IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
6. bře 2010

ahoj holky,Leni,tak jsem na ní jukla,je pěkná.Tohle měl Romanův bratranec,jezdilo to v kole jak divoch 😀

meduna
autor
6. bře 2010

a ty granule maj v OBI,je na tom napsáno:BIORINO-STROHSTREU,já kupuju pytel co má 8kg,jsou to takový slisovaný granule a nepráší to

meduna
autor
6. bře 2010

Fuj Leni,teď jsem koukla na to co jsi mi poslala,to jsou ale svině šikmooký 😠 😠 😠 Roman se na to nemohl koukat.co to je za dobytek ty lidi ☹

lenkacar
6. bře 2010

jojo medu já jsem koukla na začátek a dál jsem nemohla ☹

lenkacar
6. bře 2010

medu mám to napsaný až pojedem do většího města kde je obíčko koupim..a to je přímo pro hlodavce?

lenkacar
6. bře 2010

až se vladís vyčvachtá půjdem na pivajze ..chápeš to ,že se koupe do toho smradu?

meduna
autor
6. bře 2010

no jo jde za kultůůůrou,tak chce být voňavej 😀 jo je to pro králíky,morčata,myši

lenkacar
6. bře 2010

tak jo a nemaj i lisovaný seno v granulích?

meduna
autor
6. bře 2010

tady je hnus,sněhu zase tři prdele.
já pakůpila vein,tak si taky možná dám do řepy 😎

lenkacar
6. bře 2010

já už mám nakoupíno od mamky ,ale jdu to drobet přikrmit 😀 😀

meduna
autor
6. bře 2010

to asi ne,ale tohle je urřo z nějakejch takovej podobnejch sraček slisovaný,počkej juknu z čeho to je

lenkacar
6. bře 2010

o venku mi ani neříkej za 14dní máme velkej úklid venku .. 😝

meduna
autor
6. bře 2010

hele podle překladu to vypadá na slisovanou slámu.jsou to takový hnědý tlustý válečky

meduna
autor
6. bře 2010

a na pytlu jsou vyfocený,morče,králik a křeček

lenkacar
6. bře 2010

a to oni i žerou? víš že bych jako úplně to seno vypustila z jídelníčku

meduna
autor
6. bře 2010

a co jsi dala u mamky do řepy 😎

lenkacar
6. bře 2010

jen tak lehce likér a vínko 😝 a ted si dam pivo a to mě zae bude zítra ouvej

meduna
autor
6. bře 2010

no to nežerou,jen do toho chčijou a serou,ale že to dobře saje,tak nejsou v humusu,je tam vlastně furt sucho pak v tý kleci a nesmrdí to.A osmička žere seno?to je jak křeček,jsem už zapo,ale hlavně to žere zrní a zeleninu.Naši křečci žrali i sýr,vejce,piškoty

meduna
autor
6. bře 2010

no to mě taky bude,tak budeme dvě,nejsi v tom sama 😀

lenkacar
6. bře 2010

prej seno ,ale to má holka smůlu to mi nesmí přes práh ..musí počkat do léta až budfe s tim smrdět venku na balkoně

meduna
autor
6. bře 2010

já zase vypadám,opět jsem měla psycha a taky podle toho vypadám,opar z rypáku až k hubě

meduna
autor
6. bře 2010

v lítě jí dávej normálně trávu.a prej vydržej dlouho bez vody,jsou to pouštní zvířata.

lenkacar
6. bře 2010

vladís si jde do sklepa nafasovat další pivo ,ten se musí zrumplovat na totáč ještě jak dojdem dom..chodíme tak v 11hod. a to je málo asi 😝

meduna
autor
6. bře 2010

ty vole a co bude žrát do toho léta 😀

lenkacar
6. bře 2010

ještě že chodim spát vedle do pokoje ..už mám rozestláno že nevidim co se tu děje za orgie .. 😝

lenkacar
6. bře 2010

no seno ne ..ani kojit jí nehodlam ,bude papat zrno a jiné pochutinky

meduna
autor
6. bře 2010

tak jsem koukala a žere to seno a zeleninu a bacha,maj rádi pravidelnost 😀 😀
vládíš si dopřává ještě před hospůdkou,nebo se pak dorazí doma

lenkacar
6. bře 2010

ted se vysmál mým vyrovnaným botaskám v botníku a uklizeným kozajdám ve sklepě ..ty vole venku je sněhu,mě z toho jebne ..potřebuju teplo a světlo a dobít baterky

lenkacar
6. bře 2010

naštěstí se dorazí doma beze svědků...ani já u toho nejsem ..a nechodí mě otravovat ..

lenkacar
6. bře 2010

jak prabvidelnost? má nasypáno a jak to sní tak se to doplní ne?