IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
10. led 2010

aby ho neklepla pépa z toho vedra 😕 😕 😕 holky gumi sex hnus fialovej ,končim s jahodama v gumě 😀 😀 😝 😝 😝

lenkacar
10. led 2010

aha mimi já myslela že se bavíte o sobě 😀 😀 😀 já se kolikrát taky olíznu vonavejma ubrouskama,když jsem líná se mejt 😉

nadis.h
10. led 2010

špína hřeje 😀 😀 😀

můj je úchyl...však víte. Já se musím sprchnout i když jsem doma a nešla jsem ven za ten den. 😝

dadous
10. led 2010

😀 jo leni to znam 😀 myslím ted ty ubrousky 😀

meduna
autor
10. led 2010

tak špína vás hřeje koukám 😀 😀 😀 ode dneška se nekoupu a nebude mi alespoň furt zima,že jsem na to nepřišla dřív 😕

meduna
autor
10. led 2010

no koukám,že kůň zase jede rychlostí blesku 😠 😠 😠 😠 😠

coko.joko
10. led 2010

me taky nejde kun,takze se loucim a jdu k telce na to nemam...tady sedet a premlouvat ho.....

dadous
10. led 2010

tak přejmenujem na modryho bleska 😀

meduna
autor
10. led 2010

Dadoušku přesně tak,dobrej název 😀 😀

meduna
autor
10. led 2010

ještě že to neni diskuze s depresema,to bych se už houpala na lustru,kdybych potřebovala rychlou radu 😀

coko.joko
11. led 2010

😅 Zdar holky,
tak u nas hlasim,ze snizek uz taje a docela to jde....sice trosku zimicka,ale jde to.......
medu tak to bych mela depky porad....... 😀 😀
dad,dneska si uzivej kurz a bacha at to s dadousem nepraskne...... 😅

dadous
11. led 2010

hoj, tak jsem byla u zubařky a žadnej kaz 😵 jen mi esrvala zuibní šutr takže plna huba krve 😝 matriku jsme taky už zařídily a na dětskym jsme se taky nahlasily, takže mužem už jít rodit 😀

coko.joko
11. led 2010

dad,teda ty uz od rana litas.....to ja litam po byte a zehlim coz me teda vubec nebavi a pak jeste uvarit.... 😵 t je dobre,ze namas kaz...ja taky aspon si myslim......no me tohle litani ceka v unoru,taky budu behat po uradech 😉 a prosim te rodit jeste ne mas jeste cas........

dadous
11. led 2010

jo jo mam ještě čas, ale jsem rada že jsem to už oběhala 😵 dneska se ještě musím stavit pro ty vložky, tak jsem zvědava co to bude za fošny 😀

coko.joko
11. led 2010

😉 no to budou nejaky maxi XXXL..... 😀 😀 😀 to ti verim,ze jsi rada,ze to mas obehany me to teprve ceka....a vubec se na to netesim.....vsude cekat a doprosovat se.......... 😉 to neni na me.....

dadous
11. led 2010

no hele jestli nebudou lepící, tak je to v haji , pže v těch supr kadutkach to bude asi pěkně cestovat 😀

coko.joko
11. led 2010

to si pis,ze nebudou....to je vzdy,kdyz neco chcem a ono to tak neni........ja mam vyhodu v tomhle,ze me je pry tady daji,ale kdyz ji mas tak si pripadas jako kdybys mela mezi nozkama klasickou plinu 😀 😀 je to pry hrozne sexi a vy vubec jeste ty kadky k tomu......no skoda,ze nerodim v Cr...... 😀 😀

dadous
11. led 2010

no jsem zvědava jaky kadutky čekaj na tebe 😀 jinak za komanču byly taky šíleny vložky, si myslím že to bude něco podobnyho, než jsem dojela na učnak tak jsem měla vložku až na zadech 😀

coko.joko
11. led 2010

dad,tady nemas ty kadky jako mate vy.....ja budu mit svoje pry si mam koupit nejaky bavlneny a ne moc na gumu...a hlavne nejaky levny,at me pak pry neni lito je vyhodit..... 😀 😀 to me rikala kamoska,ktera rodila pred rokem.... 😉 tak uvidime.....stejne se na to jeste poptam az pujdem na mrknandu do porodky......to ja taky pamatuji,ale to nosila moje mamka me uz kupovala na lepici pasku.... 😀 😀
porad me jakou mam udelat plevku...mam chut na nejakou kremovou..ty vyvary me uz nechutnaji 😀 😀 je to porad dokola

dadous
11. led 2010

😅 tak ja kremovy polívky nedělam, pže to nikdo nejí, jen občas květakovou, a nebo udělej kulajdu 😵

dadous
11. led 2010

http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=13204 mužeš dat bud jen kopr a nebo jen houby 😵

coko.joko
11. led 2010

mrknu na to...to ja mam zase moc rada.... 😉

coko.joko
11. led 2010

no to vypada moc dobre,asi zitra udelam....nemam smetanu 😀

dadous
11. led 2010

tahle mě moc chutna, jen se musí dobře dochutit 😵

coko.joko
11. led 2010

no to snad zvladnu i kdyz moje umeni v kuchyni neni az tak vyborne,ale budu se snazit....vzdy se do neceho pustim,pak nadavam a volam domu mamce co stim mam delat...kdyz je to takove a takove 😀 sranda...
kdy jdes na ten kurz....

dadous
11. led 2010

až o pul šesty večer 😅 jsem na to zvědava 😀 přezuvky už mame nachystany 😀 no to ja když něco nevím tak hned hledam na netu 😵

coko.joko
11. led 2010

az tak dlouho 🙂 no hlavne ze mate prezuvky...to je dulezity 😀 se tesis vid.......jsem na to zvedava jak nam pak pisnes co a jak tam rikaji.....

dadous
11. led 2010

no jsem spíš zvědava co na to dadouš 😀 no asi to dělaj takhle večer, kvuli pracujícím 😅

coko.joko
11. led 2010

dadous to zvladne uvidis a na ten porod se koukat nemusi.......ja bych ho taky nemusela videt..... 😉 bych se pak bala toho sveho.....a porad bych nad tim premyslela..a to si platis a nebo pojistovna

dadous
11. led 2010

no chtěj za to 200kč, ale mam pocit že mi to pojištovna proplatí 😅