IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
12. bře 2010

Koukám a čekám a on nikde nikdo! tak si jdu navlíknout teplý ponožky a uvařit litr žhavýho čajíka... hezkej večír přeju všem! 😉

dadous
12. bře 2010

no ahoj oli 😵 jo ja jsem taky zmrzla, zase nam tu padaj ty bílí sračky 😠 jo jo ja jsem pořad cela 😀 čekame na to jaro 😀

coko.joko
12. bře 2010

Ahojda,
tady je docela pekne... 😵 ale taky popijim cajik...
dad,to me ani nerikej,ze u vas zase chumeli....

dadous
12. bře 2010

jo coko a ted bylo ve zpravach že ma připadnout až pul metru sněhu 😝 😝 ja asi rozdělam víno, dadouš je v praci a v telce je prd 😖 mam v albíčku už autosedačku 😵

coko.joko
12. bře 2010

no ja si dam pivko a budem slavit samotu 😀 😀 jsem taky sama a je nuda a ja vyuzivam toho,ze muzu bejt na netu...nozky mam hore a ted jsem vycetla,ze pomaha mast s kastanama je to vetrova masticka a tu mame doma,tak jsem napatlala nozky a hned se citim lip...
to je sileny jak porad pada.....mrknu na to jakou budete mit...
jsem se dnes chtela vyfotit pupika,ale pockam na zitra az me vyfoti cokotata

dadous
12. bře 2010

ja pupík vyfotím až příští tyden 😵 jo taky jsem si matlala na nohy větrovou mast, ale stejně nejlíp pusobí, když si lehnu a mam pod nohama polštař 😵

coko.joko
12. bře 2010

Je ta je prdacka a jde na kocarek pridelat 😉

dadous
12. bře 2010

jo jde a jde taky dat do lehu, takže na kratky prochazky bude supr 😵 a do HK do obchodaku taky 😀 😀 😀

dadous
12. bře 2010

nova stojí 5 litru a nas stala bazorvka 2500kč a je jak nova, mam z ní hroznou radost i barva je moc pěkna, takova cihlova 😵

coko.joko
12. bře 2010

no to mas pravdu,kdyz rano vstavam,tak mam tak krasny nozky a i ruce a pres den hruza a ted vecer no to ani nemluvim to vyfotit,tak se kazdy lekne...
jo do HK super....a kocarek budete mit s Polska?

coko.joko
12. bře 2010

to je tak drahy jo???Tak to je super cena a kocarek vas vyjde na kolik...

dadous
12. bře 2010

jo, ten objedname z aukra , prodavaj to někde u polskejch hranic, ale ten bude novej 😵

coko.joko
12. bře 2010

no my kdyz prijeli sem zpatky,tak cokotatovi uz davali kocarek hraci...kdybych to vedela,tak si nekupuji v CR a vezmu si od nich 😀

dadous
12. bře 2010

no neke, to od nich bylo hezky vid? 😅

coko.joko
12. bře 2010

no nam tady porad neco davaji na prcka,ale kdyby si mela vse brat,tak toho mame hodne...jsou to kluci,ktery maji prachy a nevazi si niceho...takze kocarek maji 3 mesice a koupi v klidu novej...blazni...

dadous
12. bře 2010

tak co, když davaj, tak bych brala 😀

dadous
12. bře 2010

jak jsme byly v HK tak jsem tam koukala na hračky, teda to jsou ceny, to je šíleny 😝 a měli tam ty moje medvědy, ten velkej stojí 800kč 😢 ale uvidím co na mě holky v praci vyberou a koupíme to když tak z toho 😀

coko.joko
12. bře 2010

to jsou ceny to je pravda,se taky divim kolik to stoji....cokotata rikal,ze prcek dostane kosticky a bude to....zadny hracky 😀 😀 kdyz ty si zamilovana do drahyho plysaka 😵 treba ti ho koupi v praci

dadous
12. bře 2010

když on je tak krasnej 😅 přesně jak říka cokotata, nechame v truhlarně nařezat kostky a bude hraček až až 😀 😀

coko.joko
12. bře 2010

jo,ten je se vsim hotovy hned....na vse dost casu a staci jedna hracka,aspon pry nebude rozmazleny a bude si vazit hracek a veci... 😀 😀 ale to nevi,ze maminka bude kupovat a rozmazlovat

dadous
12. bře 2010

😀 a co teprv babičky jak budou rozmazlovat 😀 😀

coko.joko
12. bře 2010

no,tak to mam vyhodu,ze bydlim daleko,ale nase mamka,uz ma hracky ve skrini a porad neco kupuje,takze si myslim,ze toho bude opravdu hodne.....

dadous
12. bře 2010

tak ja jsme zvědava u nas, pže pes ma plno hraček a už ted to překaží jak se to všude valí 😀 si je pak budou pujčovat 😀

coko.joko
12. bře 2010

to jo...pes si bude hrat s panenkama a prcek s piskacíma hrackama 😀 😀
jsem si chtela pustit ULICI,ale seka se to,tak na to prdim....a kouknu rano k snidani.... 😵 😵
nevis co je s medunkou 😕

dadous
12. bře 2010

nevím ☹ tady taky dlouho nebyla 😕 jo na ulici jsem dnes taky koukala 😅

coko.joko
12. bře 2010

ja si prave myslim,ze jela do CR neco rikala,ze Roman jede pryc na par dnu a ona pojede smer CR,tak nevim...ale to pisla ne??Premyslim,ze bych ji pisla SMS...

dadous
12. bře 2010

aha tak to nevím, to mi nějak uniklo 😕 ale kdyby byla v čr tak se asi ozve 😕

coko.joko
12. bře 2010

no,prave jsem si myslela,ze by ti pisla co a jak a nic,tak nevim....

dadous
12. bře 2010

už ji píšu 😵

coko.joko
12. bře 2010

jo pis,at vime co je...doufam,ze odepise brzo...