IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
2. únor 2010

ne to se rika,ze po cernym rostou jeste vic a ja co jsem tady,tak porad cerny,ale ted me nejede,tak beru ceskou znacku 😀 😀 😀
si myslim,ze ted popiji kavicku s Romotatou a k tomu babovku a pak nam pisne jaka byla.....

coko.joko
2. únor 2010

normalne me hrablo a ja jsem zacla delat to kure na paprice a zitra jen udelam knedlik a je to hotovy,jsem prdla ja v pul sedme varim.....misto toho,abych si sla treba lehnout k telce 😀 😀

dadous
2. únor 2010

to jo slyším to mlaskaní až sem 😀 no ja se pujdu mrknout na ulici, včera měli zatah na kůlnu, tak at vím jak se to vyvíjí 😅

coko.joko
2. únor 2010

jo,utikej ja se budu divat zitra rano k snidani 😀 😀

dadous
2. únor 2010

no jo bylo to napínavy 😅
tak medu, co ta babovka? 😅

coko.joko
2. únor 2010

dad,to verim,ze to je napinave,ja jsem dovarila,tak to dam k oknu,at to vychladne a pujdu dat sprsku 😉

dadous
2. únor 2010

to seš šikula, zejtra nemusíš vařit 😵 ja budu dělat holanďaky s brkaší 😉

coko.joko
2. únor 2010

dad me to nejak chytlo to vareni a porad vymyslim nove a nove veci a hlavne se ucim 😀 a nevarim porad dokola ty klasiky.....a holandaky jsem nemela ani nepamatuji,tak taky vyzkousim 😀 😀

dadous
2. únor 2010

ja je pravě už taky dlouho neměla a minule je dělali kluci v akci, tak jsem na ně dostala chut 😵 no to jo , jen se uč, pak si budete s prckem vyvařovat 😅

coko.joko
2. únor 2010

no,ja mam jednu velkou vyhodu a to,ze ten muj cokotata sni uplne vsechno i kdyz se to nepovede a porad me rika jak je to dobry se nekdy musim smat 😉 jo ty jsi jak moje mama,ta taky kdyz sni mluvim,tak me hlasi,koukala jsem na Babicu a nebo kluci v akci a varili to a to a ja to budu zkouset,pak ti povim a zkusis to taky 😀 😀 😀
tak kde je ta medunka 😕 😕

dadous
2. únor 2010

ježiš to už začinam mluvit jako babička 😕 je to se mnou už špatny 😀

coko.joko
2. únor 2010

to nejsi..ja taky rada sleduji takove porady,tady bezi porad od rana do vecera....jsem musela omejt nadobi a jsem uplne hotova...ja nevim,kdyz varim,proc toho mam tolik spinaveho 😀 😀

dadous
2. únor 2010

takhle vařej většinou chlapi 😀 ušpiněj dvakrat tolik nadobí než ženska 😀 😀

coko.joko
2. únor 2010

no,ze bych byla muz 😀 no ja jsem videla jen tatu a ten prave nema zadny bordel okolo sebe 😵 ale ja mam vzdycky spoustu varecek,lzic,talirku atd......sranda,kolikrat si rikam,ze me ani kuchyn nestaci 😀 😀

dadous
2. únor 2010

ježiš to ne tak jsem to nemyslela, ale ja třeba u vaření meju nadobí pruběžně,ale dadouš ne, ten zasere tolik nadobí a ja to pak musím mejt nejednou 😝

meduna
autor
2. únor 2010

holky,měla jsem návštěvu,šla okolo jedna z práce a zavolala,že se staví,ještě že jsem měla tu suchou bábovku 😀 ta určitě vypije doma tak tři litry vody najednou

dadous
2. únor 2010

tak ja zas mizím na ordinaci 😅 to je hruza , ty serialy 😀

meduna
autor
2. únor 2010

to jo ach ty seriály mě zabijou 😉

coko.joko
2. únor 2010

no prave rikam jako chlap jsem.....ty jsi jak muj tata a ja jak dadous.... 😀 😀 😀 proste si rikam pak to umeju najednout a kdyz to pak vidim tak se hrozim...... 😀
aaaaaaa je tu uz medu.....a mela babovku a dokonce ji dala ochutnat i spolupracovnici 😀

meduna
autor
2. únor 2010

jo jim chutnala,no ale já moc dobře vím,že je jak troud suchá 😀 😀 😀 no Romotáta je vděčnej strávník a ještě mi ji bude pochvalovat jak ho znám a zapije si ji kakajíčkem no 😀

dadous
2. únor 2010

no to jsem přesně věděla že odejdu a meduš příjde 😖

meduna
autor
2. únor 2010

coko mám zapálené tváře jako kráva,seď doma s němkou a mluv 😀 😀 😀

meduna
autor
2. únor 2010

jo a popíjim si vínečko 😵

coko.joko
2. únor 2010

medu ty blaho to ja bych nezvladla vetsi konverzaci s nemkou ani s nemcem..se vzdy blbe smeju a je konec..a nebo to odsouhlasim a porad rikam jen OK...hm.......OK.....sranda.....semnou..a to mam jit sama 16.2 k dr.to jsem zvedava co tam budu placat......
ten muj je taky super stravnik....
dad,prd na ordinaci tu zkouknes zitra na netu,ale nas uz ne 😀

meduna
autor
2. únor 2010

Coko,no vystačíš si u něho jen s hm,hm,a ok,víc nepotřebuješ 😀

coko.joko
2. únor 2010

Tak jste vseci na serialu,tak ja jdu smer vana a utrit tu haldu co tu mam...... 😵 😵

dadous
2. únor 2010

teda medu a ja tu suším hubu 😢

meduna
autor
2. únor 2010

no,to ti teda nezávidím 😀 😀 😀

meduna
autor
2. únor 2010

ale zase ti nebude špatně a mě jo 😀

dadous
2. únor 2010

to ne ja bych si dala jen malou skleničku, na chut 😅