IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
9. led 2010

ahoj paní čokoládová 😵 😵 😵

lenkacar
9. led 2010

máš pěknou fotečku v pase

coko.joko
9. led 2010

ahoj leni,dekuji...to jsem nasla v tech fotkach co mam na netu.......tady je taky pekna zima a snehu nejak moc,ale asi ne tolik jako u vas..... 😉

meduna
autor
9. led 2010

no v po jdu k mudru,ale ortoped 😕 protože mě bolí ten kříž furt ☹

meduna
autor
9. led 2010

jsem se bála,no vlastně bojím,abych neměla ucpaný cévy 😕 ale snad ne.jako sere mě to,si připadám jako bych měla zapnutý nohy a ruce v zásuvce 😀

coko.joko
9. led 2010

medu jestli te brni ty prsty,tak to cevy nemas 😉 je to od zad....ver me....mam doma doktora 😵 a o krizi me ani nemluv....to mam uplne v prdeli.....a do toho tu kycel......jako stara baba............

meduna
autor
9. led 2010

no nerozpadneme my se? 😕

coko.joko
9. led 2010

no medu ja za chvilku asi jo......ale driv jsem jezdila na koni (ctyrnohem) a to me vubec zada neboleli,ale ted uz par let nic a boli,boli.....no,ale zase mam Vratu a ten me dava do hromady.....a masaze pomuzou.... 😀

meduna
autor
9. led 2010

no a teď můžeš jezdit na dvounohém 😵 😵

coko.joko
9. led 2010

medu rada bych,ale ten muj se boji 😀 😀 ze pry nechce,aby me neco bolelo 😀 a vysvetlovat mu to opravdu nema smysl........ 😵 takze si musim jeste par mesicu pockat..........

meduna
autor
9. led 2010

na koni bych taky chtěla někdy jezdit-čtyřnohém 😎 strašně se mi to líbí,ale ještě nikdy jsem nejela,jo vlastně jednou v cirkuse jsem si sedla na koně a za 4eura mě cirkusák povozil asi tak dvakrát dokola 😀 😀

meduna
autor
9. led 2010

poslala jsem ti ještě jednu fotku

coko.joko
9. led 2010

ty jo......tak se muzeme nekdy domluvit a ja te vezmu do HK a mam kamaradky co kone maji a muzes jezdit.....je to super,kdyz jedes a jsi v lese a proste pohoda.....taky to mam rada......a kdyz muzu tak vyrazim......jo mrknu na to.......

coko.joko
9. led 2010

je to je krasny to nema chybu to chodi fufinka po byte.......ja chci taky pejska........... 😉

meduna
autor
9. led 2010

no to by bylo super,taky se mi to líbí,taková ta svoboda,když na tom koni sedíš.Doufám,že se nesplaší až na něj hupsnu 😀 zas takovou svobodu pohybu bych teda nemusela 😀

dadous
9. led 2010

medu a je možny že maš nedostatek jodu, ja to mam ted taky, strašně mě brněly konečky prstu 😵

nadis.h
9. led 2010

Coko naši chlapi by si rozuměli. 😀 Taky nejezdim na koni ani neležím na zádech. NIC nula.Nejdřív jsme nechtěli oba a ted já bych si možná dala i říct tak lehce.Ale mám nárok max tak na růčo... 😀

coko.joko
9. led 2010

no ten co ma kamoska je uplne v poho.....to vis ja se taky bojim,ale pak kdyz sedim,tak si rikam pohoda....... 😀
ahoj dadousku.........

meduna
autor
9. led 2010

Ahoj Dadoušku,no nevím,ale jak jsem psala,asi se rozpadnu 😀 😀 jo Coko,takhle chodí s tím dudákem 😀

meduna
autor
9. led 2010

ahoj Nadi,no zase budeš dobrá v ruční práci 😀 😀

meduna
autor
9. led 2010

tak jdu na tu haldu žehlení co tam na mě v obýváku čeká 😠 😠

dadous
9. led 2010

ja jsem tu jen na skok, dadoušovi odpadlo pívo tak okupuje pc 😝
medu tak koukej nakoupit ryby a papejte je 😵

meduna
autor
9. led 2010

Dadoušku,kdy že to jdete ještě na ten utz?

coko.joko
9. led 2010

nadi....ten muj si rozumi s kazdym a hlavne vsude ma zname a zrovna se me ptal dneska rano jak se jmenuje ten tvuj,ze by ho mohl znat taky.......ten svet je malej.....znas to......
tak ja se taky na chvilku dloucim jdu udelat vecu.......
dad,to je vid,kdyz krouzi a ceka az ho pustis jsem rikala,ze budeme muset asi koupit jeste jeden notas,aby mel kazdy svuj..........

nadis.h
10. led 2010

Dobré ránko,

vstávat a cvičit. 😀

coko.joko
10. led 2010

Dobre ranko,
ja jsem uz od 7 hod.vzhuru a cvicim... 😀 ne byl na pc Vrata a ted uz odchazi smer zimak a tak budu cely den sama doma,vlastne az do zitra....... 😉 ty jsi nejak brzo vzhuru ne?

dadous
10. led 2010

ahojda, tak jsme si pospali 😅 venku sněhu tři prdele 😝
medu asi zas ve čtvrtek, zítra mame to předporodní školení 😀

coko.joko
10. led 2010

dad....teda to si chrupkas?Se mas?zitra to jsem na to zvedava jak to dadous zvladne....... 😀

dadous
10. led 2010

no to ja taky, rano musím ještě k zubaři 😝 😝 😝 jo chrupkam, ale včera jsem usnula ža někde kolem třetí hodiny 😅 furt mam ucpanej nos, nemužu v noci ani větrat pže venku furt funí 😠 mam pocit že ty poslední dva měsíce to bude žůžo se spaním 😅

coko.joko
10. led 2010

dad ty posledni 2 mesice,ale ja to mam uz ted......5 krat za noc na WC a porad se budim a pak v 7 rano vstavam a jsem uz vyspala 😉 a to jsem vzdy tak rada spala....k zubari se uz taky tesim v unoru se na nej pujdu v CR podivat....at vim jak na tom jsem....ale snad dobre.......tady je dnes uplne nadherne..