IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
3. únor 2010

ne cibuli ne 😵

meduna
autor
3. únor 2010

holky loučím se pro dnešek,jdu něco udělat a pak na telku,mám zoufalky dneska 😵 Jo koupila jsem si balon na cvičení a sezení,ale nemůžu si ho nafoukat 😀 😀 😀 máme tři pumpičky a ani jedna nepasuje 😀 😀 tak musim čekat do zítra,než Roman přinese od starejch 😝

dadous
3. únor 2010

to je možny že to ma z konzervy, tak ji ted nedavej a uvidíš jestli jí to přejde 😵 my jsme balon nafukovaly hubou 😅

lenkacar
4. únor 2010

čus boženy ..zde ani hnát?

meduna
autor
4. únor 2010

ahoj holky,no mrtvo,mrtvo je tady teda 🙄 🙄 🙄 tak Dadoušku,dnes nebude konzerva,má holčička,furt ty její srágory a zase se mi vysrala v ložnici na podlahu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 hlavně,že jsem ještě jak kretének kolem půl 12 s ní šla a nic,jen si počuchala a hrozně chtěla domu,no asi si to šetřila na podlahu 😝 Tak dneska udělám to co jsi dělala ty,kuna jak se to jmenuje???jo holanďák myslím 😅 Byli jsme v bazenu,tak jsem krapet rozhejbala hrb,ještě se dokopat a chodit furt

dadous
4. únor 2010

ahoj, taky bych chodila do bazenu, ale nejblíž je tady v trutnově a dojíždět se mi nechce 😝 jinak močak už byl v pořadku, poprve byl 4,5cm, minule 3,5 a dneska 1,5cm, ale stejně si nas pozval za tři tydny radši znova 😵 dokonce jsem mu řekla at se mrkne mezi nohy, no a co myslíte? zase neukazal 😠

meduna
autor
4. únor 2010

jejda takovej mačáčíček 1,5cm,si to představ,jak je to mimiško malilinkatý 😵 😵 stejně je to dokonylost,že se to tak v tom těle udělá 🙂 🙂 no,ale takhle,že nás napíná 😠 😠

dadous
4. únor 2010

😀 no jo, tak třeba ještě za ty tři tejdny se ukaže 😅

meduna
autor
4. únor 2010

no koukám,jak mi to dnes jde,tak určitě ne mačáčíček ale močáčíček

meduna
autor
4. únor 2010

dokonylost to asi taky nebude ,že? 😀 😀

meduna
autor
4. únor 2010

no vyřiď mu,že už se pro mě za mě ,může dělat za tajňáka do konce,to už vydržím 😉 😉

dadous
4. únor 2010

😀 von to už ví, ja mu to furt říkam 😀

dadous
4. únor 2010

ted jsem objednavala plíny, osušky a deku a zas je litr v prdeli 😠

dadous
4. únor 2010

už matlaš holanďaky?

meduna
autor
4. únor 2010

no tak to je brutus,tolik peněz.Mě je už ze slova peníze zle od žaludku.auto,prej asi 80Eur,Fufina taky,zase očkování,tak ti nevím,asi se půjdu zhoupnout na stromek někam 😝

meduna
autor
4. únor 2010

no ještě ne 😕 😕 tak to vidím na zítra,protože to se musí opejkat a hned žrát ne?

dadous
4. únor 2010

no to mi povídej, u nas to vypada tak že kočar se koupí až z porodnyho 😝

meduna
autor
4. únor 2010

jsem chtěla,ale teď jsem vysávala a vytírala,protože jsem byla s prasutou na prochajdě a potkala jinýho pesa a to bylo něco,takže jsem se vracela s černým psem

dadous
4. únor 2010

ne , klidně je mužeš ohřat v mikině 😅

meduna
autor
4. únor 2010

mikina nám bouchla 😕

meduna
autor
4. únor 2010

tak nemůžu 😀 😀

dadous
4. únor 2010

no tak v troubě 😅

meduna
autor
4. únor 2010

a kolik stojí ten kočárek

meduna
autor
4. únor 2010

ajo,ty jsi chytrá,to mě nenapadlo 😎 😎 😎 tu mám 😀 😀 😀

dadous
4. únor 2010

8000, ale ja už na to dlabu, tak se hold pujde na prochazku o trochu dyl 😖 ted musíme hlavně koupit autosedačku a kočar počka 😵

meduna
autor
4. únor 2010

sousedka taky nemá ještě kočár a ta malá se narodila 25 prosince

meduna
autor
4. únor 2010

ale co mě trochu nerví,je ten trojobal 😝

dadous
4. únor 2010

no vidíš , tak nemam kam spěchat 😵

meduna
autor
4. únor 2010

tak 8OOOje hrůza ale nějak se mi zdá,že to ještě jde

meduna
autor
4. únor 2010

hele počkej až ti skončí těch 6neděl po porodu,stejně by ti akorát každej strkal rypák do kočáru a ještě by jsi mohla znepříčetnět 😀