IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
3. led 2010

holky seka se to vic a vic,tak se svama loucim a jdu k telce....paaaaa zitra mrknu vecer....

dadous
3. led 2010

gejbi přeju ti pevny nervy v tom odbouravaní 😀

gejbik
3. led 2010

taky se mi to seká takže to taky asi za chvíli zapíchnu.... 😒

meduna
autor
3. led 2010

Dadoušek má recht,přejeme ti pevný nervy.já je teda nemám a hulím jak sádrovej ježek

gejbik
3. led 2010

no holky děkuji za podboru.... chci koupit i ten nicorette inhalátor tak snad pomůže.... já mám totiž pak strach že bych kdybych byla těhu nepřestala.... 😒 😒 😠

meduna
autor
3. led 2010

jako na tohle fakt nemám nerva,víte přeci že jsem labilnější 😀 a tohle čekání,než to naskočí mě tak zrujnovalo,že jsem musela sežrat margotku,abych si tady nezhrazala nehty.takže kobyla mě má na svědomí,že budu mít prdel jak rosol 😠

meduna
autor
3. led 2010

já bohužel asi taky ne,jsem hulič no 🙄

gejbik
3. led 2010

haha, to já tady dlabu Calipo jahodový.... 😀 mňam mňam... 🙂 😅

meduna
autor
3. led 2010

jdu si už vyčistit tlamu,abych nežrala dál 😠

gejbik
3. led 2010

to nepomůže... 😀 když je chuť tak je chuť.... 😀 já bych ji někdy ráda zašila..... 😀

meduna
autor
3. led 2010

no to já taky.tak pro dnešek se loučím,ráno jdu makat,tak ať to přežiju ve zdraví 😝 😝

nadis.h
3. led 2010

Čágo bágo.

Vy jste toho zas nakecaly! 🙄 😅 Doma v pohodě.Drškovou jsem nedostala. 😀 Už miláček spí. Drží se mu už skoro 14 dní nějaká chřipka či angína či co... 😝

lenkacar
3. led 2010

ahoj dadu jé ty sis vyměnila kalhotky? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 pupánek je úžasnej ,.těžce závidim 😔 😔 😔

gejbik
4. led 2010

bréééé ránko holky, dnes jsem raní ptáče... 😀 hehe no po takovým snu co se mi udál už jsem nemohla usnout... Opět jsem byla ve snu těhotná... nepočítám už po kolikáté,ale dnes jsem se vzbudila s tím že jsem si držela břicho.... 😀 😀 heh už to jde se mnou z kopce začínám víc a víc bláznit....

coko.joko
4. led 2010

Zdar holky,
teda koukam,ze opravdu ten kun nesel a chudak medu sezrala margotku,ale zase mas nehty aspon 😀 😀 ja margotku snedla v poledne...hihihi....
nadi,tak super ze to dopadlo dobre jsem na tebe na myslela cely den jak asi u vas......
gejbik ja hulila jako tovarna taky a vzdycky jsem prestala v noci a rano zase zacla,proste vule zadna....a hlavne to omezovani to je na prd,taky mam vyzkouseny a ten inhalator nevim jestli pomuze.....ja mela tu vyhodu,ze me opravdu bylo 4 tydny hrozne zle a tak jsem prestala a pak jsem si rekla,ze kvuli prckovi nesmim a statecne s tim bojuji,ale nebudu kecat uz me je lepe a nekdy mam chute...... 😀 😀 no tak ja padim do koupelny a pak na ranni kaviccku a snidani....paaaaaaaaaa
dadousku jak dopadlo holeni snad jsi cela....... 😀 😀 kdyz u toho asistoval pritel

gejbik
4. led 2010

coko no já se toho taky bojím že se zase rozhulím... 🙂 no snad se mi to povede,ale vím že sebemenší stres a zase to bude ve starých kolejích... ☹ dobré chutnání...

nadis no tak ještě že to tak dopadlo jsem na tebe včera myslela... 🙂

coko.joko
4. led 2010

gejbik neboj az budes tehulka,tak taky prestanes 😉

gejbik
4. led 2010

coko no taky říkám že to bude teprve motivace... 🙂

lenkacar
4. led 2010

holky já nehulim,za mě hulí vladís ty jeho žlutý hnáty mě dojímaj 🙄 🙄 🙄 😝 😝 😝 😝

gejbik
4. led 2010

😀 haha Leni.... 😀 já je ještě žlutý nemám, ale s jistotou můžu říct že to bych asi přestala kdyby mi začaly žloutnout... blééééé... 😀

lenkacar
4. led 2010

jo gejbi vypadá jak bezdomáč 😝

venyska
4. led 2010

Ahoj děvčata.Tak jsem dnes volala do Caru a bohužel se mě mé první IVF posune až na únor. ☹ Mám problémy se zuby,do toho protilátky proti štítné žláze,dnes jedu k endokrinologovi,tak snad tam dopadnu ok

lenkacar
4. led 2010

co máš se zubama? no nesmí být žádný zánět v těle,já to u mě vidim tak březen ,duben

dadous
4. led 2010

ahojda 😵
holení se nekonalo, páč jsem na to byla nějaka lína, ale dneska už fakt musím 😀
rano jsme měli budíček už o šeste hodině, volal tchan že bouchla kolbenka kde děla dadouš tak prej jestli je v pořadku, no naštěstí ma dneska volno, by mě asi jinak šlehlo. 😕

venyska
4. led 2010

Mám schnilý zub,a pořád mě ho léčí.Do toho mě leze moudrák,a tlačí mě do něj!Čeká mě rengen a jeden z nich vytrhnou!A to pod narkozou

coko.joko
4. led 2010

tak jsem doma,pockam na Vratu a jdem na nakup a pak pocourame po meste.....
dad slysela jsem v radiu a taky pisou na netu,ze tam bouchla,dela v ni muj kamos,tak je snad v poradku.....
venyska,a proc ti ten zub teda nevytrhnou a leci ti ho,by si mela jednodusi ho vyrvat.....
leni,neboj brezen je tu hned......

dadous
4. led 2010

no je tam jedna mrtva a jednomu klukovi to utrhlo nohu 😢

coko.joko
4. led 2010

to me ani nerikej.....tam delaji soucastky do aut vid.....

dadous
4. led 2010

jo, ale bouchlo to někde u kotelny a tam naštěstí nebylo tolik lidí

coko.joko
4. led 2010

no,ale stejne to je hrozny.....kdyz jsem to slysela v radiu rano,tak meuplne mrazilo....