IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
8. únor 2010

si představ že by se všechny tři chytli 😅 tý jo to by bylo dětí 😀

verdule
8. únor 2010

Už se ani nestresuju, jestli to má vyjít, tak to vyjde, jestli ne, tak někdy určitě. 😉 Nemůžu jen ležet a čekat, tak si hraju s Maťulou, vařím, peru, uklízím. Předtím jsem jen ležela a taky to nedopadlo, nemyslím, že je to to nejlepší 🙂 . Tak vám už se to takhle krátí, tak to je paráda 😀 .

verdule
8. únor 2010

Ahojda coko, a vám to vyšlo na první pokus?

verdule
8. únor 2010

Toho se obávali, já teda taky, to bychom měli doma slušnoumateřskou školku. 😀

dadous
8. únor 2010

to je dobře že se nestresuješ 😵

coko.joko
8. únor 2010

verdy,nene....ja jsem to dvakrat postoupila v Brne a na nic,pak jsem si nasla jiny Car a to se nejdriv nepovedlo a hned jsem sla na laparku a z mrazacku se nam to povedlo uplne na posledni pokus,uz zadny nemame,dali me dve a to jedno umrelo a druhy se chytlo......ja jsme odpocivala jen dva dny a pak jsem pomalu fungovala

verdule
8. únor 2010

Tak jsi to taky neměla jednoduché, coko, ale hlavně, že se to podařilo 😉 .

nadis.h
8. únor 2010

Ahojky, 😉

Já před chvilkou vylezla z pelechu.

Trojčata čeká jedna holčina z diskuze jiné kam chodím. Dávali jí 3 embrya po 2 dnech kultivace jen s tím, že trojčata to určitě nebudou a prd. 😅 A to už jednoho klučíka doma má.

verdule
8. únor 2010

Já měla odsátých 24 vajíček a z toho se podařili 19 oplodnit, tak máme z čeho čerpat 🙂 .

verdule
8. únor 2010

Čaute nadis 🙂 , tak to musí být dobrý šrumec, až se všichni tře narodí 😀 .

dadous
8. únor 2010

ty jo tak to jste měli pěknou urodičku 😅

coko.joko
8. únor 2010

verdi,teda to je urodicka super.....to ja poprve mela jen 16 vajuch z toho 7 dobrych a nakonec zadny mrazak,po druhy to same a ted 11 vajuch z toho jen 4 dobry...takze jsem to mela taky na prd 😵
ahoj nadis.......ty se teda mas tak dlouho spinkat

verdule
8. únor 2010

To teda jo 😀 . Tak alespoň to jedno by se z toho kvanta mohlo chytit... 😵 .

coko.joko
8. únor 2010

verdi,neboj chytne 😉

verdule
8. únor 2010

Kdyby to teď nevyšlo, dáme si asi chvilku oddych, je to náročné na hlavičku, ale ještě jedenáct vajíček máme zamražených, tak to by v tom byl čert, aby o nevyšlo 😉 .

dadous
8. únor 2010

no už je unor, tak by jsme tu potřebovaly nějakou novou těhulku 😅

verdule
8. únor 2010

Budeme se snažit 😀 .

coko.joko
8. únor 2010

presne tak verdi at tu je nekdo novej uz....porad tu prudime jen my.. 😀 😀

verdule
8. únor 2010

Vždyť to je dobře, ale až porodíte, tak nevím, nevím 😀 😀 😀 , kdo tady bude tak často a dlouho, vy budete mít jiné starosti... 😅 .

coko.joko
8. únor 2010

verdi ja myslim,ze si to zaridime a budeme tady porad.....preci musime delat podporu ostatnim,ktery jsou na rade 😵

verdule
8. únor 2010

to jsem chtěla slyšet, coko 😀 , že mě tady nenecháte samotinkou. 😵

coko.joko
8. únor 2010

ja teda ne jsem tu jak doma 😀 😀 proste zavislak jako prase...rano vstavam a hned poustim PC a koukam na MK.....ten muj kdyz sedi u PC,tak jsem nervni a porad chodim okolo a cekam,az vstane a hned jedu. 😀 😀 😀 je ty mas novou fotecku?

dadous
8. únor 2010

taky jsem zavislak 😅 ted jsem se nadlabla zbytku z víkendu a coko, v troubě se klepou poslední dva kousky kolače 😅 ale necham je dadoušovi 😉

verdule
8. únor 2010

tak to je dobře 🙂 . Jakou, tu s Matýskem?

coko.joko
8. únor 2010

dad,to ja si jeste pockam,az prijde ten muj cokotata,tak jedem taky na papku....uz se tesim......je jeste mate buchticku,teda......ja premyslim,ze udelam buchtu podle leni tu stou drobenkou.....

verdule
8. únor 2010

Já udělala v sobotu kotel svíčkové, že v neděli a dneska nebudu vařit a teď jsem se taky nadlábla, asi prasknu, ale já ji prostě miliju 😎

dadous
8. únor 2010

no jo svíci bych si taky dala 😅
coko tu chci zkusit na víkend

dadous
8. únor 2010

tak ja se jdu nachystat a vyrazím k našim 😨 takovej kus 😝 ale odpo jsem tu jak na koni 😵

coko.joko
8. únor 2010

je svici tu ja mam rad a jak moje cesta je vzdy kdyz jedem smer CR,tak nejdriv smazak,hranolky a pak svici........mnamka......
dad opatrne jak to mas daleko 😀 😀
ja se jdu umejt tu skeblicku nebo se nedokopu 😵

verdule
8. únor 2010

Smažáka toho taky miluju 😵 . Tak holky vyražte, k rodičům, na vlasy, já jdu vypustit psa a písneme si odpolko, pa. 🙂