IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
10. led 2010

jee no tak to si ještě užiješ 😒 hele to už mame asi takovy zvykaní, že se s mimčem moc nevyspíme 😀 tady připadlo docela dost sněhu 😝

coko.joko
10. led 2010

no ja jsem vcera koukala na zpravy a u HK....jak se jede na Jicin to muselo vypadat jak tam ty auta byla zapadana.........a dneska nam volal kamos a stal v tom taky jeste,ze pry mel plnou nadrz.....tady uz je to teda v pohode....nechumeli.....
no to me teda jeste ceka vec.....az budu 30tt........

dadous
10. led 2010

no jo prej tam stali 18 hodin 😝 jo jinak už jsem sundala prstynky, pže hnatky mam natekly a pak bych je asi nedala dolu 😅 prostě ta první polovina těhu je bezva , ale ta druha, tu bych nejradši prospala a vzbudila se až na porod 😀

coko.joko
10. led 2010

no dad.....ja bych sla spat hned jak otehotnim a probudila se s mimcem v ruce 😀 😀 to by bylo super.....ted me porad to bricho bublinkuje a hlavne,kdyz mluvi Vrata....to je sranda..... 😀 😀
jo,18hodin......to je sileny.....dneska nevarim,ale rekla jsem si,ze vyzehlim tu haldu co mam v loznici a pak jsem si dala ukol,abych se nenudila,ze poradne uklidne kuchyn..... 😀 😀 😀 ale vubec se me nechce

dadous
10. led 2010

😀 he he to asi už reaguje na tatku 😀 včera mě švagrova furt ohmatavala pupík a čekala na kopanec a ono nic, ten naš je prostě stydlivej, ještě ani dadouš ho necejtil 😅

dadous
10. led 2010

jo ja jsem si dala dnes za ukol zlikvidovat vanoční vyzdobu, tak jsem zvědava jestli to dopadne 😀

coko.joko
10. led 2010

no ten nas je taky stydlivka,ale porad reaguje na ten hlas od Vrati...... 😀 je to prca......klid a on zacne mluvit a prcek bublinkuje....jsem rikala,ze az bude opravdu kopat,tak se asi zblaznim,kdyz bude mluvit..... 😀 😀 stejne to je vse tak zvlastni........

dadous
10. led 2010

tak jsem dala vařit oběd 🙂 jo je to zvlaštní, ja jsem ty pocity uplně zapoměla, a když čutne tak se usmívam jak jouda 😅

coko.joko
10. led 2010

no tebe uz kope me jen bublinkuje 😀 😀 jsem ted uklizela a nejak jsem se zafunela 😀 😀 no uz se me dela hure.....copak mate dobreho k obidku...... 😉

dadous
10. led 2010

kuře na zazvoru s ryží 😉 no to mi pvídej, ja vylezu dvoje schody a funím taky pěkně 😀 bude huř 😀

coko.joko
10. led 2010

no t ose mate kuratko.....no to bude.......ale ja si porad rikam,ze je dobre a bude dobre..... 😀 😀 ted taky koukam na ten kocarek X-Lander XA 2010-docela pekny..........porad je tu ta reklama

dadous
10. led 2010

ty už víš jakej chcete kupovat?

dadous
10. led 2010

kdepak mame nadíse? meduš asi zase maka a léňa asi hlída 😅

coko.joko
10. led 2010

ne nevim jen koukam,ja jsme rikala,ze az pujdem vybirat kocarek,tak koupime ten co se nam bude libit....protoze vim,kdybych si rekla chci ten a ten,tak stejne v obchode nebude,takze to udelame uplne jednoduse.......a hlavne se chci podivat ted v Cr,protoze tam jsou levny oproti nemecku....
holky to nevim kde se flakaji....ale medu je asi opravdu v praci a nadis urco usla a lena to nevim....

dadous
10. led 2010

no my jsme ten naš omrkly v kramě a budem ho brat z netu 😵

coko.joko
10. led 2010

a jaky mate v planu......no kdybych byla v CR,tak taky spoustu veci vezmu pres net,ale kdyz jsem tu tak to nejde,pak to postovny je drahy a tak se vubec nevyplati..... 😵

dadous
10. led 2010

mam ho v albu, ale červenej asi brat nebudem 😀

coko.joko
10. led 2010

😉 hm.......ten je taky pekny 😉 co to je za znacku.........

dadous
10. led 2010

casualplay S4, ja ho mam vybranej už dlouho, asi dva roky 😀 ještě k němu je hluboka korbička 😵

coko.joko
10. led 2010

jo ten ma kamoska a je spokojena pry se dobre ridi a me se libi i S6...jsem na ne koukala vcera.....no tak to ja mam vybranych veci uz taky dlouho,ale jeste mit na ne penizky 😀 😀

dadous
10. led 2010

no to mi povídej, my chcem jenom novej sportak, korbu a autosedačku vezmu z bazaru 😵

coko.joko
10. led 2010

no vzdyt jo,kdyby se to melo vse kupovat novy,tak se nedoplatime 😀 jsem rikala,ze bych klidne i kocarek od nekoho koupila,ale moje kamaradky,uz maji velky deti,takze mam smulu 😀

dadous
10. led 2010

ještě že ty bazary jsou 😀 tak ja mam vyzdobu sundanou, to je zas ten byt takovej prazdnej 😅

coko.joko
10. led 2010

jo to mas pravdu...bazary jsou dobra vec,teda jak na co 😀 jsem se nejak pustila do toho uklidu a lita vse do kose a najednou mam tolik zase mista 😀 😀 to je divny....tak musis udelat zase jinou vyzdobu 😀 😀

dadous
10. led 2010

ne ne ted už se musím zaměřit na to mimčo, ještě musím ušít ten koš co bude v obyvaku, tak se to trošku zaplní 😵 zejtra se musím podívat po nějaky latce a pak to pujdu ušít do kolbenky 😵

meduna
autor
10. led 2010

čau kuličky 😉
to je zima jak v ruský čítance 😝

dadous
10. led 2010

😀 😀 medu to s těma kuličkama sedí 😀

koblichzek
10. led 2010

Ahojky, no medu u mě to nesedí 😀

meduna
autor
10. led 2010

ahoj Koblížku,ta jsi jako obrácený lavorek 😀

koblichzek
10. led 2010

No to je o něco lepší 😀 .
Jak je medunko?