IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
5. led 2010

gejbi tak to je přesně recept pro medunku 😀

coko.joko
5. led 2010

http://www.mimibazar.cz/recepty.php?strana=3&id=14
medu tady mas taky na margot buchtu....a spoustu jinych napadu a receptu......by byl cert aby si neco neupekla

gejbik
5. led 2010

já jsem jednou chtěla dělat pravý italský tiramisu a pěkně jsem si nasrala do gatí.... místo krému kterej by měl být krémový(hustý) byla to voda.... takže to letělo do záchodu... a řekla jsem UŽ NIKDY.... 😀

meduna
autor
5. led 2010

hele a už jste některá pekla vodu???? 😀 😀 já jo.jsem dělala Käsekuchen 😀 😀 no jsem tam dala vše co jsem měla a prostě to nezhoustlo a byla to furt voda

gejbik
5. led 2010

😀 😀 hehe já ne... lae určitě se někdy poštěsí... 😀

meduna
autor
5. led 2010

Coko ale vyvstal další problém,nemám šlehačku 😀 😀 😀 no nic,díky za nápady,udělám to jak psala Dadouška,ta už ví,jak se to tady u mě má,tak dodává nenáročné recepty 😀

gejbik
5. led 2010

dadousku ten recept by vyhovoval aji mě.... 😀 je jednoduchý... všechno nahážeš do jedné mísy, zamícháš, vyliješ do formy a práskneš do trouby... a pak??? DObrá bábovka... 😀

dadous
5. led 2010

ty medu ale ta margot buchta od gejbi je jednodušší než ta moje, a nemusíš ani vytahovat mixer 😅

coko.joko
5. led 2010

medu tobe chutna skopcacky Käsekuchen............ 😕 me tede ne......no tam mas i jine recepty a tak se podivej.......premyslim o tom,ze bych taky neco upekla,az se vrati zitra ten muj at ma ke kave a treba by si dal i kominicek rano..... 😀

gejbik
5. led 2010

😀 hehe tudiž ani oprašovat pavučiny.... 😀

dadous
5. led 2010

coko ja ti dam kominíčka 😀 😀

meduna
autor
5. led 2010

jo udělám tu od Gejbi.Pavučiny neopráším.jo teď jsem poslala Romana nakoupit,potřebuju listové těsto,no nekoupil už málem linecký 😀 😀 😀 ještě že ho tady nemaj,ty vole my jsme rodina k pohledání 😀

coko.joko
5. led 2010

dadousku,treba bude mit hlad kdyz tu bude strasit od 8-9hod.tak mu musim rict,jestli nechce kavicku ci cajik a buchticku 😀 😀 😀 😀

dadous
5. led 2010

hele coko ty se nezdaš, co tam bude vymetat za komín? 😀

meduna
autor
5. led 2010

no Cokův přeci 😀

nadis.h
5. led 2010

Tak bys udělala linecký kolečka no... 😀 😀

dadous
5. led 2010

když je v očekavaní? 😀 😀

meduna
autor
5. led 2010

Coko nechutná mi,ale chtěla jsem se začít vzdělávat v oblasti pečení 😀

meduna
autor
5. led 2010

v očekávání je to jo,ale vymetat se snad dá ne? 😀

gejbik
5. led 2010

na co listový??? na štrůdl???? 🙂

meduna
autor
5. led 2010

jo Nadi až teď po vánocích 😀

dadous
5. led 2010

😀 že by se coko nechala? 😀

nadis.h
5. led 2010

Medu já chtěla dělat vosí hnízda na Vánoce a taky je udělám až ted... 😀

coko.joko
5. led 2010

medu muzeme prijet na navstevu k vam,rada bych vas poznala.....Roman misto list.testa kupuje linecky a ty premyslis jestli tu margotku snist a nebo dat do buchty 😀 😀 😀 bych neco upekla ja dovezla...
dad....no jeto trochu slozity tady u nas,ale bydlime v baraku kde je pres 20 rodin a mame jeste karmy,takze kominicek chodi jednou za ctvrt roku a musi to kontrolovat,aby nam to tad neuslo a nebo nebouchlo bych nerada litala nad Düsseldorfem 😀 😀 😀

meduna
autor
5. led 2010

ne chci udělat šneky se salámem a sýrem,to zvládnu,minule jsem to dělala s nivou a neklaplo to až tak jak jsem si představovala 😀 kapánek to lehlo a po šnekách ani památky,no nechápu to,sestřenka šneky měla 😨

gejbik
5. led 2010

a jaký je recept na šneky se salámem... 😀 😀

nadis.h
5. led 2010

Nám ve Švajcu chodil kominík i do paneláku... 😉

dadous
5. led 2010

coko tak to at radši pořadně vymeta 😀
medu a nedělala si je z lineckyho? 😀 😀 😀

coko.joko
5. led 2010

medu ja se poseru tady smichy.....sneci,nadis bude ted delat vosi hnizda......holky,holky......
jinak ja jsme slusna divka,takze se jen na komicka podivam a mozna si sahnu pro stesti.... 😀 😀

meduna
autor
5. led 2010

ne margotku nechci sežrat,jsem myslela,že mu jí prásknu jen k té kávičce a čus 😀 Coko maj to skopčáci na hovno co s karmama 😝 to v česku neni.my máme vodu na elektriku,to je taky něco 😖