak to ja bych prijela klidne k vam na obed.....ja budu o houskach 😀 jo inventura to je vec a ty si to mela s hadrama a ted si vem,kdyz ja musela delat inventuru v cukrarne 😉 pakarna hrozna

lenkacar
2. led 2010

já jsem zvyklá dělat inventury v potravinách ,taky pakoška hnus ,ale znala jsem systém.. 😀 😀 😀 😀 ty vole já dlužit 300tis. tak se houpu na lampě před barákem

lenkacar
2. led 2010

tak se jdu vyšnořit a jdu za kulturou možná pohrajem nějaký ty šipičky .. 😎 ,to zelí tu pěkně táhne .. 😝 😝 😝

coko.joko
2. led 2010

no prave bych se houpala taky nekde na vetvicce 😉 takovej balik....tak si uzij pivsona a moc se neopij holka.... 😀 😀 😀

meduna
autor
2. led 2010

Leni,kurňa vem mě sebou ne 😉

lenkacar
2. led 2010

cože?já se můžu ožrati i za tebe holka 😀 😀 😀 😀 ,zítra se facha nekoná v útetrý čekam tak leda výpověd a ne mimino ,já bych si to zasloužila se vykropit 😝 ☹ 😀 🙄

lenkacar
2. led 2010

medu myslim že mi 2 se vykropit tak nám ulice nestačí ..než bysme zapily ty žaly ..tak nevim..

lenkacar
2. led 2010

tak mizim holčičky moje ..papa

coko.joko
2. led 2010

😀 leni jasne vzdyt ja jsem to taky tak myslela,ze se poradne ozeres....a i za me........ 😀 😀 😀
podivej medu by sla taky,ale musi bejt doma 😉

coko.joko
2. led 2010

leni paaaaaaaaaaa
medu preci nepije 😀 😀

nadis.h
2. led 2010

Čágo bágo,

dnes jsem byla chcíplá.Bylo mi mega šoufl a bolela hlava. 😝 A musela jsem uklízet zítra se vrací pan domácí.

coko.joko
2. led 2010

nadi cus 😎 to me hlava boli porad......
a uklizet jsem zacla dnes taky,ale nejak se me nechtelo a tak jsem sla radsi ven a zitra si budu muset maknout....a musim zehlit a to me takkkkk nebavi..... 😀

nadis.h
2. led 2010

Coko no mě taky bolí hlava pořád,ale dneska teda extrémně. 😒 Možná i z toho mibylo blbě. 🙄

coko.joko
2. led 2010

nadi,to nas asi jeste bolet bude 😉 do toho to bricho.....no jak rikam,vse co muzou mit tehule tak mam ja....

nadis.h
2. led 2010

Hehe tak to já jen vyjímečně.Ale když už mi pak špatně je, tak je to šílený.Jen ležím a až jsem hysterická a agresivní protože se mi i blbě leží... 😀

coko.joko
2. led 2010

nadi a proto ja uz to ani poradne nevnimam,protoze bych se zblaznila 😀 to vis taky se me blbe sedi,lezi a vubec ja mam ty zada nejak blokle uz od mala 😒

nadis.h
2. led 2010

Já mám taky křivá záda od mala. Nemohu se donutit na to myslet a chodit a sedět rovně.Natoř pak s pupkem.To budu jak ježibaba.

coko.joko
2. led 2010

no ja mam spis kycle hlavne pravou a od toho mam vlastne blokle zada a pokud necvicim a nemam pravidelne masaze,tak to boli,ale ted mam smulu,uz masaze nemuzu a tak aspon cvicim na balonu a chystam se plavat...abych aspon nco delala nebo v 8 mesici nevstanu 😉

nadis.h
2. led 2010

Já chci taky chodit plavat a nebo na nějaký těhu cvíčo. No a kyčle????? To mi ani neříkej!! Já mam od mala takové divné pnutí v kyčli.Karel mi říkal,že by to mohla být ha ted nevím ten název! 😀 Ale někdy mě to nebolí a někdy jo.Jen večer.Nikdy ne přes den. To není ani bolest to se nedá říct.Ale je to doooost nepříjemný a pořád si tou kyčlí jakoby křupu...

coko.joko
2. led 2010

no tak to mas jak ja...me taky krupe a kdyz sni krapnu pred Vratou tak me nadava,ale me to neboli,kdyz sni krapu...no proste jsem zrusena od mala..... 😀 😀 a bohuzel ted uz to nenapravim.....jsem uz stara na to....no plavani pry dela dobre i na zada,tak chci zajit a zkusit to....no a tehu cviky tady se me nchce chodit mezi ty skopcandy....tak cvicim doma podle knizky na balonu...

meduna
autor
2. led 2010

ahoj nadi 😉
jaaak Medu nepije 😎 😎

nadis.h
2. led 2010

Tak to jsme dvě rozbitý. 😀 Ale není to prdel. Později z toho můžeme prý mít větší průser a dává se pak umělý kloub nebo co. 😕 Já bych chtěla na plavčo,ale celkově moc do bazénů nechodím. Přece jen bůh ví kdo tam co puští... 🙄 😝

coko.joko
2. led 2010

no nadi ja vubec tohle nevyhledvam nejaky verejny koupalka a bazeny,ale pro ten pocit budu muset jit...ale musim premluvit toho meho....no kloub to nestras ja nechci......... 😎
medu a ty pijes? 😀 😀

nadis.h
2. led 2010

Tak holky a já mám doma průser!!!!! 😲 😲 Poprosila mě šéfová jestli vezmu dneska noční tak jsem doma nechala rozbordelený úklid po celým bytě a mastila do háku,v lednici jen vajíčka a malinká patka chleba!!!! A ted mi píše mladej že dodělají nějakýho pacienta a jedou domůůůů.Ten mě zabije!!!!! 😢 😀 😀