IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
2. únor 2010

coko, to ještě nevím, ted mi ještě příjde nemocenska 😅 zaleží na pruměru, ale počítam že to bude dělat tak o dva litry mín než je neschopenka, ted beru 12 000 takže počítam s desítkou 😕 a porodny ted asi nevyběhaš to až po narození cokomimi, ale vlastně papír si asi vyzvednout mužeš a pak to stejně asi pošleš 😅

meduna
autor
2. únor 2010

Coko můžu se zeptat sousedky jak to dělala,porodila tady a pak si jela do Čech pro porodný

meduna
autor
2. únor 2010

Dadoušku desítka jde ne

meduna
autor
2. únor 2010

jo bacha peču jo,tak jsem na to zvědavá co z toho bude 😕

dadous
2. únor 2010

ahoj medu, co jako dělaš celej den že se ani neukažeš 😅

meduna
autor
2. únor 2010

no já byla u tý mojí co jí uklízím praxi,tak jsem jí dneska uklízela bejvák a ve čtvrtek jí jdu ještě žehlit

dadous
2. únor 2010

😀 medu s desítkou počítam ja, ale uvidíme jaka bude realita 😀 co pečeš?

meduna
autor
2. únor 2010

jsem se musela smát,jak Lenka napsala:nedopečený děti 😀 ale ,peču bábovku ze šlehačky 😕

dadous
2. únor 2010

jo ta bude dobra 😵 hned jsem tu , musím vypravit dadouše do prace 😅

coko.joko
2. únor 2010

ahoj medu,to vis cokotata se smal 😀 ty mas sousedku cesku to je super...taky bych tu brala sousedku cesku..tak se ji schvalne zeptej a i na tu materskou jestli bere z CR 😵
dad,to ja vim,ale musim to osefovat,protoze to bude asi u nas trochu vetsi problem,ale mam na to pry narok,tak jim to tam nenecham 😀 😀

meduna
autor
2. únor 2010

ahoj Coko,jo optám se jí.nevím jestli bere mateřskou z Čech,ale porodný měla to vím jistě a má dvě děti a obě narozený tady.No je jich tady víc těch češek,ale nějak se s nikým neslejzám.S jednou jen občas,když venčíme 😀 to jsem ani nevěděla,že je češka,no ona je tady narozená,její máma je češka,tak ta Laila,mluví už docela srandovně česky.
Jo Dadoušku,pěkně ho vyprav,dej mu pusinku a nezapoměň na svačinku 😵

coko.joko
2. únor 2010

medu ty mas teda kseftiky,nechces prijet i ke me...zehleni nesnasim,vytirani,luxovani taky ne.... 😀 😀 😀
a peces jo?tak to jsem zvedava,ale verim,ze to zvladnes.....jsi trochu ulitla na ty babovky vid.... 😀 😀

coko.joko
2. únor 2010

medu to jsi zlato....jsem na to zvedava....no to se mas tady tech cechu moc neni....je tu,ale samej polak,rus,turek,cernoch......mazec...
dad tak mas pc pro sebe dnes to je super...
holky nemate nektera FCB.....

meduna
autor
2. únor 2010

no ani ne,ale nějak je to nejrychlejší z toho pečení a žádná práce 😀 😀 no právě,že moc kšeftíků nemám,jen tuhle babu,ale ta je zlatá,k vánocům mi vždycky dá dárků tři prdele,doma u ní se nenadřu,maj tam čisto.ale tady jsem musela dnes uklízet,Romotáta chtěl skamarádit buzeranta morče s nebuzerantem 😖 😖 😖 v kleci to jen lítalo,musel si nasadit rukavice a vytáhnout nebuzeranta,jinak by buzeranta zabil a já neměla daleko k tomu,zabít Romotátu 😠 😠 😠 piliny až na okně,to bylo jak uragán v kleci 😀 tak to uklidil,ale nebylo to podle mých představ,nebo mích?nevím i

meduna
autor
2. únor 2010

Coko,tady taky,rusáků snad nejvíc,poláci,turci a čokoládky a na pískovištích seděj tlupy-černý dítě,bílá máma

coko.joko
2. únor 2010

medu buzerant krecek to snad ne.....ale musela bejt sranda 😀 😀 se nediv,kdyz jsi zvykla uklizet uplne ukazkove a romotata proste asi jako kazdy chlap 😉
jo tady delala jedna holka v rodine a mela se taky super...3 do roka litala s nima na dovcu,spoustu veci mela na sebe a prachy jako blazen....

coko.joko
2. únor 2010

no tady taky a jeste japonci to je sileny ty fotaky na krku a foti kazdou kravinu to se vzdy smeju

dadous
2. únor 2010

tak už je odjetej, vas musím dočíst 😠

meduna
autor
2. únor 2010

no tak to já nemám,ale i tak jsem za to ráda,lepší něco než nic 😉 jo a asiaty nenávidím,po tom co jsem uklízela v hotelu,neskutečný dobytci 😠 no sranda to byla,jak to tady lítalo vzduchem ty jejich korky a piliny 😀

dadous
2. únor 2010

coko na to porodny si vyzvedneš papír ale stejně sem pak budete asi muset s rodnym listem dítěte a tu mateřskou, dr mi dala papír tam jsem vyplnila kam to chci posílat a odevzdala do prace

coko.joko
2. únor 2010

medu,ja tuhle mencinu taky nemam rada.....serou me,ale nevic me muze nastvat,kdyz jdu po ulici a tam zahalena zenska a jen ji koukaji oci,to proste nepochopim...... 😀
dadousku,to je dobre,ze jsi sama.....
holky mam hlad a nevim co snist

meduna
autor
2. únor 2010

Dadoušku,měl Karel pubertu?jako,mi připadá,že Fufina nějak blbne 😕 včera se mi tady vychcala,jako by zapoměla,že se chčije venku 😠 zuby už nemá 😀

dadous
2. únor 2010

ja dneska dělala gulaš a od včera tam je perník tak si dam s kavičkou 😅

meduna
autor
2. únor 2010

no tady taky choděj,se to sem jaksi nehodí 🙄 nebo ty turkyně s těma šátkama 😀

meduna
autor
2. únor 2010

hele moje sousedka je italka,ten její rumun,tam jsou bitky jak svině

coko.joko
2. únor 2010

dad,no to je ale prave ta otazka,protoze ty si tam pracovala,ale ja uz 9 let nepracuji a platim si jen zdravotni pojistovnu v CR,takze si myslim,ze me poslou nekam.... 😵 a porodny to si pry musime nechat pak prelozit rodny list a zadat i v Brne o rodny list ditete......a bude vlastne mit dve narodnosti...

dadous
2. únor 2010

medu karel ma pubertu neustale, a obzvlašt ted je ja všude sněhu tři prdele, tak přece nebude srat venku a hodí to vždycky doma 😠 ale víš co fufa muže bejt i trošku nastydla

coko.joko
2. únor 2010

no to me povidej.....pod nama Indi,nad nama Cernosi vedle ruska a z druhe strany polaci 😀 😀 a jinak v tom baraku bydli 20 rodin a z toho jsou jen 2 cistokrevni nemci 😀 jinak vse namichany

coko.joko
2. únor 2010

dad...Karel je pes jestli to chapu dobre 😉
ja jsem dnes nevarila a zitra udelam kure na paprice s knedlickem,tak jsem zvedava jak to dopadne....premiera 😀 😀

meduna
autor
2. únor 2010

no Dadoušku,dneska ráno byl pokládek u dveří 😠 😠 😠 a pěkně řídkej,tak jsem měla dobrej rozjezd ráno,kýbl až v krku a panička si hajala a hrozně dělala jako ,že nic 🙄 🙄
Coko,u nás jsou taky čistokrevný jen dvě rodiny a zbylejch 6 ,my,pak ta italka s rumunem,rumunka,rusáci dvoje a egypťan