IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
27. únor 2010

jo tak o sebevědomí by jsme mohly my pokecat 😀 😀 moje je někde hooodně daleko

lenkacar
27. únor 2010

to ne ..tim to neni

lenkacar
27. únor 2010

já když doma řeknu jak se cítim tak na mě kouká jako na dementa ..takže asi normální to neni a jak to skrýt před šéfkou ,že jsem labilní dement,kterej se bojkí všeho nového a bojim se ,že to nezvládnu ,že zapomenu zamknout a zhasnout a jiný čůroviny

lenkacar
27. únor 2010

medu sehnala jsem si po holkách z koníka léky a když mi to v tý práci nepůjde tak se pustim do dalšího ivfka ..

meduna
autor
27. únor 2010

já byla s holkama v česku pařit...no,abych byla přesnější já nepařila,nikdo nechápal,kde je ta stará pařička Ála,nechlastala jsem,měla jsem nerva,že na mě někdo promluví a já skolabuju,taky když se chtěl někdo z bab se mnou bavit,jsem nebyla daleko infarktu 😖 prostě uzel labilní

lenkacar
27. únor 2010

já bych se měla léčit na psychině ..to ze mě udělal vlastní otec,nevlastní otec a zbytek dementů chlapů kterými prošly rukama,rukama? nu což neni ještě 22hod. 😕 😝

meduna
autor
27. únor 2010

tak to je suprovka,taky budu schánět,ale ještě je čas 😢 😢

lenkacar
27. únor 2010

no já nemyslela stimulátory ..zatim jen co mi chybí na imunitu víš

lenkacar
27. únor 2010

zkoušela jsem si psát ve wordu ,no bez notýsku bych neudělala jedinou úpravu .. 😝 a to mám zkoušky ..

meduna
autor
27. únor 2010

Leni,taky mám kurz a ani s notýskem bych to nedala 😀 😀 my byli venku,tak teď Fufák chrápe,krapet se zmohla,já koupila víno,přijde jedna známá,tak si dám do palice 😎

meduna
autor
27. únor 2010

jo,jako ještě že teď nemakám,protože by mě hned vyhodili,mám nějakou uchylku a každý den musím sežrat tak palici česneku k chlebu se sýrem,takže vůně ukrutná 😝 😝

lenkacar
27. únor 2010

a tebe po něm nebolí střeva? já bych zdechla 😝 ,ale co je zdravej tak to tělo asi potřebuje ,když máš na to chutě 😉 ,byla jsem u mamky a ted jsem vylezla z vany a se šlechtim ,půjdem do hospy

meduna
autor
27. únor 2010

ne jsem prasut a nebolí mě po něm nic,jen mi vadí,že tak táhnu na sto honů 😀 no ještě že Roman nemá moc čuch a Fufina má ráda vše co smrdí,takže jsem teď její velká kejmo 😀 😀 tak pěknou zábavu v putičce,já už to asi odšpuntuju teď

zuzana.79
27. únor 2010

Ahojky zlatíčka..Po čase zase zdravím!! Jen občs nakouknu, ale nemám čas už na nic..Natož odepisovat 😒 ..Ale všechny Vás moc zdravím a nepřestávám držet palečky!!
Hlavně teď Dadouškovi!! Ať je co nejdřív doma i s princeznou 😉..

Opatrujte se!!
Pa pa Z.

lenkacar
28. únor 2010

tak medu včera to bylo v hospě docela dobrý,bylo tam pár známých kluků a jeden nadranej jak hovado a před mým mužem prej,,ty jsi do něj zamilovaná,,a já že si šplhnu a řikam ,,no jasně dyt je to můj manžel,,a on ,,ne do tohodle ,do mýho kámoše Slávka ,,to je kretén co?a řikam že ne a on,, to teda jo,,.Slávek byl kámoš před 2roky a ošustil by kdeco .ale mě ne,ale se na něj občas zeptam jak se má a ted se mi to dobře vrátilo .. 😀 😀 😀,Vladís čuměl jako puk,on tam taky kámoše z práce a ten se mohl poškubat smíchy ..já málem zalezla pod stůl ,takovej trapas před vlastním mužem..bože ty chlapi jsou hovada..tak ve Vladísovi zase oživil žárlivost a pak se šlo dom.. 😝

lenkacar
28. únor 2010

dad už jste doma? nebo si tě tam nechali do porodu?ví někdo něco?holky já dneska nevytáhla prdel z baráku a kromě oběda a 1pračky jsem nepřeložila stéblo křížem..vladís furt smaží na pc nějaký hry a nebo očumuje nový auto ,vtipálek

olasek
28. únor 2010

Ahoj kočky, tak jsem si říkala, že zas na chvíli kouknu a ona novinka! Jdu rychle dočíst pár stránek dozadu ať se o Dadu něco dovím..... A Jak vy ostatní se máte?

coko.joko
28. únor 2010

ahojda holky,
se hlasim,ale jdu zase zalehnout..neni me dobre mam tu rymu a vcera i teplotu,takze jen cajickuji a cajickuji...v noci me hytla krec do lytka,ale to vam povim takova bolest,ze jsem se spotila a malem i pocurala 😉 jak me to bolelo....takze si ted opet uzivam.....
leni,dadousek by mel jit domu zitra ja bych ji pisla SMS,ale nemam cislo to musi medunka..... 😎

lenkacar
28. únor 2010

čoko asi ti chybí magnézko když tě chytaj křeče..Oli ahoj ,kromě toho,že čekáme co bude s dadouškem tak nic nového neni ..a u vás?

meduna
autor
1. bře 2010

Ahoj holky,Dadoušek psala,že tlak neklesá a ještě na nějaké výsledky krve,to psala v sobotu,tak snad jí dnes pustěj dom

meduna
autor
1. bře 2010

Leni,tak to byl fakt inteligent,když ti to říká před Vládísem,se nedivim ,že se nasral.

meduna
autor
1. bře 2010

nikdo nikde,jdu se připravit k psychodoku a vyrazím 😝

coko.joko
1. bře 2010

Ahojda medu,
tak to jsem rada,ze mame zpravicky od dadouska,tak snad ji dnes pusti domu... 😵
medu tak si pokecej u dokyho......
ja porad polehavam a mam nozky nahore a lecim tu rymu...jsme rada,ze me uz klesla trochu ta teplota 😵

tulik1
1. bře 2010

ahojky holky, tak si predstavte ze do tech lazni uz frcim za 14 dni ... to je ale rychlovka, co?

meduna
autor
1. bře 2010

ahoj holky,Tulik,tak to je fičák teda 😕 a jak tam budeš dlouho?
Coko,to je dobře,že už tě to opouští.Tak Fufina je dneska nějaká na sračky,asi jí nejde vypadnout stolička,tak chodí jak tělo bez duše,packou si tam furt dloube,ani nechtěla moc žrát,no přesněji,chtěla ale nemůže kousat chuďátko 😢

lenkacar
1. bře 2010

ahoj holky ..chudák psinka ..tulíku tak at tě tam daj do kupy v lázních .. 😵 😵 😵

meduna
autor
1. bře 2010

čus bus Leni,byla jsi v práci?

coko.joko
1. bře 2010

cus holky,tak jsem tu na chvilku..vam povim bolel me podbrisek a pak me tvrdlo brisko,tak jsem musela na netu najit co to znamena a tak jsem ted o tom cetla takkkkk dlouhy dopis a trochu me to uklidnilo.....
medu.chudak fufinka..... ☹

meduna
autor
1. bře 2010

ahoj a co jsi se v kostce dočetla?

coko.joko
1. bře 2010

medu to je na dlouho,ale pry to je normalni a nesmi me vic jak 10krat za den tvrdnout a mam jist horcik a magnezko a taky mam odpocivat....je to i namahou.....
a jak se mas ty holka a co u dokyho?