IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
1. únor 2010

třeba Femme,Light Blue,The One

meduna
autor
1. únor 2010

Coko,ten letní je pěknej,ten miluju

meduna
autor
1. únor 2010

tak napiš jak se to jmenuje

lenkacar
1. únor 2010

hm????????????medu ty jsi znalec já čumim ,ted mi volala šéfka ,že ten papír co po ní chci tak že ho tam posílat nebude na mzdovku ,no to bude ještě hokej ,zápočták nemám ..

meduna
autor
1. únor 2010

no ,ale bez zápočťáku jsi v řiti

coko.joko
1. únor 2010

medu to mas pravdu ja ho mam taky a je krasny.....si pamatuji v leto to davali jako vzorek v Cedoku... 😀 😀
holky na chvilku se loucim pustim sem cokotatu a mrknu okolo pul devaty,snad tu jeste nekdo bude 😉

meduna
autor
1. únor 2010

ale oni jsou povinni ti ho dát.
jsem tak dneska koukala na ty moje ožraný ruce,tak už jen pro to si nenajdu práci 🙄 🙄

dadous
1. únor 2010

coko tak ja četla pindu a taky jsem myslela že holku 😀 😀 jinak teda hlavičku ma krasnou 😵

nadis.h
1. únor 2010

Leni a oni Ti nechtějí zápočťák vydat jo? Oni Ti dyžtak na pracáku pomůžou.Mají tam vše.Právníky a tzv pracovní inspektory.

meduna
autor
1. únor 2010

ahoj Dadoušku,tak jak už to Dadouš má hotový?

lenkacar
1. únor 2010

já si tady natíram opary francovkou naloženou v ní aloe ..je to maličko lepší ,že už to nenatejká..no medu u nás neni nic v poho ..já jdu na pracák znova 5.2 a pak 8.2. se z toho picnu

meduna
autor
1. únor 2010

Nadi a jak ty,vše ok

meduna
autor
1. únor 2010

tak toho 8 to máme stejný,to jdu taky a pak ještě 10 😝

lenkacar
1. únor 2010

koukám že mám femme

nadis.h
1. únor 2010

Medunko až moc v poho.Mám takové nějaké mrtvé období.

dadous
1. únor 2010

medu dneska obrousil a zejtra natře, takže ve středu bych to teoreticky měla mít hotovy 😅 ale víš jak 😀 na opar je dobra zubní pasta 😵

meduna
autor
1. únor 2010

mě docela zabere na opar,taková ta malá sračka-zázračný kelímek 😕 z Oriflame,nebo prostě normální mast na opary.Já to jeden rok měla tak hodně,že jsem musela žrát nějaký léky na opary,jinak mi řekla,že můžu ochrnout,měla jsem je měsíc co měsíc před MS,rypák,tlama,stehna,pak u kávové ďurky taky,to bylo něco

nadis.h
1. únor 2010

Holky jdu dodělat tu véču a vypínám už PC.

Hezký večer! 🙂

meduna
autor
1. únor 2010

tak Femme,je pěkná ale silná jak sviňa

lenkacar
1. únor 2010

medu ty volís tak to já jenom na rtech v nose a kolem nosu,ale stehna a jiné dirky jsou ušetřeny ,bože to je hnus ..taková zubní pasta v kakalovým ,no nevim.. 😕

meduna
autor
1. únor 2010

Nadi,buď ráda,ještě budeš mít hodně živé období 😀

dadous
1. únor 2010

nee pastu jen na tlamu 😀 😀

lenkacar
1. únor 2010

to je teda ,jsem se foukla trošku a cítim to furt ,jako mexx na sebe naleju a prd za chvíli

dadous
1. únor 2010

no leni , ale to musíš taky mezi lidi aby tě mohli očuchavat 😀

meduna
autor
1. únor 2010

no tak to taky teda nevím s tou zubní pastou u dvojky 😀 😀 no je to mazec,to ti mě bolí celá noha a necejtim kůži,když ho náhodou TAM v okolí kávovky mám a proto jsem musela žrát ty léky,říkala,že to neni prdel,že je napadená nerv bo co ☹

meduna
autor
1. únor 2010

to dej jen trochu,ta Femme je taková hodně silná,má červené víčko viď.tyhle drahý voňavky držej celej den

lenkacar
1. únor 2010

no fakt je pěkná ,ale původně jsem asi chtěla něco malinko jiného ..no jo ale nevim co .. 😕 😔 ,ta pipka na mallorce řekla jenom,,no dolce mám ne?,,jako bych to jako měla vědět ..takže původně jsem chtěla maličko něco jiného ..hm tak jindy

meduna
autor
1. únor 2010

a co jsi chtěla teda vlastně

lenkacar
1. únor 2010

gabanu jo ,ale nějakou asi jinou ..když nevim jak se to má jmenovat .. 😔

lenkacar
1. únor 2010

podle čmuchu se mi to zdá jiné než co jsem chtěla víš?!