IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
3. led 2010

Ahoj holky moje,jdu vás pozdravit, mám dnes volno,ale mám válecí a televizní 😵 Tělo si řeklo 😀

gejbik
3. led 2010

taky mám náladičku lenošnou...ale my jsme zase celé odpoledko hráli karty... žolíka... 😀 hehe to byla sranda.... 😀

coko.joko
3. led 2010

ahoj medu,tak to ja jsem dnes teda makala jako diva,mam uklizeno vyhazeny veci co uz nebudeme nosit a to musim delat vzdy,kdyz jsem sama,protoze Vratovi se vse hodi a stejne to nenosi..ted jsem dala sprsku udelam si nehtiky a pak sebou taky placnu k telce,snad tam neco budou davat....a volal me Vrata a bude doma okolo 22hod.pry sehnali dnes letadlo,tak jsem rada.....

meduna
autor
3. led 2010

no vidíš to je taky dobrej nápad zamastit si karty,asi je opráším a zakarbaničíme

coko.joko
3. led 2010

holky ja hraju karty vzdy,kdyz sem prijede moje kamoska a to jsem schopna u toho sedet i 10 hodin.....

klarr
3. led 2010

Ahojky holky, omlouvám se, že vám sem lezu. Tenhle týden začínám na deset dnů stimulovat a potom jdeme na prvnní oplodnění. Poradíte, co mě všechno čeká? Myslím spíš na co se mám připravit, o punkci a transferu vim vše, ale takový ty věci kolem,. jestli mi bude špatně po stimulaci, kdy to bolí a kdy je jasnej výsledek... sem mimoň

klarr
3. led 2010

Jinak jsem zdravá, manžel taky, jen se už dva roky z nevysvětlitelného důvodu nedaří, tak lékaři rozhodli, že zkusíme přírodu obelstít 🙂

gejbik
3. led 2010

jo no nás ty karty zase chytly tak je to dobré zabití času.... 🙂 No ale jinak výborná hra je Párty Alias... 😀 znáte jí někdo?? ne této hře jsme se staly docela závislými... Kdo nezná přeju koupit....

coko.joko
3. led 2010

tak to teda neznam gejbiku 😉
klarr...neboj se niceho je to v pohode,teda aspon u me to tak bylo...injekce si pichas do briska,ale vubec to neni citit jsou to hrozne malicke jehlicky,takze v poho....potom pujdes na UTZ a podle toho jak ti porostou vajicka,tak pujdes na punkci a to delaji pod narkozou...takze bych se toho vubec nebala 😉 a spatne ti podle me taky nebude teda aspon me zase nic nebylo.....

klarr
3. led 2010

A coko prosím tě, za jak dlouho po dopíchání injekcí se jde na punkci? A pak po transferu se musí jak dlouho ležet, nebo vůbec být doma? A po těch hormonech mám počítat že naberu a budu jak kulička? 🙂 díky za rady

gejbik
3. led 2010

coko tady máš popisek.... 😀 luxus já jsem se nejvíc nasmála u pantomimy kde jsem musela dělat želvu... 😀 Zábavná hra Párty Alias je další žádanou hrou pro vaše párty. Ve hře se pouštíte do vysvětlování a předvádění tisíců slov a osobností! Hra je určena pro 4 a více hráčů.

Slavíte? Pořádáte párty? Potřebujete rozjet zábavu? Párty hra Alias rozproudí náladu!

V této hře vysvětlujete ostatním spoluhráčům význam slov pomocí jiných výrazů, takže používáte například synonyma, protiklady a nápovědy. Na prémiových polích na vás čekají i jiné úkoly: předvádění zvířat či povolání, hledání vhodných rýmů, popisování slavných osobností nebo hledání co nejvíce slov na jedno písmeno.

coko.joko
3. led 2010

klarr to zalezi jak se budou libit dr.vajicka....tak podle toho pak pujdes na tu punkci,ale vsude to delaji jinak....ja jsem sla po dopichani injekci treti den na odber...po transferu jsem lezela na CAru hodku a pak domu...byla jsem v klidu 2 dny a pak normalka rezim,ale setrila jsem se nic jsem netahala,nebehala a tak zvolna na prochazku atd.....a kilecka to je asi taky u kazdyho jinak....ja pri prvnim pokusu 8 kilo nahore,druhy 5 kilo a treti jen 2-3...takze tu uvidis sama.......
gejbiku to muze bejt prdel....to se podivam v CR jak se to jmenuje Party Alias....

klarr
3. led 2010

Achjo, mám velje strach, co mě čeká. A taky aby se to vůbec povedlo. Vlastně za měsíc a kousek už budu asi vědět, jak to dopadlo... A bolí transfer? A myslíš, že úspěšnost ovlivňuje, jestli je holka zdravá a nebo má komplikace různé?

gejbik
3. led 2010

coko JJ je to Party Alias... no je to luxusní hra a hlavně tam zjistíš co vlastně víš.... 😀 no říkám představa toho že předvádíš želvu je luxusní.... 😀 a všechno to musíš zvládnou v minutovým limitu... mazec... 😀

coko.joko
3. led 2010

klarr neboj to neboli a nic necitis....transfer je uplne v pohode....u nas v Caru treba jeste na obrazovce ti to ukazovali jak tam ty vajicka davaji a krasny pohled.......a jestli se to povede musis proste verit....vim je to tezky,ale ja jsem taky verila a povedlo se to......je,ale zvlastni,ze vam rekli,ze jste v poho a musite na umelko...to me nejak nejde na rozum.....

coko.joko
3. led 2010

gejbik to predstava,ze delam zelvu ja,tak se tlemim uz ted......a vse do minuty super......muze u toho bejt fakt sranda.....no aspon si taky procvicujes mozecek 😉

lenkacar
3. led 2010

čus holky tak jsem mamce oznámila dneska papání prednisonu a že bude další pokusna jaře ..ona mi musí dobat injekce ,já bych se z toho posrala to do sebe narvat .. 😝 řekla jsem ,že si dáme poslední šanci kdybych si měla vzít půjčku .. 😝 ,páč to vidim ,že prachy nebudou ,ale kdoví co bude..

klarr
3. led 2010

Ahoj, a kolik se vlastně platí asi? Nám řekli teď 12 tisíc zálohu a možná něco přes...

gejbik
3. led 2010

coko jo jo je to sranda.... já předváděla želvu celá vytlemená a ten můj mi říká: Gejbi můžeš se už přestat předvádět.... 😀 jsem myslela že ho nakopu.... 😀

lenkacar
3. led 2010

když jsme jeli odpolko nakrmit dravou zvěř ohlásil se prednison ,padlao mi oko ..to je hrozný jak jsem po něm unavená ..úplně z ničeho nic bych chrápala ,ale ta zima mě rychle probrala 😝

lenkacar
3. led 2010

čus nové holky ,no nás to vyšlo na 20tis. měli jsme ICSI,bavili jsme se o tom ,kdyby bylo zase hodně vajec tak si to dáme opět ..to by se vyplatilo ,ale pokud bude málo tak na to serem a zkusíme vlastní chcíplotiny 😝

gejbik
3. led 2010

leni z Prednisonu? teda tak to já po něm unavená vůbec nebyla... ale není oo co stát... 🙂

Klarr: no nás to vyšlo na nějakých 34tis. celý IVF... byla jsem v Brno Repromeda.

coko.joko
3. led 2010

gejbi se tu lamu smichy.....predvadet a tobe to dalo takovou praci...... 😀
leni ahojda holka.......tak jdes do dalsiho pokusu,ted to musi klapnout.......a rikej si prachy budou a my nebudem.....je to drahy jako svin,ale co neudelas pro mimi.....
klarr to je taky podle toho jaky mas 'CAR ja jsem chodila 2 roky do Brna a tam nas to stalo 2 pokusy pres 100 tisic a pak jsem presla do jineho a tam jeden pokus 20 tisic,takze jak kde.....

lenkacar
3. led 2010

gejbi na mě takhle predni působí už ho potvoru znám 😝 😝 😝 😝 ,ale ted mám zvýšenou dávku kvůli alergii na manžela 😀 😀 😀

klarr
3. led 2010

A proč bereš prednison už teď, když jdeš až na jaře? A to já budu brát taky? Blbá otázka, vím, ale jsem uplně mimo 🙂

gejbik
3. led 2010

ahááá tak to já ho brala každý den jen ráno... tak možná proto neměl možnost mě uspávat.... 😀

lenkacar
3. led 2010

mám to nařízený z imunologie ..a pak budou kontrolní odběry a až pak nám dovolí další pokus ,klidně se ptej 😉

klarr
3. led 2010

A ty kila nabereš okamžitě nebo nějak postupně?

gejbik
3. led 2010

coko: naštěstí mu to pak došlo... 😀 No a pak jsem dělala pandu..... 😀 já když jsem si vytáhla tak samý lepší..... 😀

coko.joko
3. led 2010

ja jsem ho taky brala,ale spat se me po nem nechtelo,ja jsem vube snasela i injekce dobre......akorad jsem se je musela naucit pichat a to bylo neco na me...ale po dvou hodinach u sestry jsem si to pichla 😀