IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
18. únor 2010

Ahojky, tak jdu na vás zase po nějaké době kouknouz. Jak se tu všechny máte?

meduna
autor
18. únor 2010

ahoj holky jen nakukuju,mame tady navstevu,tak neni moc casu.Ahoj Kobli,zdravim,jak je?jeste musim zabalit,to se mi fakt chce 😝

koblichzek
18. únor 2010

Ahojky medunko, ale v celku to jde. Už aby to bylo u konce. A co u tebe?

dadous
18. únor 2010

ahoj holky 😵
kobli jsem na tebe zrovna dneska myslela, že ses zase dlouho neozvala 😵
medu hlavně žadnej stres 😉

koblichzek
18. únor 2010

Já pořád ležím, abych to teď náhodou nějakou blbostí nepokazila, ale už mi hrabe. 😖
Ty už si ale u nějakého doktora byla jestli si dobře pamatuji? 😅

dadous
18. únor 2010

no jen poradna, a nic moc novyho, jen mam vysadit magnezko a chodit ted budu už po tydnu 😝 ja jsem si odpo chvíly lehla, jak malo v noci spím, tak to dohaním odpo, ale taky dlouho nevydržím, bolej nohy a hnusně natejkaj 😝

koblichzek
18. únor 2010

Tak nateklé nohy a ruce mě naštěstí netrápí. Já byla na kontrole v pondělí a taky vše v celku OK. Můj dr chce, abych v půlce března (měsíc před porodem) nastooupila zpět do Plzně do nemocnice a byla tam až do porodu. Takže Lidunka bude Plzeňačka. Což je fakt dobrý - já z Ostravy, manža z Karlových Varů a mimčo taky odjinud 😀

dadous
18. únor 2010

no tak to ti pak budu muset písnout na mobil 😅

koblichzek
18. únor 2010

No to doufám, že se také dozvím, až poprvé spatříte světlo světa 😉

dadous
18. únor 2010

no to je jasny 😵 hlavně aby o už bylo 😅

koblichzek
18. únor 2010

Viď, to si taky říkám, no ale my budeme čekat ještě skoro o měsíc dýl než vy ☹ . Teda pokud vydržíme. To nic nedělání je děsně otravný 😝

dadous
18. únor 2010

to jo , ja ještě dopíram zbytky a jsme nachystany a pak budu jen čekat a čekat, a ještě mě štve to počasí, jsem furt jak praštěna, chybí mi sluníčko, takže at už je jaro 😵
no vydržte aspon do konce března, se říka že osmej měsíc je na prd na porod 😕

koblichzek
18. únor 2010

No právě, ale snad vydržíme. I když nám píchali v nemocnici kortikoidy, aby se maličké vyvinuly plíce, nějak posilnily, právě pro to, kdyby na svět přišla dřív.
Je fakt, že to počasí je taky dost depresivní. A dneska mám obzvlášť nějakej smutnej a ustýskanej den.

dadous
18. únor 2010

no jo musíme to nějak přežít a pak už bude jen krasně na světě 😀

koblichzek
18. únor 2010

Jo, jo, hrozně se těším. Dadoušku jdu se zase natáhnout, nebo se maličká ukope. Zatím pa pa a na pondělí držím palečky. My máme utz ve středu, tak jsem taky zvědavá. Papa

dadous
18. únor 2010

ne na pondělí nedrž 😀 poradna v utery a ultra ve čtvrtek 😵 jo jen utíkej ja tady taky dostavam rany pod žebra 😀

verdule
18. únor 2010

Ahojda holky, tak jsem přidala do albumu dnešní testík 😵 😵 😵 , usmívám se jako měsíček na hnoji...

dadous
18. únor 2010

verdi no krasny , to je tutovka 😵 a uplně si tě dokažu představit 😅 😅

verdule
18. únor 2010

To víš dadousku, jsem v sedmém nebi... 😀 😀 , už mám objednané nové, krásné chůvičky 😀 😀 😀 .

dadous
18. únor 2010

to jo za odměnu se musí něco koupit 😀

verdule
18. únor 2010

Jo jo, taky jsem si to tak odůvodnila 😉 .

dadous
18. únor 2010

tak medunka na nas dneska nema čas ☹ medu doufam že se ozveš až budete v čechach 😵
ja m izím ordinovat 😵

verdule
18. únor 2010

Taky koukám na Růžovku 😀 😀 .

verdule
19. únor 2010

Ahojda děvčátka, jen nakukuju 😅 , mám toho dneska nějak moc...jen jsem přidala zase dnešní testík a mažu něco dělat. 😝 Juknu zase odpolko... 😵 Pa.

lenkacar
19. únor 2010

zdravím...po delší pauze,máme provizorní starý pc ,který vladís zprovoznil ..jsem zvědavá jestli to chvíli půjde ..já měla absták jako hrom..musím vás dočíst

lenkacar
19. únor 2010

tak koukám čoko že bude mimi mít moje jméno 😀 😀 😀 skorem teda 😝 ,tak jsem vás dočetla ,medu se balí ,já už lezu čím dál víc makat a od příštího týdne to začne .. 😝

lenkacar
19. únor 2010

vladís robil bramboráky a ty jako plavaly ,fuj tajbl ,půjdu asi blít velebnosti 😝

blazenkaa
19. únor 2010

ahojky Lenísko koukám kdo se tu ukáže a on pořád nikdo

lenkacar
19. únor 2010

ahojky blaži tebe už jsem neviděla ani nevim... ☹ 😎 ,no pc jde zatim tak že to píše ,ale fotky nevidim.. 😕 no ale zaplatpánbůh i za tohle ..

lenkacar
20. únor 2010

jupí už i fotky vidim ,ale je to opět jenom prozatimní..ale lepší pro mě než notebook bez myši ,mě by u toho vytekl poslední zbytek nerva.. 😝 ,jinak přeju hezký víkendík ,já jsem dneska slamněnka,vladís šel vydělávat koruny