IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
7. únor 2010

Jojo do 19i. 😝 Ale zítra a úterek volníčko. 😵

coko.joko
7. únor 2010

aspon ti to utika a nenudis se doma...... 😉 a jak dlouho chces jeste pracovat....do porodu 😀

nadis.h
7. únor 2010

Kdepáááák. Pokud šéfová odsouhlasí tak do konce února jen a když ne tak jsme domluvené na konci zkušebky že odejdu.Tj 19 března.Pěkně si to nadělím k narozkám to nic nedělání.Mám je 20.3. 😀

coko.joko
7. únor 2010

No a pak budes odpocivat pekne.....ty jsi taky breznova ja taky.... 😀 😀

nadis.h
7. únor 2010

Kdy máš Ty? 🙂 Tady se bude slavit o sto péro v březnu.Dadoušek má termín an mé narozky. 😵

coko.joko
7. únor 2010

ja jsem na zacatku 6.3.....teda to budem slavit..... 😀 😀 si nakoupim dzusy.........

nadis.h
7. únor 2010

😀 😀 to jo. To pak strávíme zbytek oslavy na malé. 😀

coko.joko
7. únor 2010

no tam jsem stejne porad,takze jestli pujdu vickrat tak to uz je fuk..... 😀

meduna
autor
7. únor 2010

hojda kobylenky,Nadi si to umím živě představit ten bordel tam,jsou to prasata,na vrch huj a vespod fuj 😀 jsem byla venku,dneska je pěkně,konečně vylezl puchejř taky 🙂 U Lenky se asi po včerejšku vyspává 😵

meduna
autor
7. únor 2010

coko na cviky juknu,ale s balonem tam nejsou

meduna
autor
7. únor 2010

jo k obědu jsem si dala zelňačku a teda....... 😲 😲

coko.joko
7. únor 2010

medu cus,
ja uklizim a uz me to nebavi...dopolko varit,pak uklid a jsem uplne hotova,ale musim neco porad delat,protoze bych se zblaznila nudou....tady je dnes pod mrakem,ale venku je teplo 😵

meduna
autor
7. únor 2010

taky bych měla krapet uklidit,ale ten nechtíč je větší 😠

meduna
autor
7. únor 2010

Romotáta šel do kina s holkou,mě se nechtělo,že jako budu uklízet,no a zatím furt nic

coko.joko
7. únor 2010

medu jsou tam s balonem jsem na to koukala nebo se mrknu jeste na pc na jine cviky a nebo ti vyfotim v knizce a poslu na maila....ale cvic je to fakt super...dneska jsem se zase povalovala a krupalo me tam o sto sest...medu me se taky nechce nic delat,ale ja se takkkkkkkkk nudim...mam chut na sladky a doma nic ani to vejce blby abych si neco upekla 😀 😀 😀 jo zelnacku teda tu jsem nikdy nezkousela,ale mohla bych udelat k obedu....

meduna
autor
7. únor 2010

já ji miluju,to je moje poblívka,ale co ta semnou poslední dobou dělá,to mi hlava nebere

meduna
autor
7. únor 2010

já si najdu cviky,díky.No a Cokotáta neni doma?

meduna
autor
7. únor 2010

tak koukám,jméno je už vybraný bude to Cokolenny

meduna
autor
7. únor 2010

jako ten zpěvák 😵

nadis.h
7. únor 2010

Medu fakt se Ti klaním až jsem si rozbila hlavu o podlahu!!! 😀 😀
slovo nechutný je slabý dovar. 😝

coko.joko
7. únor 2010

medu cokotata je na zimaku maji zapas a ja nemuzu jit,takze smrdim doma a musim porad neco delat...jo,jo Lenny asi vyhraje..cokotata si to porad moc preje,tak mu to splnime..... 😀 😀 no ja mam taky rada zelnacku musim juknout na recept do PC jak se dela....

meduna
autor
7. únor 2010

coko já ji dělám tak,že osmažím uzené nakrájené na kostičky,pak přidám mouku trochu to taky osmahnu a sladkou papriku,pak zaleju vodou,dám bob.list a nové koření a krapek podravky,jo a brambory na kostičky,to vše vařím a když jsou brambory skoro hotové,přidám zelí a chvilku povařím,jo ještě dávám libeček,no a pak to dochutím,sůl,někdy dím i feferonku a přidám masox a někdy ji dělám na bílo,to nedám tu sladkou papriku,ale nakonec tam naleju kys.smetanu

meduna
autor
7. únor 2010

Nadi,já jsem ráda,že tam už nejsem,díky práci v hotelu jsem si udělala hodně hnusný obrázek o lidech 😝

coko.joko
7. únor 2010

tak ja vyzkousim podle tebe zelnacku a az ji dam cokotatovi na talir,tak reknu to je podle medunky 😵 😵 jo, zpevak Lenny Krewitz,ale to je jeho umelecky jmeno 😀 no ja bych chtela Daniela,ale to neprojde,bylo me recino,ze kdyz teda tak se bude jemnovat Lenny Daniel H......ale to nechci 😀

meduna
autor
7. únor 2010

Daniel a David,krásná jména

meduna
autor
7. únor 2010

Lenny,je taky pěkný 😵

meduna
autor
7. únor 2010

no hlavně,aby mě pak Cokotáta neproklel,kdyby měl taky pochody ve střevech jako já 😀

coko.joko
7. únor 2010

jo me se taky libi Lenny,ale v Cr to jsou uz ted keci...co to je za jmeno a proc tohle a porad to poslouchame....neboj on ma pochody porad,takze v poho..........ted hrajou Zagorku na impulsu,tak se musim smat....romotata a cokotata by si asi notovali spolu 😀 😀

meduna
autor
7. únor 2010

no to si piš,nám tady zněl dnes bytem Víťa Vávra 😀 😀 😀

meduna
autor
7. únor 2010

na lidi se můžeš víš co 😎 to je tvoje a Cokotáty rozhodnutí 😉