IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
6. led 2010

nadi jsem asi mimo,ale lip bydli Jablonec a ty Liberec a to je od sebe jak daleko,ze se bude stukavat.....

liptonek
6. led 2010

coko - no udajne tu jezdi mezi libercem a jabloncem tramvaj 😀

coko.joko
6. led 2010

no prave tahle sestava co se tu styka tak nevim teda....... 😉 😉 holky,ale ja bych udelala nejaky srazik....skodaa,ze jsme tak daleko od sebe.......

coko.joko
6. led 2010

coze?to je fakt nebo prdelky 😀 😀 to by bylo super ne?sednout na tramvaj a jet na sraz.......tak na co cekate holky......

nadis.h
6. led 2010

Coko jojo je to jen bimbajkou. 😉
Lip fajn.Domluveno. 🙂

nadis.h
6. led 2010

Jdu skáknout nakoupit. 😝

liptonek
6. led 2010

coko - a ty jseš v německu? nejsou problémy tam s doktorama, když jseš cizinka?
nooo, tak ještě přijít na to, kde ta tramvaj vubec jezdí 😀 vůbec se tu nevyznám

coko.joko
6. led 2010

tak se taky loucim jdu ven vecer mrknu paaaaaaa mam ho uz tady

nadis.h
6. led 2010

Lip já měla problém taky dlouho se zorientovat tady. 😀 Tak jsem ráda ted že trefím do města a domů. Na začátku jsem se párkrát pěkně projela do různých divných končin.. 😀

dadous
6. led 2010

tak jsem doma, dadouš je v praci a ja mam leharo 😅 jo tramvajkou jsem jezdila asi pul roku do LB 😵

nadis.h
6. led 2010

Dadu já koukala jak to u Dadouše vypadalo v té práci. Tý brďo to musela být pecka jako blázen. 😲

dadous
6. led 2010

to jo, a to říkal že ve skutečnosti to vypada ještě huř 😨

nadis.h
6. led 2010

To věřím.Mi to stačilo ta chvilka v telce. 😕 Chudáci lidi. 😢

No ale pojďme se bavit pozitivněji. 😅

Kde je Medunka dneska?

dadous
6. led 2010

ta zas hakuje 😖 ja jsem si dala kynout těsto na knedlík abych zejtra nemusela vařit 😅 jen vytahnu svíčkovou z mrazaku 😵

nadis.h
6. led 2010

Mnam svíčkovou jsem neměla dloouho. Taky bych mohla udělat. Ale já jsem tak shnilá poslední dny. 😝

dadous
6. led 2010

no dadouš udělal po svatkach, a tím že je kuchař, tak toho udělal kotel, tak jsme zamrazily 😀 jsem myslela že dneska sundam stromek, ale mam lenoru tak snad zítra 😖

dadous
6. led 2010

😀 se tady tlemím jako blazen, mrňe mě čuta furt do pravyho boku ale to jsou rany až se mi hejbe cely břicho 😀

nadis.h
6. led 2010

🙂 Jee taky se těším až mě bude okopávat. 😵 Dneska se tak mlel..Dělal sedy lehy...A válel sudy.. 😀

dadous
6. led 2010

no tak ještě že to ma z kopce 😀 😀

nadis.h
6. led 2010

Zítra hlavně zabalte pořádnou svačinu... Bůhví jak tam budete dlouho když pan Dadouš řekl,že se nehnete pryč dokud nebudete vědět co to bude... 😀

dadous
6. led 2010

😀 jedem po obědě tak snad svača nebude potřeba, fuj jsem hovado, jsem si dala nepečenej a na to kopec šlehačky 😕 ale byla to dobrota 😵

nadis.h
6. led 2010

Já mám taky mlsku na něco sladkýho. A mám tu prd. 😝 Třeba nějaký dobrý pohár zmrzkový. 😅

dadous
6. led 2010

noo na ten mam chut už dlouho, takovej ten co jsme měli každou neděli doma, když jsem byla mala, puding, zmrzka ovoce a šlehačka posypana strouhanou čokoladou 😅

lenkacar
6. led 2010

čus holky dadu tak jsem koukala na tu dadoušovo továrnu ,no to byl dobrej masakr 😕 🙄 a u nás jak ten debil umlátil to miminko ,to je kousíček od nás ..takovej šílenej barák bydlej tam fetky

dadous
6. led 2010

no leni na to jsem taky koukala, bych ho taky umlatila 😠

gejbik
6. led 2010

holky no koukám že to tam u vás máte docela veselý... to naše město je nejvíc populární díky LTO lehké topné oleje- jetsli znáte tu kauzu... je to už hodně let stará záležitost.... 🙂

dadous
6. led 2010

no holky kun zase stavkuje a ja na to nemam nervy 😠

meduna
autor
6. led 2010

ahoj holky,tak už půl hodiny čekám až se mi otevře kobyla,no to je něco na moje nervy,takže ani nebudu raději dočítat,protože to bych se fakt asi ku.....y načekala 😠 😠 😠 😠 😠 byla tady návštěva,tak jsem nemohla zapnou poč 😲 jo jinak Fufina je dobrej blázen,našla toho dudáka,jak jsem tenkrát psala,že jsem ho našla a teď s ním chodí po bytě a má ho v tlamě jako mimino,je to srandovní

meduna
autor
6. led 2010

no nic,nehty mám okousaný,předposlední margotku sežranou,čaj na nervy vypitý,takže juknu raději později,jinak si budu muset skáknou na uklidňující terapii,jestli se to nezrychlý 🙄

meduna
autor
6. led 2010

už jdu spát,přelítla jsem vaše kecání,Nadi,gratuluju k bimbásku 😵
Liptonku,jsem ráda,že jsi přišla a taky jsem ráda,že je ti už malililinko lépe a věř,že se to bude jen zlepšovat. 😉 😉 😉 😉
tak dobrou holky,zíra juknu.Tramvajkama jsem jezdila tři roky v Liberci a do Jablonce jsem jezdila 10let k Jörgové na gyndu 😵
Koukám to se zase u Dadoušků žralo dneska a co teprve zítra 😕 svíčková,mňam