IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
3. led 2010

gejbi já bych zvládla leda hrocha nebo prasnici 😀 😀 😀

lenkacar
3. led 2010

já injekce špatn+ě zvládam psychicky ikdyž vim ,že to nebolí tak seru strachy

gejbik
3. led 2010

hehe hroch byl taky.... 😀 no říkám ta hra je naprosto úžasná proto doporučuju všem co se dá....

lenkacar
3. led 2010

prasnici jsem předvedla ted žeru u pc topinku s vejcem a mám to všude po sobě ,po cestě na kuřbu mi manža řejkl ,že jsem prase 😝

coko.joko
3. led 2010

leni...tak to bych taky zvladla a jeste tulene 😀 😀 no ja jsem se tam taky potila neboj a kdyz uz po hodine na me trochu sestra krikla tak jsem cela spocena tu injekci vzala do ruky a jak se priblizovala k pupku,tak jsem zavrela oci a byla tam a v zapeti jsem ji vytahla 😀 a pak znova a to uz semnou musela sestra,ale uuz jse mto dala.......a prisla jsem na to,ze to vubec neboli a predstava,ze me to pischa manzel nebo nekdo jiny tak je po me........

klarr
3. led 2010

Já si zatím píchala jen ovitril nebo jak se to jmenuje... Já mám hlavně strach z toho, že se to nepovede a že to nerozdýchám

blazenkaa
3. led 2010

ahojky holčičky jdu se na vás nachvilku juknout

lenkacar
3. led 2010

blaži čus ..ten ovitrelle pálil jak prase ten se píchal do nohy ..ale gonal na mě působil blbě

blazenkaa
3. led 2010

já jsem gonal měla a úplně v pohodě.
Lenýsku jakpak se ti daří

meduna
autor
3. led 2010

koukám po očku,tady se želvuje,pandí,prasečí 😀 Lence padlo oko 😔 to mě dnes celej den a predni nežeru 😕 a toho tuleně bych teda chtěla vidět Coko 😀 Leni,jak bylo na pivsonku

coko.joko
3. led 2010

ja jsem si teda vse pichala do bricha.....a pak jsem mela jednu velkou modrinu auuu,ale v poho...ja tu zeru pizzu a jsem taky jako prasatko 😀 😀 mam to vsude po stole
klarr,to si nesmis pripoustet proste se to povede a je to.......

lenkacar
3. led 2010

medu byli jsme do půl 11,manžel mě několkrát za večer nasral ,takže klasika a jinak jsme hráli šipky a já prohrávala ,ale jen o chlup a jinak jsem si pouštěla jubox ,nebo jak se ta bedna jmenuje

blazenkaa
3. led 2010

tak vi ny to máte nárek na žraní já jsem to samé ,a neměla by jsem asi si budu muset zahájit dietu

meduna
autor
3. led 2010

mě pálil jen ten decapeptyl,jinak nic,asi mám hrošáka kůži

lenkacar
3. led 2010

tak já mizim ,bolí mi opar na drštce..papa holky moje

meduna
autor
3. led 2010

Blaženko,tak dietu zahajuju každý den 😀 ale zatím mi to nějak vždycky nevyjde 😀

coko.joko
3. led 2010

medu hrosaka mam ja,protoze me to vubec nic nedelalo....a ten decapeptyl nebo jak se to pise je pekne hnusny,ale ja to pak vychytala a vzdy pul hodky pred pichanim jsem ho vytahla z lednicky a slo to....

blazenkaa
3. led 2010

pa pá Leni
tak to jsme na tom stejně já by jsem potřebovala tak 10 dát dolu

klarr
3. led 2010

mě ovitril nepálil vůbec a píchnutí bylo uplně v pohodě, i když sem se trochu bála, ale pak sem vůbec nic necítila a píchala jsem do břicha. teď si tady zrovna píšu pro a proti - proč by se to mělo nebo nemělo povést. ale nějak nevim, co tam psát .-)

blazenkaa
3. led 2010

neboj ono to uteče ani nebudeš vědět jak a už půjdeš testit

coko.joko
3. led 2010

tak ja jsem vzdy rikala a od zitra drzim dietu a prdlacku...vydrzela jsem to tyden a pak jsem zase zrala....

blazenkaa
3. led 2010

tak Medu kde je ten bafik

blazenkaa
3. led 2010

tak ty teď nemůžeš coko ty budeš teď pořád kynout
🙂

klarr
3. led 2010

Tak za dva týdny a něco bych teoreticky měla jít na punkci, když půjde vše podle plánu. Pak jsme se rozhodli pro tu prodlouženou kultivaci, tak to je tušim asi šest dnů. Takže když se něco nezvrtne, někdy první týden v únoru bych měla znát výsledek.

coko.joko
3. led 2010

a kam chodis klarr do jakeho Caru...
blazi to mas pravdu ted nemuzu,ale az porodim,tak zacnu,abych nebyla jak prasatko 😀 😀

blazenkaa
3. led 2010

zase s tím neblbni po porodu aby jsi nestratla mléko pro malé
Coko co je s tou Nadis

klarr
3. led 2010

v Praze do Iscare... nemůžu si stěžovat a četla jsem u nich na stránkách úspěšnost a je vysoká...

dadous
3. led 2010

čau boubelky 😀 ja se z toho netu picnu, poslední dny to mam tak zabržděny 😠
😀 he zrovna tady přemejšlím jestli se ještě vejdu do vany 😀

blazenkaa
3. led 2010

ale prosímtě dadousku to by jsi musela mít děckou vaničku aby jsi se tam nevešla 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
3. led 2010

joo blaži my mame docela uzkou vanu 😅