IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
5. bře 2010

Coko povídej mi o tom. 🙄 Ona teda zaperlila takhle dnes prvně a doufám, že na hodně dlouho.

meduna
autor
5. bře 2010

no Léňa asi osmačku mít nebude co 😀 když jsi alergik 😲 tak praxe uklizená,zvíře vyprocházkované,já teda taky 😝 a teď dělám rajskou

dadous
5. bře 2010

hoj, tak jsem doma a už se nehnu 😝
medu mímo vyrostlo, jinak by nas nepustily, no ale aspon už vím jak to tam chodí, sestřčky jsou bezvadny, takže se toho pobytu už tolik nebojím 😵
coko, ruce mi taky puchnou a rano mě brněj jako prase 😝 zase pečeš, jo? nam mam přijet navštěva v neděli a ja jsem teda nakoupila sušenky 😀
kamoška mi konečně dovezla ty hadříky po Lukašovi, tak jsem to probírala a tlačily se mi slzy do očí 😅

coko.joko
5. bře 2010

nadi,to mas dobry tobe jednou a me kazdy den...ted tam zase pro zmenu zpivaji nejakou modlidbu se fakt poseru z nich......
medu uz jsi doma to je dobre aspon muzes odpocivat.....
dad,to je super,ze vis jak to tam chodi a mas aspon prehled.....to me teprve ceka,az se pujdu podivat do nemocnice a zvlast tady,si musim vzit sebou slovnik 😀 😀 😀 no to opuchani je fakt hrozny a jak me to otravuje....sileny.......
jo pecu zitra prijdou skopcaci na navstevu,tak at si daji neco dobreho.....pak vecer jedem na navstevu my a tak toho mam vic,at nemusim porad neco vymyslet...

meduna
autor
5. bře 2010

Dadoušku a kolik váží Nikolka 😵

lenkacar
5. bře 2010

čus osmička je doma..místo sena dostala ubrousek 😵 😵 😵 chudinka spinkala na pilinách a na skle 😕

lenkacar
5. bře 2010

je kouzelná jak spinká...a ten ocásek má jako gumičku,vypadá tak..a nožky jako klokánek..no uvidíme jestli si jí budu moct nechat je u nás na zkoušku,ježiš zase dávaj slunce seno ..no jo zlatý strakonice,,

coko.joko
5. bře 2010

leni,tak super mas ji....to,ale nevadi ne,ze spi na pilinach 😵

lenkacar
5. bře 2010

no ale mi jí bylo líto ,že se neměla kam zachuchlat,tak dostala papírový kapesníky a už pěkně spinká

meduna
autor
5. bře 2010

leni,tak jí kup takový suchý granule,ty jsou i pro alergiky,já je kupuju morčatům,saje to chcanky a nesmrdí to.Vyfoť nám tu tvoji holku a dej do alba

lenkacar
5. bře 2010

zítra jí vyfotim,dneska už hajá 😵 😵 😵 ,je slušná ,hned po večerníčku šla spát

coko.joko
5. bře 2010

leni a co na to Vladis,ze mas osmicku doma?

coko.joko
5. bře 2010

no to si ji uzis pekne od mala po vecernicku spat a celou noc bejt hodna 😀

lenkacar
5. bře 2010

já mám lehký spaní ,musí bejt hodná... a vladís si jí i choval ,tak asi gut ..akorát řikal ,že ještě že mám ty alergie ,že by tu přes dobytek asi padal .. 😵 😵 😵

meduna
autor
5. bře 2010

😀 😀 😀 Vládís je vtipnej 😀

coko.joko
5. bře 2010

ja mam taky rada zviratka,ale kdyby byl baracek..... 😵 tak se tesime na fotecku jsem zvedava jak to vypada osminka jsme to nikdy nevidela

lenkacar
5. bře 2010

tak si jdu dát taky pivo ,jinakl bych tu na něj vejla ,že smrdí ..

coko.joko
5. bře 2010

tak si dej leni i za me 😀 😀

meduna
autor
5. bře 2010

no a i za mě jo,tak to bude pořádná opička 😀

coko.joko
5. bře 2010

medu to se pekne opije a vis jak se ji bude dobre spat.......ne jak ja....

lenkacar
5. bře 2010

holky nebude ,nedal mi ani líznout ..tak si jdu dát mořskej plod

meduna
autor
5. bře 2010

jakej mořskej plod 😲 jako ty gumový věci z moře,nebo je to nějakej chlast co neznám 😅

lenkacar
5. bře 2010

to je bomboška přeci 😵 😵 😵

lenkacar
5. bře 2010

na ty granule se zeptam,dobrej tip

meduna
autor
6. bře 2010

Ahoj holky,
Coko,nevím jestli se nepletu,ale měla by jsi mít dnes narozeniny,tak jestli je tomu tak,přeji ti vše nejlepší,aby jsi byla pořád šťastná a zdravá,u tebe to ještě může být otočené to štěstí se zdravíčkem,protože jsi mladá 😉 😉 😉 užij si tvůj dnešní den 😵 😵

meduna
autor
6. bře 2010

aha,mořské plody,tak to nežeru,ta bomboška je sladká jako kráva,to je i na mě moc.Pak ti písnu jak se jmenujou ty granule,teď chvátám pryč,tak ps odpo

meduna
autor
6. bře 2010

jo Coko a ať se máte s Cokotátou pořád tak moc rádi 😵 😵 😵

lenkacar
6. bře 2010

medu už mám myšunu na střeše v albu 😉

coko.joko
6. bře 2010

Medu mocinky dekuji jsi hodna 😎 😎 mlada jsem to ti dekuji...cokotata rika,ze kdyz uz me je pres 30 let,ze jsem stara baba 😀 😀 tak nevim....nekdy si pripadam jako na 15 let.... 😎 jeste jednou dikyyyyyyyyy!!!!!

coko.joko
6. bře 2010

jinak leni,to je takova myska ja myslela,ze se to podoba spis potkanovy 😵 ale je to krasny mimi