IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
27. led 2010

Ahojda,
koukam tu nikdo nikde....tak jen nakukuji a taham nas z 3 strany 😀 😀 😀
jinak ja dnesni noc uplne uzasny,krece do lytek,bolest jako prase,jsem myslela,ze se zblaznim jak to bolelo 😒 do toho ten nas prcek kopal jako o zavod a tak jsem uplne hotova...od rana zase makam,at mam vse hotove,takze si ted jdu lehnout a prdim na to vsechno.. 😀
nadi,jak si dopadla ty....doufam,ze dobre.....

nadis.h
27. led 2010

Ahoj holky,

dopadla jsem na hov..17.2. jdu do špitálu na biopsii. dr si MYSLÍ že to je jen infekční,ale biopsii udělat musí,aby vyloučila že to není nic jiného. Takže jsem fakt ráda, protože po tom budu prý krvácet a proto musím zůstat ve špitále. 😒

blazenkaa
27. led 2010

tak se jdu na vás podívat vy těhulky i netěhulky nějak to nestíhám koukala jsem všem na fotečky a máte moc krásná bříška a moc vám to všem sluší .
Už se vám to blíží co ? 🙂

coko.joko
27. led 2010

nadi,tak doufam,ze to bude v poho....a proc te do toho spitalu nepozvali driv,ale ted kdyz jsi tehulka..to jako nevedeli bo co....
dadousku,kdepak dneska jsi holka..asi nahanis dadouse,aby pohnul a udelal tu postylku 😀

nadis.h
28. led 2010

Ahojky,

coko no protože předtím jsem měla cytolku OK.Až teď v těhu mi vyšla "blbě"... 😖

coko.joko
28. led 2010

ahojda,
nadi,tak to jo,ale to ti jen zkontroluji a nebo to budou nejak odstranovat...

nadis.h
28. led 2010

COko no mají mě odříznout kousek čípku na rozbor!!Proto do toho nechci jít!!Příjde mi to na hlavu postavený,že v těhu chtějí řezat do čípku!!A ještě mě to dr rovnou řekne že musím zůstat ve špitálu protože budu krvácet. No poradím se s mojim dr a nezávisle s primářkou CAR a pokud mi jeden či druhý řeknou at nechodím tak nejdu.

coko.joko
28. led 2010

nadi,to je divny,bych se poptala a treba to pujde odlozit,az porodis,protoze ted aby do tebe rezali to se me teda nezda...

nadis.h
28. led 2010

Coko no mě bylo řečeno tou mudrou ve špitále, že ted vezmou vzorek a pokud by to bylo nějaký závažný-pozitivní tak bych musela co nejdřív by to šlo odrodit vyvolaně,protože nejdřív po 6i nedělí by se mnou mohli něco dělat...No hlavu z toho mám v pejru.Furt se mi chce brečet.Ne kvůli mě,ale kvůli malému.Bojím se kvůli němu abych o něj nepřišla.

coko.joko
28. led 2010

to ti verim,ze jsi z toho hotova,ale ver,ze to bude dobry....i kdyz to asi moc nejde vid....a neboj o maleho neprijdes....

nadis.h
28. led 2010

Na palici to je.Celý život jsem v pohodě a ted tohle. 😝 🙄

coko.joko
28. led 2010

no ja rikam porad,ze ten nahore neni,protoze kdyby byl,tak je vse jinak.....ale neboj bude dobre uvidis....
dneska mas volnaska jeste?

nadis.h
28. led 2010

Nene jsem v háku. 😝 Nuda jak čip.
Napsala jsem mejloš primářce z CARu.Na její názor dám ze všech ostatních nejvíc. Tak jsem zvědavá co odepíše.

coko.joko
28. led 2010

Ty makas a nudis se,to je taky dobry,aspon si odpocnes v praci...
to je dobre jsem zvedava co napise primarka 😉

nadis.h
28. led 2010

Ta mi poradí určitě nejlíp. Je zlatá. 🙂

coko.joko
28. led 2010

to je dobre,ze poradi a ty aspon budes vedet na cem jsi a podle toho se pak muzes ridit 😉

nadis.h
28. led 2010

Dobrý den paní Herclíková.

Teď jsem volala dr. Blumlové, konsultovaly jsem vše spolu. Paní doktorka chápe Vaše obavy , i když biopsie nijak nezvyšuje rizika potratu.
Domluvily jsem se na tom, že pokud biopsii nyní ne, pak jsou nutné časté kontrola u ní a vyšeteřní kolposkopem během během těhotenství.
Pokud zůstane nález stejný, biopsii udělá po porodu. Pokud se nález zhorší budete muset biopsii podstoupit v těhotenství.
Kontrola u ní platí 17.2.2010, jak jste byly domluvené. Jen jí připomeňte,že jsme domluvené na konservativním postupu.

Zdravím Vás a držím palce ať je vše OK.Zasloužíme si to/obě/ po té námaze.

Já to věděla.Je to největší poklad na jaký jsem mohla narazit! Uplně mě dojala jak je hodná!To je to co mi napsala.

coko.joko
28. led 2010

tak super jestli to teda chapu dobre,takze kdyz to bude v poradku,tak budes chodit na kontrolu casteji a udelali by to az po porodu...akorad nevim co je kolposkopem...to je asi neco jako UTZ....mam radost,ze jsou aspon jeste hodny dr.a poradi......

nadis.h
28. led 2010

To je takový přístroj.Vypadá to jako foťák.Takže jakoby klasika prohlídka se zrcadlama a ona koukne dovnitř tím přístrojem zvětšovacím. A asi bude dělat nějaké výtěry pokaždé.No spadl mi šutroš ze srdce.

coko.joko
28. led 2010

tak jsem myselala dobre,hlavne,ze do tebe nebudou rypat ted v tehu...verim,ze sis oddychla taky by me spadl sutr ze srdce,takze ted myslet pozitivne a tfuj na toho 17.2....a je dobre,ze budpu delat stery pokazdy kontrole...

nadis.h
28. led 2010

Já z toho prostě měla debilní pocit. A je vidět že úplně tak bez rizika to není.Kdyby to bylo OK tak by mi napsala at na to klidně jdu.3x UF. 😀

A sněhu zas napadlo 10 prdelí. 😖

coko.joko
28. led 2010

no,ale je to na dobre ceste,bych se taky bala vzdyt to neni prdel,ale tenhle dopis by me taky uklidnil 😉
my tu snih nemama a kouka na me Oskar,ale je tam mrazivo 😵 😵

nadis.h
28. led 2010

Se máš.Tady byla včera tak -30..Nemohla jsi ani dýchat venku. 😲

coko.joko
28. led 2010

to vim,mluvila jsem s nasima a normalne jim zmrzlo okno a neslo otevrit 😒 a maji dva vlcaky a museli je vzit domu,protoze by asi taky umrzli chudaci.....tady je sice Oskar,ale zima tam je taky

nadis.h
28. led 2010

Fakt hnus. Pak jsem nevytáhla už paty z domu.

coko.joko
28. led 2010

Ja byla vcera na nakupu a uplne me tuhl nos... 😀 a vecer prijel domu Vrata okolo 20hod a mel primrzle sterace,takze taky mazec,ale asi ne tak jako u vas.....uz by to mohlo polevit a bejt krasne vid...to se pak clovek lip i citi

nadis.h
28. led 2010

Ty jo tak nadějně to vypadalo a ráno vylezu ven a sněhu zas až nad kotníky všude. 😝 a furt padá. At už je aspon březen.

coko.joko
28. led 2010

no to tady uz bylo tak krasne asi pred tydnem Oskar svitil a venku jsem byla jen v mikce a slunila se rikala si je to uz je pohoda a ono hovno....za 4 dny opet kosa jako prase.....no ja bych brala uz tak kveten...

meduna
autor
28. led 2010

ahoj holky,tak jsem zpět,jak bylo?dočtu postupně

meduna
autor
28. led 2010

no tady to teda dneska žije 😀 😀