IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
29. led 2010

ahojda,
ja jsem se vcera sekla ve meste a prisla jsem domu v pul jedenacty vecer...koukala jsem v hospode na hokej 😀 😀 a v noci me bylo zle a od rana litam smer WC.... 😒 😒 takze nic prijemnyho..
medu,jak ses mela ty na rajzu 😵
dadousek tu uz tu nebyla dlouho 😉

lenkacar
29. led 2010

holky ahoj ,já jsem mrtvola hotová,až mi trochu přestanou bolet svaly tak napíšu více ..jenom v kostce ,šéf je debil jak anděl ,plete si ženský s chlapama...kdybyste viděly co jsem musela tahat ty 2dny tak by vám spadla brada ..samo ,že se mi opět rozjely záda ..jsem na brufenech

coko.joko
29. led 2010

ahojda leni,to ti verim,ze toho mas dost,ale sef nema pravo vas takhle tyrat,ty muzes tahat jen 5kilo na to je zakon...zada jsou svine..na ty na trpim od mala a to me pak uz ani prasky nepomahaji 🙄 tak se drz a az budes mit klid,tak mrkni

dadous
29. led 2010

ahojda , jen se hlasím, snažím se ted co nejvíc ležet, kvuli těm nateklym noham, a pomaha to. takže vysedavaní u netu ted trochu víc omezím 😵 opatrujte se, my tady asi za chvíly zapadnem sněhem, je to na poblití, furt kyda 😝

coko.joko
29. led 2010

Ahoj dadousku,jen odpocivej to je ted potreba,at jsi v poho 😵 😵 jen sem tam na nas mrkni,at vis jak se mame my 😀 😀

dadous
29. led 2010

jen ještě hlasím, vzkaz od koblížka:
Převezli nas do nemocnice v Plzni, tak sned tu naši maličkou udrží ve mě co nejdyl, mame kontrakce. pozdravuj všechny kobylky 😵

coko.joko
29. led 2010

je dadousku,tak az budes psat koblizkovi,tak ji pozdravuj a ze ji drzime vsechny prstiky,at jeste vydrzi.......a urco nam zase napis......

dadous
29. led 2010

jasně už je to vyřízeno 😵 to maj ještě holky čas 😕

coko.joko
29. led 2010

to maj teda a tak doufam,ze vydrzi holky co nejdele.....ted nevim kolikaty je tt.......

dadous
29. led 2010

😀 taky jsem musela zalistovat 😀 29tt, to je ještě moc brzo, ale tak chvilku si poležej v nemocnici, tam na ně daj pozor 😵

coko.joko
29. led 2010

taky jsem listovala,ale nenasla 😉 tak to je opravdu brzo,tak at vydrzi...a co ty prosim te,nepomaha ani to magnezko na ty nozky

meduna
autor
29. led 2010

ahoj holky,tak to je mazec s Koblížkovnama 😕 nojo,poleží si,bude to dlouhé ale pro miminko vše 😉 Dadoušku ty oteklino,tak to musíš mít nožky hore,ale žádný prasečinky jo 😵
Leni,s taháním věcí to je všude,normálně na to serou co se může a nemůže.Vozík s věcma co taháme v hotelu,to je taky maso.Dneska jsem byla poslední den

dadous
29. led 2010

ne ted mi fakt pomaha bejt bez ponožek a nohy mam furt nahoře a už mi jsou vidět i kotníky 😀

coko.joko
29. led 2010

dadousku,tak super,jen tak dal,at to pomaha mit nozky hore 😵
medu,tak posledni den,to chce oslavit ne?Ze mas pokoj od te pakarny....

dadous
29. led 2010

ahoj medu, no jo tak konečeně maš pakarnu za sebou 😅 tak ja zas mizím, zejtra mrknu, dadouš je celej den v praci tak tady bude volno 😵 😵 tak papa

meduna
autor
29. led 2010

ahoj Coko a opuchlej Dadoušku s kotníkama 😀 no pokoj mám,ale co bude dál????

coko.joko
29. led 2010

medu,das ted pauzu budes na pracaku a podle Romotaty jestli najde praci a kde hlavne,tak budes hledat taky 😉

meduna
autor
29. led 2010

no,aby našel hlavně ☹

coko.joko
29. led 2010

no,ja myslim,ze najde 😉

meduna
autor
29. led 2010

jdeme dokoukat poslední díl sanitky-konečně 😠 včera umřel v dílu bartoška,tak to tady bylo slzavé údolí 😢 😢 😢 oba jsme békali 😀 😀 😀

coko.joko
29. led 2010

jo,jo koukej te me se ted sekl net,takze ho taky vypinam a jdu k telce.... 😵

lenkacar
29. led 2010

medu já si byla dneska pro výpověd a v pondělí klušu na pracák 😉 ,je mi trochu lépe 😉

meduna
autor
30. led 2010

hojda holky kobylovniční 🙂
Leni,já už byla na pracáku,tady musíš ještě než končíš,jinak dostaneš zastavení peněz 😖 Tam jsem dostala papírů na vyplnění,přesněji tři prdele papírů,tak to Romotáta vyplnil,dalo by to na tlustější románek a poslal to tam a už to tu mám zpět,ješttě mi tam schází zápočťák z firmy,kde jsem rabotala teď,hlavně že říkala baba ve firmě-my to pošlem,no neposlala,tak tam v po jedu ať mi to navalí a zavezu to osobně na pracák,jinak jim to bude zase vše další měsíc trvat

coko.joko
30. led 2010

medu,to je vsude stejny...vim jak tu Vrata semnou lital kvuli financaku,taky spoutu papiru a kdyz jim to das,tak to se jim nelibi a to je spatny a porad dokola...takze v klidu....nam tu pres noc napadl snih,ale ted to taje a sviti Oskar ja varim a uz se tesim odpolko pujdem ven at jsem na vzduchu 😀

meduna
autor
30. led 2010

ahoj Coko 😉 taky vypadneme někam ven,asi pojedeme do takové obory,jsou tam divočáci,tak vezmeme něco k žrádlu a dáme jim.Tady taky napadalo a je oskar ale v noci má být mínus 13 😕 no a přes den to bude tát 😒

meduna
autor
30. led 2010

co vaříš?

coko.joko
30. led 2010

Uz mam hotovo,jsem delala cockovku a kasi s rybkou 😵 nebavi me porad neco vymyslet....je to uz na palici 😵 je tady mame taky oboru a jsou tam zviratka,ale ted v zime to je zavreny,tak tam nemuzeme ☹ jinak v lete,taky chodime krmit...a pak tu mame jeste zvireci skolku je to v lese a tam je tolik zviratek,ze ty deti jsou uplne hotovy a ja taky 😀 😀

meduna
autor
30. led 2010

tak bacha na tu čočkovku jo 😎 to bude mít i Cokotáta pohyby 😀 😀 😀

coko.joko
30. led 2010

medu,to uz ma od mala ty pohyby 😀 😀 😀 ted lezi na gauci a ja cekam,az vyleze a pujdem ven 😵 😵

meduna
autor
30. led 2010

je tam zima jak v pr...i,jsme teď přišli 😝