IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
24. únor 2010

Ahoj Leni. 😎 Tak co? nějaká hláška pro zasmání? 😀

lenkacar
24. únor 2010

dneska jsem nic nevyvedla ,ale neni dne konec ..včera jsem rozhoukala sirenu v práci ,blbě jsem zadala kod .. 🙄

nadis.h
24. únor 2010

Na naší ukrajinku takhle přijela zásahovka.. 😀 😀 😀

lenkacar
24. únor 2010

ono to naštěstí ještě neni napojený na poliše a já to zrušila křížkem a zadala znova ,ale to leknutí ,málem mi klepla pepka a hodinu se mnou bylo hovno ..takovej kravál

lenkacar
24. únor 2010

ježiš to jsem ráda ,že nejsem blbka sama a jak jsem si dávala záležet aby to bylo dobře a ono prd ..

nadis.h
24. únor 2010

My takhle měli v bývalém hotelu alarm na dálkáč.Přišla jsem na to jednou na noční a málem si stříkla.Našla jsem jen plast s jedním čudlem a nevěděla na co je. Tak jsem to zmáčkla a hned bylo jasno. 😀 A druhý den když měla kámoška nástup na noční tak říkám řidičovi at jdeme k němu do auta si sednout že mu něco ukážu a at kouká na Janu dovnitř.A zaponula jsem ten alarm.. 😀 😀 😀 Chudááááák Janička. Ta se lekla že si určo stříkla. 😀

lenkacar
24. únor 2010

to jsi taky dobračka čoveče ..no je to hroznej kravál bych se nedivila kdyby zloděje na místě trefilo

nadis.h
24. únor 2010

se mi to jako neuložilo jo? Jsem psala,že mi pak došlo,že se mohla leknout víc než bych chtěla, ale spoléhala jsem na to že je mladá. 😀

nadis.h
24. únor 2010

Holky neměla jet domů Medunka už včera? 😕

coko.joko
25. únor 2010

Ahojda,
koukam jestli se tu hlasi dadousek 😉 a ona nikde.......
nadi,mysli,ze rikala v utery,ale nejsem si jista.....
vcera jsem odpocivala...najak me natekaji nozky a docela je to neprijemny,takze jsem jen lezela a chvilkama i zehlila... 😵

septim
25. únor 2010

zdravim coko a cokotatu 😉

coko.joko
25. únor 2010

septiku ty smiraku jeden 😀 😀 😀 cokotata je uz na zimaku......

septim
25. únor 2010

tak musim kouknout jestli jsi ok 😀

coko.joko
25. únor 2010

tak to je spravny,tak to ma bejt 😀 😀 se hlasim i na Arlete 😀

dadous
25. únor 2010

ahojda 😢 😢 zítra si jdu lehout do nemocnice, pže mam zas vysokej tlak, tak na víkend tu nebudu ale holky byly jsme na ultrazvuku a dr nam řekl že to bude asi holka, pže nam ukazoval stydky pysky no tak ted si vyber minule kluk a ted holka 😅

coko.joko
25. únor 2010

My u dr.vse v poradku..malej ma uz 1600g a jeho nozka meri 6 cm,takze mazec asi bude velky chlap po mamince a taky jsem dnes od dr.vyfasovala puncochy,protoze zacinam pekne otekat a pry to je spatny,takze se mam asi na co tesit...mam hodne vody v sobe.....tak to je asi vse a ja jdu do postele k telce,protoze me ty nozky opravdu boli

coko.joko
25. únor 2010

Dadousku,to vydrzis a za chvilku mas prcka u sebe......to je divny,ze si z tebe delaji srandu porad jednou holka a pak kluk...hlavne at je zdravej nebo zdrava........

dadous
25. únor 2010

hoj coko, no minule říkal že to vypada, ale dneska si byl skoro stopro jistej 😀 ja jsem pravě taky cela natekla, takže proto mě ženou do nemocnice, ale jedu tam rovnou už i s kufrem, tak jsem říkala, že bych to tam mohla už vyprdnout, když už tam budu 😅
ty jo 6 cm, to je pěkna ťapinka 😵

dadous
25. únor 2010

psala jsem mudunce sms, ale nějak se nehlasí 😕

meduna
autor
25. únor 2010

Ahoj holky,Dadoušku co to čtu,ty jdeš do špitálu????a podívej,nakonec to fakt bude holčička jak jsem předpověděla,takže si asi zajdu koupit kocoura a budu věštit.SMS mi od tebe žádná nepřišla 😕 😕 bylo mi po vás smutno holky moje,ale krapet se nám to protáhlo v česku 😎

dadous
25. únor 2010

no vona určo dojde 😅 jsem ji posílala před 10ti minutama a do německa je to daleko 😀

dadous
25. únor 2010

tak ja jdu ležet, jsem jen chtěla vědět že jsou medunkovic v pořadku, tak doufam že po neděli se tu sejdem 😵

meduna
autor
25. únor 2010

no taky doufám,tak se opatruj,moc na tebe myslím 😵
vítej Davídku na světě
verdi gratulka k těhu

meduna
autor
25. únor 2010

Leni,vše nej dodatečně k svátku,posílám hubana

meduna
autor
25. únor 2010

jo už došla ta sms,se asi někde sekla

tulik1
26. únor 2010

ahoj holky, hlasim se po dlouhe dobe a koukam ze dadousek uz to ma za par, no to je neskutecny jak to leti .... tak budu drzet pesticky 😉
jdu si pocist par stranek zpatky, at vim jak se mate 🙂

tulik1
26. únor 2010

tak jsem si trochu pocetla a jsem troooosku v obraze, ale zase se do toho dostanu - ted uz tu budu zase casteji, jdem do ctvrteho pokusu, ale vzhledem k tomu, ze navstevujeme prazskej pronatal, tak to je na dlouhy lokte ..., vypada to az na podzim, ale to mi neva, protoze tak jsem to stejne chtela. jo a holky v nejblizsi dobe si to pofrcim do lazni, tak doufam, ze to bude k uzitku 😉 .

leni, jak ti dopadlo tenkrat to imuno? vse v poho? u nas jsem ja v poho a manzelovi nasli ze ma v sobe protilatky na boreliozu, takze se musi prelecovat, bere antibiotika a pak znovu testy a pak se uvidi ... takze jsem rada, ze jsme to podstoupili, jinak bychom to vubec nevedeli ...

koukam, ze jsem chytla dobu kdy jsem tu sama, tak ja to zkusim pozdeji 🙂

meduna
autor
26. únor 2010

hojda holky,tak Dadoušek už se povaluje ve špitálu,chudinka 😢 snad ji pustěj v neděli 😉 😉 😉 😉
Tulik ahoj,tak příprava na nový boj 😎 😎 😎 budeme tě podporovat 😉

lenkacar
27. únor 2010

tulíku ahoj ,mě našli protilátky na sperma manžela ai na ostatní a na trofoblast,ted jim prednison a uvidíme ..v práci jsem byla první den a jsem z toho vysraná jak nikdy 😕 🙄 ,jsem úplně mimo,ale úplně ..a v pondělí tam budu sama ,nevim co těm lidem budu řikat ,když nepoznam rifle dámský od pánskejch natož střihy a tipy .. 🙄 a bude hůř až po mě bude chtít nějaký věci s pc ..medu ,zlatý koště ..je mi z toho tak úzko ..skoro nespim jakej jsem nervák..dadoušku brzy bude miminko ,nedavno spermijku točili v bubnu a za chvíli bude princezna venku ..já si taky tipovala holku

meduna
autor
27. únor 2010

Ahoj pracante,neboj vlka nic,to zvládneš 😉 😉 a já hniju doma ani koště už nemám v pazouře,asi sačínám propadat humus depce,nějak se nic nedaří,kdy to skončí tohle zasraný období?