IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
25. led 2010

no to jo,ale uz tu mohlo bejt....me by to nevadilo.... 😵

dadous
25. led 2010

no jasně coko, až pojedete do HK tak daš vědět ma udělame si s mímem vylet 😵

meduna
autor
25. led 2010

čau holky,tak je tu zase zima 😝 😝 😝 Coko máte tam obchod Nanu-nana?tam jsem dnes byla a jedou už jaro,samej zajíc a jarní věci,to krapítek předbíhaj ale 😕

dadous
25. led 2010

hoj medu, no co dyt velikonoce jsou už coby dup 😅

coko.joko
25. led 2010

cus medu,to vis mame a ne jeden a maji tam uz jaro,to mas pravdu 😀 ale tady je kosa a porad pada 😉

lenkacar
25. led 2010

ahoj holky u nás nesvítil oskar ani na minutu ,ale byl u nás mráz jako bejčura

dadous
25. led 2010

no a prej ma bejt -25 😕

lenkacar
25. led 2010

já šla z práce a bála jsem se i dýchat ,aby mi nezamrzla krční trubka 😕

coko.joko
25. led 2010

holky to je fakt v pr....zima jako prase....jsem si aspon koupila jarni kyticky,at mam doma jaro.. 😀 😀 ale uz me to nebavi...porad se strojit....a to uz pomalu nezapnu bundu,takze opravdu to jaro chci 😵
medu u nas mame i Depot a tam je to same....zajic a videla jsem tam pred tydnem i vajicka 😀 😀 tady jsou proste prdli....ale ted tu zijou karnevalem,vsude masky a prevleky a za chvilku to zacne to zase bude bordel,jeste,ze ja nikam nejdu....nemam skym 😀

lenkacar
25. led 2010

já mám taky jarní věnec na dveřích 😀 😀 😀 😀 ,spíš jarní-celoroční 😀 😀 😀 😀

lenkacar
25. led 2010

a vaja obarvim leda vladísovi .. 😝

coko.joko
25. led 2010

leni,to me dnes rikala mamka,ze tam je -20 a hlasi jeste vic....to je fakt hrozny.....bych tam asi umrzla...no vidis ty mas na dverich a ja mam v obyvaku a hned to je hezci,ale jsem zvedava jak dlouho me to vydrzi.... 😵
ted cekam az prijde cokotata a budu muset uvolnit net.

dadous
25. led 2010

tak u nas se velikonoce ani nějak nedržej 😕

coko.joko
25. led 2010

ja taky nedrzim velikonoce,takze zadny vejce nebudou 😀 mam na to spatny vzpominky a hlavne jizvu jako prase pres tvar,takze me to muze libat...a nesnasim,kdyz vidim pomlazku 😉

dadous
25. led 2010

leni tak to bude rychly, jeden šikovnej kop a je obarveno 😀
mě to přijde jako zbytečny svatky, ale někde na vesnici, kde držej kroje to muže bejt hezky 😅

coko.joko
25. led 2010

dad,jeste kroj dej pokoj.. 😉

dadous
25. led 2010

no ten by ted schoval tu naši tlouštku 😀 😀

dadous
25. led 2010

tak jdu na ulici 😉

coko.joko
25. led 2010

dad,tlousku,si pripadam jak vorvan 😀 vse me je male...a dneska jsem na sebe koukala a zjistila jsem,ze me to jdu i do zadku a stehem,takze to bude veselo... 😒

dadous
25. led 2010

no ja si ted musela koupit na ty dva měsíce bundu 😕 ale jen u ťavanu, pak ji střelím 😀 no mě se to nejdřív vrazilo do ksichtu a pak postupně kaďak a stehna 😀

coko.joko
25. led 2010

dad,tak to ja mam vsude a ksicht no to zatim ne,ale to prijde citim to 😀 😀 jsem se pekne najedla a jdu smer vana 😀

dadous
25. led 2010

to ja se pěkně nadlabnu ted u serialu, dam si chleba s medem 😅

meduna
autor
25. led 2010

a tak u Vládísů se bude barvit na modro letos 😀 😀 😀 jo velikonoce jsou dobrý ,tak akorát pro mužský,maj důvod se zežrat jako prasata 😝 Coko,tady jsou fakt vypatlaný,jak říká Romotáta,odstrojíme stromek a už můžeme nandavat zajíce,tady to jede rychle teda 😀

dadous
25. led 2010

no a kun taky zase frčí 😠

meduna
autor
25. led 2010

koukám,že kobyla zas jede rychlostí blesku 😠 zítra nebudu a ve středu taky ne,jedeme na rajz s Romotátou,tak až ve čtvrtek na vás juknu holky moje 😵 😵 😵 tak tady nezlobte,pěkně se kulaťte a budu na vás myslet 😉 😉

meduna
autor
25. led 2010

dobrou holky a pěkný sny o nějakých krásných svalnatých chlapech 😀 😀 😀

coko.joko
26. led 2010

Ahojda,
tak jsem sama a od rana makam...ted nam tu vykoukl oskar,tak je hned veselo v baracku...
medu ty si uzij volno s Romotatou na rajzu a moc nezlob te 😵 😵
dad,tak chlebik s medikem,teda ty si davas... 😉
holky dala bych si nejaky dobry kaficko..premyslim,ze odpolko asi pujdu do mesta,at se vyvetram a pokoukam co maji a dam nekde to kafe 😀 😀 ale kdyz me to tak nebavi,kdyz jsem sama.....

dadous
26. led 2010

hoj coko, no ja bych sama taky asi nešla 😅

coko.joko
26. led 2010

hoj dad,me to pripada jako kdyz je ten clovek na lovu 😀 sedis popijis kavicku a cumis okolo a to nemam rada 😀 😀

dadous
26. led 2010

😀 to jo a ještě k tomu těhule 😀 jako třeba venku na zahradce by mi to ani nevadilo, ale lízt někam do vnitř to není nic na mě 😅 ale plno lidí si takhle zajde na kavičku 😵