IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
16. led 2010

nadi....tak to se nedivim,kdyz das hambacky na hladaka to muselo vypadat..... 😀 😀 no hlavni je,ze si to stihla 😀

nadis.h
16. led 2010

😀 😀 naštěstí máme wecko za rohem hned.

Ještě mám jednoho číze. A dala bych si ještě taštičky ovocné.Tak možná pak ještě skáknu pro sváču. 😀

coko.joko
16. led 2010

jo ty tasticky jsou dobry a jeste maji dobre kaficko latte s vanilkou.... 😀 😀 no svacu a az pujdes dom,tak jeste kup veceri 😀 😀

edvi
16. led 2010

Nadis jj máme ICSI🙂

nadis.h
16. led 2010

Edvi to klapne uvidíš. 🙂

coko.joko
16. led 2010

Teda holky vy to dnes flakate pekne 😀

nadis.h
16. led 2010

Já se tak nudím až mě z toho bolí zadek. 😀 Furt klikám a klikám a nikde se nic neděje.. 😝

coko.joko
16. led 2010

klikas a klikas no nevim kde jsou dnes....ale za chvilku jdes dom ne?Tak se pak doma nudit nebudes....

coko.joko
16. led 2010

ja se dnes moc nenudim,protoze uklizim a do toho vzdy nekdo volal pres net a tak jsem hodku pokecala a zase uklizela a porad do kola 😀 😀 ted premyslim co k vece,ale nic me nenapada 😵

nadis.h
16. led 2010

Jojoo ještě 2 hodiny.A pak musim nakoupit.Večer se mi vrací zlaťouš a doma ani suchá kůrka.. 😝

coko.joko
16. led 2010

nadi jak se nam to strida,tobe dnes prijede a me zase odjel 😀 😀 tak ja ti pisnu listek a koupis me taky me se tam nechce fouka tam vitr,ale mela bych 😀

nadis.h
16. led 2010

Ok napiš.Já ho stejně zapomenu vzít s sebou. 😀 Doma taky vždy sepisuju a pak ho nevezmu a půlku věcí zapomenu. 😀

coko.joko
16. led 2010

ja mam dnes porad nejaky hlad......si pripadam jako kdybych tyden jedla 😀 😀 a venku je pekny hnus fouka tak studeny vitr brrrrrrr.....jeste,ze jsem v teple 😀

meduna
autor
16. led 2010

Čau babice 😉 nějak jsem nestíhla.achjo,zase ten hlad 😀 😀 Nadiš má už doma zlaťouše 😵 😵 tak co jsi nakoupila 😉

venyska
16. led 2010

Ahoj děvčata,tak mám nasazenou antikoncepci na úpravu cyklu,včera jsem ji začala brát,jen ještě nevím kdy začnu stimulovat.V pondělí volám do CARU a objednávám se,měla bych tam do týdne mít léky na stimulku plus protokol,plán,atd...Doufám že se těch // popř.dočkám dříve než v březnu 😠

meduna
autor
16. led 2010

no to bych až tak na ten březen viděla 😕

venyska
16. led 2010

doufala jsem potěšující odpověď.No jo,nic nenadělám,musím jen čekat

nadis.h
17. led 2010

Dobré ránko,

pepka by mě klepla. Zlaťouš dojel ani jsem raději nekoukala kolik je. A vletěl do ložnice si připravit hadry na ráno a nemilosrdně rozsvítil velké světlo a já pak nemohla usnout. 😝 Tak jsem pěkně chcíplá ted v rachotě. Ale přivezl mi asi 20ks suprových kalhotek pohodlných barevných nohavičkových. 🙂

Veny taky bych to viděla tak nějak. Antiko bude na měsíc,pak to dostaneš a až pak začneš stimulovat. 😒 Ale co.Jestli únor nebo březen.Hlavně že tam budou ne //. 😉

coko.joko
17. led 2010

Ahojda,
nadi,teda ty budes kocka tolik kalhotek a jeste k tomu s nohavickama 😀
medu,tady se porad jen zere 😀 😀 😀

nadis.h
17. led 2010

No jasný. 😀 Já nosila tanga jinak a to mi je nepříjemný už ted. Tak mi udělal zásobu. A jsou krásné barevné. 😀 😅

coko.joko
17. led 2010

to budou krasny fotecky pak v albicku 😀 😀 kazda fotka jiny kalhotky,ale ja ted mam taky rada ty s nohavickama aspon me nikde netlaci....

lenkacar
17. led 2010

ženy my včerabyli s vladísem na pivu a tak jsme se chytli ,že to ani nebudu psát ..přehnal s alkáčem a pak je na vraždu přímo ..ježiš mám já tohle za potřebí?nemam..z našeho vztahu bych blila .. 🙄 😝 ,tak mám docela hrůzu co bude na plese

nadis.h
17. led 2010

Chlast je humus.Akort když mají chlapi debilní opici! 🙄

jablicko.01
17. led 2010

Ahoj sonko.77, 😉

já ti můžu trošku poradit, mám před sebou své první IVF - ale také mám dlouhý protokol a injekce si píchám už od prosince. 😎

Měla jsem stejný dotaz jako ty. Obávala jsem se opoždění a nikdo mi neporadil. Teď už vím, že zpoždění mít můžeš, já to dostala po 33 dnech a strachy jsem skoro nedýchala. Ale zpoždění nevadí, protože mi akorát o pár dní posunuli podávání injekcí, pár jsem si jich musela dokoupit /to je docela darda, tento víkend mě stál 2600 kaček navíc/, ale pokračuji dál. 😀

Kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak se ozvi. Občas sem koukám.
Držím palce a neboj - injekce jsou v pohodě. Já měla strach a musím říct, že to zvládám celkem dobře.

nadis.h
17. led 2010

Jo ty injekce jsou rána. Já za 15 dní stimulky dala jen za ně přes 10 tisíc.Jak to šlo přes 10 tak jsem to už přestala počítat. 😝

jablicko.01
17. led 2010

Tak to já ne, já měla štěstí.
Řekli mi, že jsou dva druhy injekcí. Mně, protože jsem "starší", prý postačí ty levnější! 😀

Takže jsem na začátku za ten Decapeptyl a Menopur dala asi 700 kaček. Jen mi to nevyšlo díky opožděné MS, takže tento poslední víkend jsem musela dokupovat asi za 2600 kaček. Už snad tolik nevypláznu. Ještě 12.500 za prodlouženou kultivaci.

Zítra jdu na ultrazvuk a na odběr bych měla jít někdy po půlce týdne. Tak doufám, že už to budu mít všechno za sebou. 😎

nadis.h
17. led 2010

Jablí cože??12500 za prodlouženou kultivaci?????????? To jsi si spletla ne? 😲 Nebo kam to chodíš do CARu??? 😲 To není možný že je to cena za PK.To sis asi spletla ne?

nadis.h
17. led 2010

Sory že píšu 2x za sebou že jsi se spletla. 😀 Ale jsem dnes ospalá tak melu z hladu. 😀 Ale porazilo mě to teda. 😀

jablicko.01
17. led 2010

Nadis.h, nespletla.

Za běžné IVF /tj. asi 4-5 dní oplodňování/ neplatíme - to je hrazené pojišťovnou. Ale za prodlouženou kultivaci /asi 6 dní venku/ a asistovaný hatching platíme 12.500 kaček.

Chodím do Institutu reprod. medicíny v KV.

nadis.h
17. led 2010

Jo ahaaa.Vy tam máte i hatching.Tak proto je to tak drahé.To mi pak už štimuje. 😀 Drahý je na tom hatching. PK stojí cca 2500-3000. Ale máte to celé jinak ten postup.U nás se neplatilo do 3 dnů a od 3 dnů už byla PK.