IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
7. led 2010

hele kobli ja už ani nevím na co se cejtím, jen strašně chci holku takže to bude kluk 😀

koblichzek
7. led 2010

Jo tak to jo, všechny moje kamarádky to tak mají. Co hrozně moc chtějí, tak mají opak. Ale co, hlavně že to bude OK.

dadous
7. led 2010

kobli a co byteček, kdy bude stěhovaní?

nadis.h
7. led 2010

Daduš jako já!!! 😠 Taky jsem chtěla holčičku strašněěě moc!

dadous
7. led 2010

no nadi tak se toho doktora ani nemusím ptat 😀

koblichzek
7. led 2010

Jůůůj, ani nemluv dadoušku. Stěhování vypukne na konci ledna. Krátí se to. Jen pořád po nás chce někdo nějaký prachy. Už nám z toho hrabe. Za všechno furt platíš neuvěřitelný ceny. 😠

dadous
7. led 2010

no jo všichni chtěj prachy, ale kde je brat žejo 😖

coko.joko
7. led 2010

dad.....no ja jsem v soku... 😉
porad nic a najednou me ta vaha jde nahoru a to jsem uz vcera rikala,ze me zacinaji bejt tesny kalhoty pres stehna 😀 😀 a je to tady.......a jeste mam pred sebou takovou dlouho cast tehu-......se ted bojim uplne,abych nebyla jak prasatko 😀 😀 😀
kobli to je moc dobre,ze jdes s vahou nahoru.....
nadis neboj ja taky nejdriv hubla a ted......

nadis.h
7. led 2010

Daduš jasný.Rovnou zůstaň doma... 😀 Neee Ty budeš mít štígro!Proto to neviděli tak dlouho.Pimpula se tak snadno nepřehlédne. 😉

koblichzek
7. led 2010

No, už jsme docela vycucaný. A to ještě pořád není vše. Samý poplatky za něco.

coko.joko
7. led 2010

Tak to ja ne ja chtela kluka a moc................. 😀 😀 😀 😀 holcicka prijde jako druha.....

koblichzek
7. led 2010

No coko, tak aspoň někomu to vyšlo. My jsme na začátku víc chtěli taky chlapečka, ale teď jsme šťastní, že to bude holčička. 😵

dadous
7. led 2010

coko to neva, prasatka budem jen chvilku 😀

nadis.h
7. led 2010

Coko já se nebojim. 😀 Já jsem raději,že nepřibírám nějak závratně už ted. Moje kámoška nabrala 38!!!!Kilo za těhu!! A 25 se jí drželo i po porodu. A to měla tak 50 před těhu. 😲

dadous
7. led 2010

tak ja se jdu chysta, držte palce, zatím pa pa 😵
jsem na nervy 😝 😅

koblichzek
7. led 2010

Držíme co můžeme pa pa

koblichzek
7. led 2010

Kočenky tak já jdu taky dostat něco do bříška, ať i já tedy přibírám. Dělala jsem buřtguláš, tak jdu do něj 😉

nadis.h
7. led 2010

Dadu neměj.Je to tam. 😅

coko.joko
7. led 2010

dad jsme s tebou a je to holka musi to bejt.........
nadi,38kilo?ty vo*e to je mazec.....tak to nevim co bych delala.........
kobli,tak si nech chutnat......taky jsem rikala,ze bych ho udelala ten burtgulas,ale ja nevim jak na nej....jsem ho v zivote nejedla ☹

coko.joko
7. led 2010

nadi,jste jsi nerekla,jestli jsi v praci a nebo mas volno.....a co Karel je doma nebo uz ti zase odjel 😝

nadis.h
7. led 2010

Coko to je fičák! My se jí s mamkou až lekly!Byla to holka od nás z baráku kde jsme bydleli a čuměly jsme jak péra. A její přítel nechce kvůli tomu druhý dítě..Což je teda debilní důvod.Že se bojí že zas tak přibere. 🙄

A jsem v práci. 😉 A K jede zase v sobotu pryč na týden. 😢

coko.joko
7. led 2010

to je ficak a ne malej........se loucim mam doma Vratu a jdem papat paaa mrknu vecer pokud nam pujde kobila

nadis.h
7. led 2010

Tak už to Dadouškovic určo vědí a usmívají se jako já včera. 😅

nadis.h
7. led 2010

Já už to chci veděěěěět.... 😀

dadous
7. led 2010

čus 😵 tak ja nevím, dr říkal že tam je asi malinkej pindík a vypada to teda na kluka, ale stopro to nepotvrdil 😅 ale stejně tam musím ještě příští tyden, pže se mu nezdal močovej měchyř, prej nějakej roztaženej, ale prej jen prcek nemusel bejt vyčuranej, takže to radši za tyden zkontroluje 😕 takže moje pocity jsou opět smíšene 😀

nadis.h
7. led 2010

Ne neee. 😀 Ty nás lakuješ. 😅

dadous
7. led 2010

no nelakuju, jako to co nam ukazoval jako že asi pindík, tak to byl takovej prcek, že ani on sam to s jistotou nechtěl potvrdit 😀 jo a važí 1264g a podle ultra jsme 28+6tt

dadous
7. led 2010

musím si jít udělat kafe 😨

nadis.h
7. led 2010

Tak jo tedy. Tak teda netrháš pidníkovou partu. 😵 A gratuluju. 😵

A co by se dělo s tím močákem,kdyby byl "roztaženej"? 😕

dadous
7. led 2010

to nevím, nic mi k tomu neřekl, že počkame až na další kontrolu 😒 no ja doufam že byl jen nevyčuranej 😅