IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
20. únor 2010

Ahoj holky, 🙂

dneska uvidím Medunku. Se těšííím. 😵

dadous
20. únor 2010

nadi ty se maš 😵

nadis.h
20. únor 2010

že jo Dadu? 🙂 😀
Aspon teda doufám,že se jim bude chtít jet. Zase napadal ten hnus bílej. 😝

dadous
20. únor 2010

joo? tady nepadalo 😕 ale silnice jsou dobry, tak to oni přijedou 😵

nadis.h
20. únor 2010

Tady padalo zas celou noc. A ráno s deštěm.. 🙄 Už mi to leze na nervy..

nadis.h
20. únor 2010

Dadu máš nějaký oblíbený net obchod s věcma pro prcka? Chci zas něco pokoupit a nevím kam vlézt.

dadous
20. únor 2010

no prosímtě, tady je jen tak lehce pocukrovano 😕 no snad už se začne oteplovat, taky mě to už se.e 😠

nadis.h
20. únor 2010

Naštěstí je už únor tak snad.. 😠

dadous
20. únor 2010

ja na netu kupuju jen z bazarku, ale věcičky jsou moc hezky a jsou to značkovy hadříky 😵 http://www.brumla.cz/search.aspx?novinky=1

dadous
20. únor 2010

dvakrat tydně tam maj novy zboží a mužeš si to tam na 14 dní zarezervovat a čím víc objednaš tím menší je poštovny 😵

nadis.h
20. únor 2010

Jo tam taky chodím. 🙂 Věcí už mám dost. Ted jdu koupit zavinku a nějaké pleny pár kousků.

dadous
20. únor 2010

ted jsem taky objednavala plíny, a jsou docela hnusny, už to není jako tenkrat za nas 😀

dadous
20. únor 2010
nadis.h
20. únor 2010

Fakt?Jaké jsi kupovala?KLasiky bílé? Já bych chtěla ty obrázkové,ale zdají se mi celkem drahé "za kus hadru"... 😕

dadous
20. únor 2010

koupily jsem 10 bílejch a tři obrazkovy 😵 to stačí 😀

nadis.h
20. únor 2010

No jasný. Ty bílý bych řekla ani nepoužijeme v začátku všechny.

dadous
20. únor 2010
lenkacar
20. únor 2010

ahojky obchodnice 😉 ,přes ty pleny je vidět až do ameriky 😀 😀 😀

dadous
20. únor 2010

tady jsem objednavala čepky a ponožky a maj tam i levny zavinky 😵 ale ja u nic nakupuju přes aukro

dadous
20. únor 2010

čus leni, to je pravda a příjdou mi takovy tvrdy 😝

lenkacar
20. únor 2010

co má máme pleny ještě po nás ,s tima bude mejt okna do smrti a co jsem si koupila já v zápalu honby za děckem ,to je děs..

lenkacar
20. únor 2010

koukám že do diskuze v brně chodí nějaká vladís ,jen aby to nebyl můj vladís 😕 😕 😕 😀 😀 😀

nadis.h
20. únor 2010

Leni napadlo mě to samé jak jsou tenké.. 😕 😝

lenkacar
20. únor 2010

nadi tak medu hodně pozdravuj až se k vám dohrabe ..holky já mám nějaké deprese ,to je hnus ..

dadous
20. únor 2010

a to jsem myslela že budu na dítě doma používat latkovy místo papírovek, hovno hovno, bude v papírovkach 😀

dadous
20. únor 2010

leni to bude tím počasím 😠

lenkacar
20. únor 2010

holky musim vám napsat jak jsme byli ve čvtrek v budějkách na 3d v kině na avatarovi s vladísem ,tak protože vim ,že mám slabej žaludek a bála jsem se ,že mi bude blbě tak jsem před začátkem sežrala kinedryl a pak jsem se blbka vůbec nemohla soustředit na film a bylo mi všechno šumák .. 😝 😕 😔 ale i děj tedy

nadis.h
20. únor 2010

Dadus prď na látkovky.. 😝

Leni vyřídím jí to. 😵 A depky mám taky. To je z toho počasí. Uplně mě zalejvaj občas pocity smutku. 😕 😝

lenkacar
20. únor 2010

látkovky tak k doktoru podložit na váhu a nebo utření huby od přesnídávky a nazdar..

dadous
20. únor 2010

😀 leni to sis radši měla vzít blicí pytlík abys z toho aspon něco měla 😀
no nadi ja jsem to chtěla hlavně kvuli tomu širokymu balení , ale ted jsem zjistila že prodavaj přímo ušitou širokou plínu, takže latkovky budou jen na slinty 😵