IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
12. led 2010

odpalovaný?bože nepotřebuju na to semtex 😀 😀

coko.joko
12. led 2010

medu ja nevim okolo 15 cviku to je......najdu knihu ofotim a poslu dej adresu.....a nebo jeste jedna vec,Vrata u vas hraje 16.2.tak ti to preda osobne jestli chces......
semtex...to jako reblull 😉 tak bacha at nemas kridla.....
odpalovany testo je.....no ja ti radsi poslu video.to bude lepsi tam ti to krasne ukazou a vysvetli lip nez ja...

http://ekucharka.net/venecky-z-odpalovaneho-tes...

meduna
autor
12. led 2010

no jsem myslela tu výbušninu semtex 😀 😀 to by bylo gut s tou knígou,jo tak mi by jsme se s ním někde sešli s Romanem u pivínka třeba

meduna
autor
12. led 2010

ježíííííš my,nééééé mi 😲 😲 😲 😲 😲 😲

coko.joko
12. led 2010

pockej ty chces celou knihu ofotit nebo jen ty cviky 😀 😀 jsem z toho nejak zmatena 😀 😀 jo pivko ja vam dam......oni nesmeji pit 😀 😀

meduna
autor
12. led 2010

ne 😲 jen ty cviky,jsem myslela.no tak si dá limošku no 🤐

meduna
autor
12. led 2010

ale kapánek je tam návod jak se to cvičí,víš jak to mám u receptů 😀 😀 vše jak pro debila potřebuju 😀 😀 tak,abych věděla jak na to cvíčo 😉

dadous
12. led 2010

ježiš ty věnečky vypadaj krasně 😅

coko.joko
12. led 2010

medu jasne to je u kazdyho cviku jak cvicit a kolikrat........to mas krasne vysvetleny......skoda ja bych taky sla na limcu s vama ☹
dad,to uz mas po prednasce......jsou pekny vid...to jsou presne ty co jsem patlala,je to super i z videem a je tam spoutu jinych veci......i polevky s videem.... 😀 😀

dadous
12. led 2010

no jo ted kouka na zpravy a myslím že u nich usne 😀

coko.joko
12. led 2010

no tak ale je rad,ze si ho vyslechnes ne?Ja taky vzdy posloucham kdyz prijde domu Vrata...delam u toho jidlo a on povida....

nadis.h
12. led 2010

Přišlo mi střídání nečekaně brzy.Tak jsem vypálila. 🙂

Coko FTVS tam studoval i ten můj kamarád Martin. 🙂 Neznají se tam odsud už Vráťa s ním?

Medu já měla cviků taky tak nějak 12. Mohla bych Ti to v podstatě i popsat do mejlu. Už jsem to popisovala kámošce a kupodivu mě pochopila jak to má cvičit. 😀

dadous
12. led 2010

nadi ne ne , medu potřebuje obrazky, nejlepe video 😀

coko.joko
12. led 2010

nadi...to nevim jestli ho zna se zeptam,aejak se jmenuje dal,aby mu to neco reklo Martin.....jinak zna Martina,ale Maxu ten snim studoval taky 😀 😀 😀
dad......medu potrebuje ke vsemu video..ale to je spravny aspon to pochopi pak lepe........

nadis.h
12. led 2010

Coko zná ho. Vždyt už jsme se ptaly. 🙂

meduna
autor
12. led 2010

tak prasuta dožrala smrdutou kost,to jak dostane je po lásce,se v ní probudí divočina 😀

coko.joko
12. led 2010

jo to je na me uz dlouho,ale asi jo....se zeptam jestli ho zna z FTVS 😉

meduna
autor
12. led 2010

a co kdyby Cokomáma s Cokotátou mi to nahráli a nacvičili 😀 😀

dadous
12. led 2010

jee tak na to bych se taky podívala 😀

meduna
autor
12. led 2010

no Dadoušku a je to tady,to je jak s receptama 😀 😀 😀 to než si přečtu větu a dám nějak nohy,tak zapomenu jak dál 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no,ale prubnu to

meduna
autor
12. led 2010

nebo jsou Cokomáma a Jokotáta 😀 😀 😀

nadis.h
12. led 2010

Coko je to ten generální skeretář z hokej.svazu

meduna
autor
12. led 2010

ty vole Jokotáta v harapesáckým oblečku 😀 😀 😀 to by měl na to cvíčo 😀 😀 😀 fuj,to nosí táta Roman na kolo,ale se za něho vždy stydím a dělám,že nepatřím k němu 😎 😎 😎

dadous
12. led 2010

http://www.babyweb.cz/Clanky/a517-Mojzisova-met... tady maš i obrazky 😵 hele když si zadaš do vyhledavače tak ti vyjede plno odkazu a třeba najdeš i video

coko.joko
12. led 2010

medu 😀 😀 😀 kdyby byl doma cokotata,tak se zase bude divit cemu se tu tlemim,az me zaskocil chleba 😀 😀 no tak to bys neco videla....radsi ne......v ty knize to je pekne vysvetleny neboj......

coko.joko
12. led 2010

medu ten posledni to je presne ono co ma Vrata v te knizce........dad to nasla.........
ti dam v oblecku............bych snim nesla ani s kosem....taky bych se stydela za nej..... 😀 😀 me se to nelibi,jak to maji na sobe namackle 😀

coko.joko
12. led 2010

jo,jo nadi uz vim jsem si ted vzpomela se ho zeptam schvalne........

lenkacar
12. led 2010

čoko ty kuldy muldy co? já bych taky nemohla na balet chlapskej .. 😀 😀 😀

meduna
autor
12. led 2010

no mě se to taky nelíbí a to jsem musela překonat šok hned v začátku s Romotátou 😀 😀 že jseme na kolo,tak já na sebe nahodila tepláky a on šel do pokoje se převlékat a já jsem si říkala,co tam dělá takovou dobu a pak vylezl 😲 😲 😲 a harapes jak sviňa 😀 😀 😀 tak jsem na sucho polkla a jelo se,ale jak opadla stydlivost u mě 😔 hned jsem mu to řekla,že to je hrůůůůůůza tyhle harapesácký hadry a on a prooooč?no ,tak mu říkám,koukni se do zrcadla na ten batoh co máš mezi nohama 😀 😀