IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
10. únor 2010

mě to tady taky nechutná,protože to sem tahaj nezraly a podle toho to taky chutná.Ale v Izraeli jsem to jedla vše čerstvé a to se nedá porovnat

lenkacar
10. únor 2010

tak jsem četla jak jste zase měli posrávací noc ,mě vždy chytal fantas ,jak mám hroznej čuch ,tak mě bral nerv ..

meduna
autor
10. únor 2010

no je to něco asi z přízně,teď jsem koukala na net,je to tam

lenkacar
10. únor 2010

nebránila bych se cokoliv ochutnat ,ale musí to někdo umět uvařit a jak píšeš já vim prd jak to má vypadat a jak to má chutnat

meduna
autor
10. únor 2010

jdu vyprázdnit zvíře

lenkacar
10. únor 2010

jdi ..já jdu koukat na telku asi si oloupnu pomeranč ..ten znám 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
10. únor 2010

no jako já jí nechápu.byla venku a nic,čuměla,čuchala ale nevysrala se ani nevyčurala,tak si to holka nechala na 3 ráno,jsem myslela,že se vyvrátim,jak smrady,tak vzteky 😠 😠

nadis.h
10. únor 2010

Leni loupni si loupni... 😀

Já koukám na Poštu... 😅

meduna
autor
10. únor 2010

já na zoufalky,tam to je tvrdý teda 😕

lenkacar
10. únor 2010

zoufalky miluju ,ale ty tu dávaj na mě moc dlouho..já už půjdu spát ,medu ty už teda jako chodíš makat jinam?

meduna
autor
10. únor 2010

ne jen mám ještě jednu rodinu,kam chodím uklízet,novou práci budu mít možná do měsíce,tak dobrou noc 😵

lenkacar
10. únor 2010

aha a nedáš si oraz a nebo něco jinýho? a nebo je to lehčí práce? a roman už má práci?

lenkacar
10. únor 2010

tak medu přeju klidnou noc ,vím jak ti je zoufale když to venčení vypadá tak jak píšeš a pak v noci pohroma..ještě si to dobře pamatuju

lenkacar
10. únor 2010

taky si pamatuju jak mě probudilo jak pes blil a jak jsem rychle vylítla tak jsem ještě vyšlápla hovno ,to bylo jako bonus .. 🙄 🙄 😝

nadis.h
10. únor 2010

Leni... 😀

Já jdu taky do postele..

Dobrou. 😉

meduna
autor
10. únor 2010

snad to nebude taková pakárna,jsou to kanceláře,je tam prej 175hajzlů 😀 😀 obr budova.no ale co nadělám,na mě tady v rajchu nikdo nečekal,to víme ne 😉 no a školu jsem si tady taky žádmou neudělala,tak mám smolíka pacholíka

meduna
autor
10. únor 2010

jo,jsem taky zvědavá co mě dnes v noci čeká za bonus 🙄

verdule
11. únor 2010

Dobré ráno děvčátka, tak děťátko mám ve škole a tatku v práci 🙂 , zase jsem zůstala opuštěná jako kůl v plotě 😵 .

lenkacar
11. únor 2010

zdravím kůl v plotě i ostatní kolíky 😀 😀 😀

coko.joko
11. únor 2010

Ahojda holky,
koukam vcera zase vareni....
medu taky nekdy varim ryzi jako ty 😎 a nekdy v pytliku....
jinak ten Ind pod nama kazdy den vari a to je smrad,ze by jeden pad....tak uz vim z ceho vari aspon....zelenina,protlak atd....
Leni,ja taky varim klasiku to je nej,nebavi me porad neco vymyslet a kdyz uz fakt nevim,tak mrknu na net a tam neco vyberu a je to....
vcera jsem se sekla ve mesta,byla jsem kupovat mamine darek a uz tu chodi v maskach a tak tam bylo tak veselo,ze jsem si dala kavicku a domu dorazila okolo 22hod.
tak jdu zkouknout Ulici,at vim co se tam deje..... 😀

lenkacar
11. únor 2010

čoko a kde jí na čem chytáš?

coko.joko
11. únor 2010

ahoj leni......chytam ji na netu...zadas si www.nova.cz a mas novu a tam programi ktery ti tam davaji i ordinaci,ale tu ja ne jen ulici,zpravy atd......tak jsem v obraze,ale vzdy to tam je druhy den rano..... 😵

lenkacar
11. únor 2010

aha ,to mě nenapadlo nikdy 😕 🙄 to bych asi takhle mohla koukat na zoufalky ,který mě dávaj dlouho co?

coko.joko
11. únor 2010

no,zoufalky tam nejsou myslim,mrkni na to a uvidis a kdyz si das seznam,tak tam mas po levy strane napsano Stream.cz a kdyz na to kliknes,tak se ti otevre stranka a tam mas zase porady s Primi 😵 takze muses sledovat taky.......

lenkacar
11. únor 2010

čoko dobrá ..ony jsou na primě ..co dneska vaříš? nějaký indický recept? já vyndala kuřecí pařáty z mrazu a možná je uklohnim s rýží ..

coko.joko
11. únor 2010

Ne ja tyhle veci nemam rada.....a co dens varit,udelam zapeceny brambory a nebo cocku jeste mam torteliny a tak premyslim co je rychle..... 😵 no to mam taky rada paraty a ryze...

dadous
11. únor 2010

ahojda 😅 jsem nějaka rozlamana, tady vítr jako prase už od včera 😝 u nas budou halíky s uzenym a na to zakysanou smetanku 😵

coko.joko
11. únor 2010

hoj dad,tady itr neni,ale je tam kosa a snih.....brrrrrr.....taky dobry u dadousku.....uz mam hlad kdyz o tom pisete a zase to jidlo.....rozlamana jsme kazdy rano...sice malej spinkal celou noc,ale ja uz moc nespim a hlavne to litani na WC

dadous
11. únor 2010

to jo na noc by byla super hadička do močaku aby člověk nemusel vstavat 😀

coko.joko
11. únor 2010

no,taky jsem o tom premyslela,protoze to vstavani me vzdy probere a pak cumim do stropu a nez zase usnu 😉 a pak jsem rano jak idiot.....