IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
4. led 2010

😅 tak jsem si asi po pul roce dala koupel, bylo to supr, ale mam tu vanu fakt natěsno 😀 holení jsem ještě zvladla i když se zatajenym dechem 😝 ale rano to budu muset ještě doladit, ted už bych to fakt neudejchala 😅 dneska koník zase běží, to je na palici 😠

meduna
autor
4. led 2010

u Dadoušků je už odbobrováno 😎 😎 taky bych měla,už bych mohla chodit i bez kalhot a nebyla by mi zima 😕 srst hřeje 😀 kdybych šla teď na gyndu,tak to budu mít jako v prci prci,jak vytáhla toho obr bobra z kalhotek 😀 😀

coko.joko
5. led 2010

Ahojda,
dadousku,tak to mas super,ze slape kun.....me slape jen rano a pak k veceru to je brzda.....nevim proc.....tak to jsi sikula,ja ted naposled jsem se holila a kdyz jsem vylezla z vany,tak me bylo takkk zle.....ze jsem zvedava jak to udelam zitra.. 😀 😀 😀
medu jako prci,prci...ale ta mela poradnyho 😀
zitra rano k nam prijde kominicek,tak ho tady nenapadne osaham a budu si prat nejaky prani a snad to klapne 😀 😀

lenkacar
5. led 2010

čus ženy vylezla jsem z vany a posnídam a na 11hod. si jdu vyzvednout další dávku prednisonu ,jinak v práci to bylo strašný ...jedna bába byla tak neodbytná ,že jsem jí musela z domova zjištovat tel .číslo na firmu .. 🙄

lenkacar
5. led 2010

ty jo dadu ty jsi dobrá že sis neušmikla poštáka .. 😀 😀 😀 s tim výbuchem to je hnus velebnosti ,kdoby to čekal v továrně na auta výbuch ..ještě že byl doma dadouš to jo ...jinak našemu vladísovi dneska je 37let ,tak jsem mu hned ráno napsala sms ,,tak co stařešino ,, a byl velmi potěšený 😀 😀 😀 😀 dle odezvy ..vždy na pár dní v roce jsme stejně starý .. 😉 tak jsem si to nemohla odpustit a ted mi zase cvelej rok bude hustit do hlavy že on je ten mladej a já jsem ta stará. 😀 😀

coko.joko
5. led 2010

leni,teda to bude dnes asi nejaka oslavicka ne?....stary 37 let,to ma mladi pred sebou 😉

nadis.h
5. led 2010

Čágo holky,

smrdim v práci. Dnes je tu fakt živo! 1 němčour bydlí a nikdo nedojede. 😀

Leni to máš mladýho kluka doma. Co ten můj kterému bylo 40... 😀

coko.joko
5. led 2010

nadi,tak at ti to rychle utece v praci a ty muzes bejt zase doma......jinak mas taky mladaka doma 😀 😀

dadous
5. led 2010

hoj babulky 😵
tak jsme doma, poradna v cajku, ještě mi brali tu krev, už naposled, dala mi papír na matriku a seznamek co do porodky kontrola zas za 14 dní jinak na ultrazvuk jdem až ve čtvrtek odpo, dneska tam dr nebyl a nechtělo se nam čekat do 12ti

coko.joko
5. led 2010

dadousku tak super...a ctvrtek bude za chvilku a snad uz ti povi co budes mit 😀 😀 ja jdu taky ve ctvrtek i k dr.tak se tesim....asi me taky budou brat krvicku.......no vidis uz mas soupis co sebou do porodky

dadous
5. led 2010

tak ja jsem zhruba věděla co sebou, mame to i v prukazce, ale pobavilo mě že na mimčo si mam vzít, krom plínek a ubrousku a kartaček na vlasy 😀 to je pro mimi v prvním tydnu života asi dost duležity 😀 😀

dadous
5. led 2010

jo a drobny mince do telefoního a napojovyho automatu 😀 😀

nadis.h
5. led 2010

Dadu nedělej si srandu,že nevíš ještě pohlaví?? 😲

coko.joko
5. led 2010

dad,to uz nebudes mit jen igelitku,ale kufr 😀 😀 ten kartacek zabere moc mista...to je sranda co jak si porad neco vymysli 😀 ja jsem hrozne zvedava co si vymysli tady na me

dadous
5. led 2010

nadi no fakt ještě nevíme 😀 příbuzenstvo si myslí že to schvalně tajíme 😀 ale copak za to mužu? 😅 dadouš říkal že ve čtvrtek se z ultra nehnem dřív ,dokud nam neřeknou pohlaví 😀

coko.joko
5. led 2010

dad to je bomba drobny 😀 😀 se tu smeju......
ja jsem to vedela v 15tt co cekame a hlavne ja jsem citila,ze to bude kluk.......a v 15tt si tak dlouho hral dr.s UTZ,ze nam to rekl......

dadous
5. led 2010

to se maš, tdy na tom ultra se s tím moc neparaj, není nic vidět, tak odchod, prostě porodnice a gynda v novym kabatě ale přístup doktoru je jak za komanču 😖 jsem se musela rano smat, dadouš mi říka, kdy jdem na to školení? a ja, jaky školení? 😕 on myslel ten předporodní kurz 😀 😀 tak to mě hned po ranu pobavilo 😀

meduna
autor
5. led 2010

ahoj holky,tak já se ženu jak pošuk domu a doufám,že Dadoušek už napíše a ono zase nic 😠 😠 😠 tak zase do čtvrtka čekat 😝 no Dadoušku,hlavně nezapomeň ten hřeben pro miminko,jinak by mohlo mít dredy,kdyby jsi ho hned nečesala 😀 😀 😀

dadous
5. led 2010

no medu, mam pocit že se to dozvíme až u porodu 😀 😀

meduna
autor
5. led 2010

jo chci udělat nějako dobrou ale rychlou bábovku,možná přijede Romana spolužák,tak ať se blejsknu 😵 😵 má někdo nějakej rychlej a jednoduchej recept?ale jako pro debila,rozumíte mi 😉

meduna
autor
5. led 2010

jako už bych to snad i vydržela,když už jsi to vydržela takovou dobu

gejbik
5. led 2010

citronová bábovka.... velká dobrota a rychlá....
http://www.magdalenka.cz/recepty/sladke/citrono...
koukni tady na recept...

meduna
autor
5. led 2010

Leni,tak co Vládís dostane za dáreček?když je dnes za oslavence 🙂

dadous
5. led 2010

4 vejce
1 dcl vody
1 dcl oleje
250g hl. mouky
250g cukru
prdopeč
smichat žloutky, vodu, olej, přidat mouku a cukr a prdopeč a na konec sníh 😵 do pulky těsta dej kakao 😵

coko.joko
5. led 2010

je holky jsem ted vstala jsem si pustila na DVD filmes a nejak jsem videla jen zacatek a konec 😀 😀 tak ted se tu rozkoukavam a porad se me otevira pusa 😀 😀
medu teda u vas bude veselo i s babovkou......ta babovka od gejbika vypada moc dobre.......

coko.joko
5. led 2010

jinak ja delam taky uplne klasiku...
vejce,olej,hl.mouka,cukr,prasek do peciva a trochu vody......

meduna
autor
5. led 2010

Gejbi,ta vypadá dost dobře,ale musím ti to napsat ještě takhle,protože ty sem nechodíš ještě dlouho a neznáš mě 😀 takže se to má tak,že většinou chci něco upect a nemám něco,dnes nemám ten tvaroh 😀 😀 tak by byla dobrá jen nějaká která se skládá z mouky,vajec a oleje,prdopeče to tady mám

meduna
autor
5. led 2010

Dadoušek jako vždy nezklamala 😵 😵 😵 ta už ví jak je na tom moje špajzka 😀 😀 😀

gejbik
5. led 2010

medu, debil na pečení jsem já a když jsem zvládla citronovou bábovku a ještě sklidila pochvalu tak to už musí zvládnout každej... 😀

meduna
autor
5. led 2010

Dadoušku díky ti tu upíčím 😉