IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
7. led 2010

a byl to vůbec váš utz 😀 aby to nezaměnil někdo 😕

lenkacar
7. led 2010

čoko byla bys ráda přece i za vratislavu ne?

coko.joko
7. led 2010

no to by jeste chybelo....to snad ne.....to me ani nenapadlo.....ale v dnesni dobe je mozny vse....ale zase kdyz nam nas dr.rekl ze mame kluka,tak tomu verim.........to asi opravdu spletl.....ukazovala jsem Vratovi fotecku Fufinky a rikal,ze ta fotka je delana v parku mezi hotel na zimak a vystavistem,ze se te mam zeptat jestli uhadl 😀

lenkacar
7. led 2010

jen jsem vám chtěla napsat, že se zase moc neuvidíme páč do odvolání jsem od rána do večera zase v práci ,holky si musí vybrat dovolené a já tam budu celý den a sama ,mě tam šmejkne ..aspon že se bude končit v 17hod. 😉 .musim si sbalit druhý díl knížky ,,stmívání ,,

dadous
7. led 2010

medu von ten pindík byl fakt malinkej, ale kdoví co to vlastně bylo 😀 ja už na to pícham a hold počkame do porodu 😅

lenkacar
7. led 2010

bodejd dadu třeba to byl větší pošták 😕 😕 😕

coko.joko
7. led 2010

leni jasne,ale clovek uz byl smireny s klukem......ale je to jedno.....zatim nemam nic koupeneho....
dad,treba se taky spletl dr.u tebe.......

meduna
autor
7. led 2010

no je to dělaný u Dutzenteichu u Hitlerárny,zeptej se ho jestli ví.přijdu za chvilku musím se zvířetem,nějak mě hipnotizuje

dadous
7. led 2010

😀 leni to je pravda 😀

coko.joko
7. led 2010

medu pry vi kde to je.......tam pry chtel Hitler postavit stadion........ 😀 😀 to je prca.......me uz zase blbne kun,tak jdu do vany a pak mrknu jestli to pujde......

dadous
7. led 2010

no jen sem vlezu tak zas stavkuje 😠 😠 😠 už se fakt zlobím 😠

meduna
autor
7. led 2010

no postavil to koloseum a u toho je Dutzenteich,malej ,velkej,stříbrný jezero a já nevim kolik ještě jezer a pak je tam stadion a ten obr plac,kde mašírovali esesáci 😝 😝 to je u stadionu,tam byly olympijské hry za Híti.

meduna
autor
7. led 2010

to nebyly klasický OP,to je jasný,jen Híťa si to tak pro sebe nazval 😀

meduna
autor
7. led 2010

OH jsem myslela,nějak mi to dnes nepálí,jsem kožous.A ještě se to zvíře tady vychcalo,to posrala 😠

meduna
autor
7. led 2010

jako to je fakt o nervy,jak je to želvozní 😖 😖 😖 😖 😖 Dadoušku zlobím se s tebou 😉 😉 Čau juknu zítra,protože tohle mě přivádí do stavu nepříčetnosti,nehty jsem už dááávno okousala a tak neni co hryzat,jdu zavřít oko raději 😔

dadous
7. led 2010

a ted jsem si všimla že už nemaj ani reklamy 😅

dadous
7. led 2010

a trošku se to rozjelo 😅

dadous
7. led 2010

ale je mi to k prdu když uý jste pryč 😅

dadous
7. led 2010

tak nic jo? no dobře jdu ještě s karlem ven a pak mrknu 😕

lenkacar
8. led 2010

ahoj holky taky jsem to vypla ten net vůbec nešel 🙄

coko.joko
8. led 2010

Ahojda,
me taky net nesel a ja na to nemam nervicky,tay sedet a cekat,takze jsem ho taky vypla....
medu presne tak to je.....jsem to cetla Vratovi a zna to tam vse 😀

dadous
8. led 2010

ahoooj, mame tady vítr jako prase a do toho drobně sněží 😝

coko.joko
8. led 2010

ahoj dad.....tady vitr neni,ale je tam kosa jako blazen........a nesnezi konecne........

dadous
8. led 2010

no koukala jsem na netu, všude sněží jako blazen, maj kalamity, ma napadnout až 60cm a tady na horach nic 😀

coko.joko
8. led 2010

no vcera jsem mluvila s nasima a ty taky,ze tam je to uplne v pohode,ale uplne uz vidim,ze az pojedeme my do CR,tak bude chumelit a mrznout a buchvi co vse...... 😀 jako kazdy rok......a nebo nebude a my budem v Hradci a zacne to.....

dadous
8. led 2010

😀 jo to tak bejva, a kdy sem jedete?

coko.joko
8. led 2010

dad, maji volno od 17.2 tak na tyden bych chtela odjet do HK...a zaridit si par veci...... 😀 vcera jsem hledala na natu jak se delaji chlupate knedliky a jsem z toho zmatena......nekde davaji vareny brambor a nekde syrovy...chci udelat zitra uzeny,chlupaty knedlik a zelicko......nevis a neznas jak se to dela teda ty knedle.....

dadous
8. led 2010

my dělame ze syrovych, ale někdo dava pul na pul vařeny a syrovy 😵 tak jsem to zakřikla a už tady pěkně kyda a s tím větrem to je žůžo 😝

coko.joko
8. led 2010

dad neboj jeste pres vikend a pak bude snad pekne a kdyz ne,tak proste to musime vydrzet....... 😉 ale to cestovani je pak na prd....se clovek boji....a kdyz je to jeste dalka......syrove no ja to taky asi zkusim....... 😵

dadous
8. led 2010

to jo dneska chci ještě udělat najezd na tu drogerku, pže jsme to včera nějak nestihly, tak čekam až se dadouš probudí 😖 hele zkus to ale ty syrovy pak musíš trošku dyl vařit 😵 hlavně si dej nejdřív jeden knedl vařit abys viděla jestli se nerozpadne a jestli nebudeš muset přidat mouku 😵