IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
12. únor 2010

Je leni,to jsem myslela,ze uz ji mas doma?a ona je jeste malicka 😵 kde jste dneska vsechny 😀

meduna
autor
12. únor 2010

ahoj holky 🙂 za chvilku táhnu na poslední cvičení,ani nevím proč tomu tak říkám,vlastně jsem tam necvičila nikdy,jen mi tahala jizvy na břichu 😕 no tak jdu na poslední tahání teda a pak uklidit praxi 😝 asi koupim stovku žárovku a zapnu si jí těsně před tlamou,jinak mě už hrábne z toho šediva venku 😒 Coko to je prdel,že tady jsou koblížky jen v tomhle období viď 😕 ale mě ty jejich nechutnaj 😝

dadous
12. únor 2010

ja jsem spala 😕

dadous
12. únor 2010

ted udělam smažaka a za dvě hodky frčí dadouš do prace 😵

meduna
autor
12. únor 2010

to počasí je tak akorát na spaní,jsem taky usla,ale jen na chvilku nemůžu se probrat 😝

dadous
12. únor 2010

😅 ja si v 11 lehla k telce a už to bylo, jsem taky jak praštěna 😝 to slunce by už fakt mělo vykouknout, nebo z nas budou spící růži 😅

meduna
autor
12. únor 2010

ze mě nejenom spící růža,ale ještě k tomu,rozlámaná a protivná,tak to je kombinace 🙄 jsem si prdla trochu barvu na palici,pže jsem už vypadala jak aranka 😖 tak teď jsem jak přizrzlá aranka no 😨

dadous
12. únor 2010

😀 no ale aspon maš změnu 😀

meduna
autor
12. únor 2010

to jo,vypadám jak debžo 😀 ještě že nosím furt čepici,vlasy mám totálně v prdeli

meduna
autor
12. únor 2010

tak razím,se mi teda chce,shnilá jsem jak prase 😝 tady jsem neudělala nic,bordel jak v tanku,snad mě to chytne k večeru 😅

coko.joko
12. únor 2010

hoj holky,
medu to je prdel teda nevim proc delaji jen na tenhle karneval koblizky..tady je vubec vse jinak 😀 pomalu po 9ti letech si na to zvykam 😀
dad,teda ty ochrapko,ale asi to telo potrebovalo,tak ses krasne vyspinkala.....
tady zaclo taky kydat a uz me to nebavi a je tam i vitr..pocasi na prd....

coko.joko
12. únor 2010

jinak ja jak se tesim k holici,jsem jako cikan a ne aranka 😀 odrostle a uz meto sere.....

dadous
12. únor 2010

hoj coko, to kydaní by mělo taky k nam dorazit, furt vyhrožujou že napadne 40 čísel 😝

coko.joko
12. únor 2010

hoj dad,to ani nerikej ja chci aby bylo krasne na pristi tyden a pak at klidne kyda,ale at mame pekne na cestu 😒

nadis.h
12. únor 2010

Ahoj holky,

je mi dneska dost divně. ☹ Tak ležím.

dadu mrkni sem...Magnetky Tvoji oblíbení méďové! 🙂

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4875572

coko.joko
12. únor 2010

Ahoj nadi,
to uz dadousek nestihne 😉 ale jso ukrasny a hodne levny.......
tak odpocivej pekne.....

dadous
12. únor 2010

😀 no to nestihnu 😀 přesně tyhle mam jako obrazky nad postylkou ale v ramečkach 😵

coko.joko
12. únor 2010

dadousku kde se flakas holka,mohla si mit krasny magnetky....skoda

dadous
12. únor 2010

ja se dneska furt valím 😅

coko.joko
12. únor 2010

ty se mas teda 😵 ja kdyz lezim,tak me boli cely telo,tak musim sedet 😵

dadous
12. únor 2010

no jak jsem usnule v poledne, tak mě strašně bolely nohy 😝

coko.joko
12. únor 2010

no,to me taky boli nohy,tak je mam porad nahore a odpocivam aspon takhle 😀 ale zatim me neotekaji,tak jsem rada se porad prohlizim jak prdla a pozoru zmeny 😵

dadous
12. únor 2010

no jo ale mě bolej jakoby kosti, když ležím na boku tak stehení kost mě bolí 😅 jako neřeknu kdybych stala, ale v leže 😕

coko.joko
12. únor 2010

dad,na to jsem se ptala dr.a ten me rekl,ze to je od toho jak lezis treba na boku dlouho,tak stridej boky....ja ted pouzivam hodne ten kojici polstar a jak mam ty nozky zvednuty,tak jeto lepsi 😵

coko.joko
12. únor 2010

ja se uz tesim az bude prcek venku a ja si lehnu na brisko a poradne se vyspim 😀

dadous
12. únor 2010

no ja si dneska chtěla lehnout ke karlovi na postel, pže byl nějakej nasranej a jak jsem šla po předu tak jsem zapoměla na pupík a pěkně jsem se překulila 😀

coko.joko
12. únor 2010

no dad,ja taky nekdy zapomenu a pak si rikam,ze jsme pako 😀 ale nemutu zase bejt az tak opatrna to bych nemohla nic delat ze jo?....

lenkacar
13. únor 2010

ahoj holky ufuněnky ...dadu to nedělej kotouly v tvym stavu to neni dobré..vy aranky že vás to baví ..já si 1měs. kydnu na palici barvu a čekam co z toho vyleze a jsem jako bystrouška ,vše lepší než šedivka ...půjdu si umejt vlasy a půjdu na odpolední čaj k mamce,má tam být nějaká sláva ,tak to bude asi i nějaká naminka ..co jsem doma jsem zase nabrala ,to je hnus velebnosti 😝

dadous
13. únor 2010

😀 leni ja jsem taky nabrala co jsem doma 😀 😀

coko.joko
13. únor 2010

Zdar holky,
leni ja taky nabrala co jsem doma 😀 takze nejsi v tom sama 😀 neboj.....
uzij si odpoledni caj u mamky a bacha na ten bejlis..... 😵