IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
20. únor 2010

Leni moje slova. Já bych na látkovky neměla ... A Karla už vidím jak jásá,že se mu válej v koupelně pleny pokajděné.. 😀 😀

Ty woe do kina s Kinedrylem... 😀 😀 😀

lenkacar
20. únor 2010

no fakt s kinedrylem hovno zábava,aspon vim co si vzít kdybych musela na pohřeb..a to jsem si vzala bomparu že budu aspon cucat a hned jsem jí spolkla,no debil,pak mě tlačila v trubce ,to byl zase kulturní zážitek ..zrovna tam měl premieru film ,něco jako doktor od něčeho hrošího .. a byli tam herci ,tak jsem aspon zkoukla jaký má holubová fakt pěkná nohy .. 🙄 nemít ten ksicht ,tak je to kočka

dadous
20. únor 2010

joo to je od trošky, ted to ma běžet v kinech, jsme chtěli jet, ale ja si nějak netroufam, bych furt odbíhala na wecko 😖

dadous
20. únor 2010

jee nadi to je on 😅

lenkacar
20. únor 2010

herecký obsazení fakt dobrý..ty já můžu klepla i hulubku

nadis.h
20. únor 2010

Dadu já vim. 😅 jsem ho našla u plín.. 😀

Leni s Tebou někam jít... 😀 Ještě že jsi se nezačala dusit. 😀

lenkacar
20. únor 2010

co kupujete medvědy? já měla takovýho pěknýho jako tapetu v mobilu a včera jsem si nána všechno vymazala jednim klepnutim vše v pr ..nemám jedinou fotku ,nic ..

dadous
20. únor 2010

leni taky ho mam jako tapetu v mobilu, i nad postylkou v ramečkach ma 4 😵 jsem na ně nějaka ujeta 😀

nadis.h
20. únor 2010

Leni já si takhle hafo fotek z dovolených z PC. 😖 Jsem na to hrozný střevo. 😠

dadous
20. únor 2010

no tak si počkame až to bude na DVD 😵

lenkacar
20. únor 2010

no nadi..to by scházelo ,za takový prachy vstupný a ještě se tam udusit ..já venkovan ve městě ,poprvý v multi kině ,nasadila jsem před začátkem brýle a řikam ,,ty vole jsou nějaký špinavý,to nic neuvidim a začla jsem je drtit o tričko a nakonec řikam vladísovi at mi dá svoje ,že má určo lepší a začal film a první věta ,,nečistěte sami brýle ,poškodíte čočku a vladís hovado ,,no vidíš a ted jsi je zničila a cpeš je mě ,,taková ostuda..už s nim nikam nejdu .. 😀 😀 😀 😝

dadous
20. únor 2010

holky jdu hodit kopyta nahoru, zas je mam jak baňky 😝 😝 😝

lenkacar
20. únor 2010

dadu vladís je ve službě tak dneska budu na drátě i večír ,jestli zase nepojde pc ,tak hezky odpočívej odpolko jdu k mamce

dadous
20. únor 2010

ok tak se sejdem 😀 😵

nadis.h
20. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 Leni tak to by byla prča jít někam společně. Já dělám taky takový faux pa často. 😀 😀

lenkacar
20. únor 2010

no nadi já jsem na to expert ,jak chci být za dámu tak mi to nějak nevychází ..jak jsem na ten poslední ket přijela z počuranýma nohavicema až ke kolenům...mi vladís musel zastavit po cestě a v přírodě mi to nějak zatáčí .. 😕 😕 😕 ,už nebyl čas se vrátit,ale ani čas to usušit ..ježiš kolikrát bych se tak zahrabala pod zem.. 😀 😀 😝

lenkacar
20. únor 2010

včera mi jeden kluk napsal jestli mám skype že bysme mohli dát řeč a ted koukám ,že je mikrofon na 2půlky 😕 😕 😕 že by nějaké opatření ,když je vladís ve službě 😕 😕 😕 a mám po žížalkách 🙄

nadis.h
20. únor 2010

Jeee Medunkovi jsou tak příjemnííí. 😵

Mám Vás pozdravovat moc. 😉

lenkacar
20. únor 2010

jééééééé děkujeme....za pozdravy,jsem tu ze sobotního sejšnu

lenkacar
20. únor 2010

nacpala jsem do sebe smažený jajíčka,páč jsem doma sama 😕 😝 a mohu si to dovolit .. 😀 😀 😀 a čekam kdo sem jako přijde ,ani nevim co je v telce

koblichzek
20. únor 2010

Ahojky všem 😉

koblichzek
20. únor 2010

Tak tu teď asi nikdo není, tak já jdu zase hajat.

nadis.h
20. únor 2010

Holky já se tak nechutně nažrala v Mekáči... 😝 To byste zvracely ze mě.. 😀

Medunka je skvělá! 😵 A Fufinka je skvělá! Paníček mi ukázal co umí! 😀

Holky a jako Zákon schválnosti... 😝 ZA celé 3 měsíce co v tom hotelu pracuju jsem měla tu čest setkat se s majitelem jen jednou a to jsme neměli čas nějak "pokecat"... Dlouho nic a 2 setkání??? 😀 Samozřejmně že DNES zrovna když u nás Medunkovic byli... 😀 A ještě ke všemu přišel i s manželkou... 😀 Ještě že Medunka vypadá jako pravá cizinka,že prd poznali kdo to byl... 😀

lenkacar
20. únor 2010

nadi a co že ti páníček ukázal 😕 😕 😕 😕

nadis.h
20. únor 2010

Páníček mi ukázal jak je Fufinka šikovná a co umí za kousky... 😀 Páníček mi nic neukazoval... 😨 😅

lenkacar
20. únor 2010

jsi to psala 😀 😀 😀 se jenom ptám 😀 😀 😀 😝 ,byli za tebou v práci jo?

nadis.h
20. únor 2010

A jo... 😀 jsem si to po sobě přečetla.. 😀 Jojo v práci.. 🙂

lenkacar
20. únor 2010

no vidíš tak se nevymlouvej .kdoví co ti tam vše ukázali ,přeci jen se nevidíte každej den že jo.. 😀 😀 😕

nadis.h
20. únor 2010

Jo tam by bylo fajný něco ukazovat... Recepce je celá prosklená v přízemí... To by byla zvenčí podívaná třeba... 😀 😀